Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://totalbike.hu/hirek/2010/11/06/nagyobb_peniszt_minden_tininek/ nesztek
Annyiért meg nem szeretném eladni mert nem igen árulják ezt az alkatrészt... Színesfém árusok többet adnak érte :D Ha nem találnál másikat szólj nyugodtan!
Igy nem ér semmit max 3000ft.-ot tudok érte adni
"hiszen csúszós, és ha olyan hő keletkezne akkor elégne, mivel 2T"
Megsúgom el is ég
Azért van különbség, nem mindegy azét ha beleöntesz egy ásványit vagy egy full szintikét! Elmegy mindkettővel nicns vele gond, amjd hosszútávon visszaüt
Császtok! Nekem a véleményem az az olajokról, hogy szorulást nemhiszem, hogy okozhat, hiszen csúszós, és ha olyan hő keletkezne akkor elégne, mivel 2T. Én ma voltam olajat venni a kicsikébe, Castrol-Motul ajánlat volt, Castrolt vettem mert azt ajánotta egy gyakorlott szerelő, aki már dolgozott amerikában is és a Hungaroringen is. Minőségre szerintem közel ugyan olyan jók. Hajtóműben nekem 10W30as Motult raktam azzal is nagyon meg vagyok elégedve. Mind a kettőt merem ajánlani! Ez az én személyes véleményem srácok! Pacsi :)
A legtöbb henger rámegy simán. Az olcsóbbak. Nekem volt Polini EVO az is ráment de annak kellett volna maratni a blokkból de ment így is.
szia egybe kellene . mindenstől.
800Ft ért tudok fékkart és újat nem bontottat.
köszi de nem.
helo:Plexit keresek rs -re 1999-2005ig
akinek van szoljon.
e-mail:ktmktm@freemail.hu
hello: nekem van felső fékmunkahengerem=6eft ha kell kar is hozzá=akkor 7e
Sztem 280-300e körűl megér.
rs 50 hez fékmunkahenger kellene gömbi Rs-hez! akinek van írjon!

csababoy0@t-online.hu

alsó felső fékmunkahenger és fékcső.
Ha ránagyítasz a képre ott látszódik az eltüntetés módja! sztem reszelték... Neked mennyit ér? elég ritka alkatrész...
Hello!
Asszem 2002 v 2003-as rsből való. Úgyhogy am6... Neked mennyit ér meg? Eddig 15000 volt a legolcsóbb amit találtam és azon még kürt sem volt!
Bocs, de az tény hogy a Castrol szar, már az adatlapja alapján se tölteném a motoromba, abban igazad van hogy egy 50-esbe nem igazán érezni a különbséget.
Miröl beszéltek ti itt néhányan... Ha egy Motul 710 vagy Castrol power1 nem elég jó Rs50 be akkor mi a jó bele?Ezek az olajok mind tudják azt ami egy Rs50 nek kell!Az a baj hogy mikor valaki megakasztja a legkönnyebb az olajra fogni hogy az miatt ragadt meg mert az szar!Nem azért mert elhanyagolta a javításokat vagy egyes alkatrészek cseréjét vagy hidegen veri neki...Neeem!Az olaj miatt mert az szar volt!
Sziasztok! Az rs-nek kikell maratni a blokkját h rámenjen a 80-as henger? Vagy simán rámegy? Köszi a válaszokat.
sziasztok

hány amperórás aksi kell eredetileg egy rs 50 es -be?
mert mennyiért adnád?
egyáltalán nem látható?Ki lett reszelve?
Hali!

Blokktartó bölcső milyen motorban volt?
AM5 vagy AM6 ?
Mennyi lenne az ára?

Üdv!
150e? ez az ár nem reális egy ilyen motorért szerintem! Főleg ilyen állapotúért. És ez télleg 2005-ös!
A szám nem látható. Így is érdekel esetleg? A rendőrt nem hiszem, hogy izgatná...
Eladó egy aprilia RS 125 2009.-es évj gyönyörü szép új állapotu full poweres folytatlan verzióju a gép minden tökéletesen müködik rajta!Szervizelten karbantartva 580 e ft.Gömbölyü aluvázas rs 50.-est 200 e ft.-ig beszámitok.Debrecen.Tel:0670 459-6036
miért is?
vicces gyerek vagy