Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!

fogaskoszorú nélküli van most csak
hali!

van főtengelyem
2ezer ft-ért felújításra szoruló
8ezer ft-ért beépíthető állapotú

üdv:Zoli
Ha AM blokk van benne akkor jó a főtengely mert olyan az összes AM blokkban 3-6 ig.
Ne azt nézd, hogy milyen tipusú! Ha abba is Am6 van akkor jó bele! Ha nem nem! Nézd meg a Red Rose blokkját, hogy milyen és kiderül
Helo típustársak.Aprilia Red Rose főtengelye jó az Rs-be? Előrre is kössz.
hello lendkereket keresek 2003 as rs 50 re aki tudna írjon szép állapotút
Figyelem!

Rotax 123 tömítés szett 5500ft/szett
Rotax 122 tömítés szett 4500ft/szett
AM henger tömítés szett 2000ft/szett

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Szia!

Általában ezek a funkciók akkuról működnek. Lehet az akku lemerült.
szerintem nézd meg a biztosítékot
Eladó Am6-os blokkok
henger nélkül 20-25ezer ft
hengerrel 30ezer ft

ugyanitt ezen blokkok mindennemű bontott alkatrésze
henger szettek 8-12ezer ft
főtengelyek 2-8ezer ft
váltók 8ezer ft
blokkfelek 5-6ezer ft/pár
kuplungok újszerűek 8ezer ft

önindítók 8ezer ft/db áron(újszerűek)

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Bocsi a lényeget elfelejtettem:
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Ha gondoljátok vessetek rá egy pár pillantást!
Szia! Köszi a tanácsot, tehát akkor féklámpám nem lesz ameddig akksi nincs? Dudám van félig meddig, ahogy mondod.:)
üdv
Sziasztok! A mai nap kutakodtam egy kicsit a motorban és ezt a "gyöngyszemet" találtam Hogy milyen márka lehetett, ki csinálta, mikori, mennyiért, honnan azt nemtudom, de elég jól szól, meg a savállóval viszonylag jól is néz ki Vélemények?
Szia! Valóban akksi nélkül nem működik egyikse a dudát félig-meddig kivéve. A duda "működik" járó motornál is, igaz h nem tökéletesen mivel alacsonyabb fordulaton meg se szólal ill csak búg, magasabb fordulaton meg akár jól is működhet de lehet h megsül. Nemtudom a paramétereit, hogy megsülhet-e a tekercs benne, de próbálkozni szerintem nem érdemes. Az index problémáddal kapcsolatban azt tudom ajánlani hogy próbálj új égőt rakni bele (2 darab 12 V/ 10 W). Ha nem jó úgyse akkor valószínüleg a relével lehet a gond! Sok sikert! Üdv!
Sziasztok! Az létezhet, hogy akku nélkül nincs féklámpám, irányjelzőm és kürtöm? Vagy ezek közül valamelyik? Mert nekem egyik sincs. Irányjelző pedig balra kapcsolva csak kattan egyet és folyamatosan világít. Gondolom ez relé hiba. Vagy nem?
Válaszokat előre is köszönöm, üdv.
Haverom is 196 cm! Hát elég érdekesen néz ki rajta kb mint majom a köszörűn, számomra vicces De azt ne nézd h mit gondolnak róla mások ha neked megfelel ne foglalkozz ilyenekkel!
szia , én 187cm magas és 100 kg vagyok. Semmi gondom nem volt még motorozás közben, sztem elég kényelmes így is, és a 100-at viszi alattam is a kis paripa ;). Sok szerencsét a vásárláshoz
ha am6-os blokk akkor bele megy igen
melyik vasárnap hol?
hali tudna nekem valaki 85 ös tuning hengert főtengejt,24es karbit,hengerfejet,aki tud szóljon kössz előre is
Helló nekem van új gyári inditómotorom 15000ft hőgomba is van új 4500ft index relé 3000ft
Sziasztok!
50 köbcentis motort szeretnék venni, de mivel elég magas vagyok (195 cm és 110 kg) az lenne a kérdésem, hogy elég nagy - a motor, illetve elég hosszú -? Nem lenne nagyon kicsi nekem? Van - esetleg olyan közöttetek, aki hasonló méretekkel rendelkezik és aprilia rs 50- se van?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek!
Milyen blokkból való?Generic?
2001-es Motorhispania blokkfeleibe simán bele tudom rakni?
Vasárnapi börzére jösz?
Üdv.Cufi
váltó 12ezer ft

váltó+2db blokkfél 16ezer ft