Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, Hátrafelé zárva, lefelé nyitva, előre tartalék...
Az enyém 96 os azon ugy van hogy előre on; lefelé takarék; hátrafelé off.
de tök egyszerű huzza le benzincsövet és néze meg :D
az még a rébi blok volt szabika! de akor is csak a töltés szarozott meg akor még rosz karbi volt rajta
már régeben is montam még iskolába hogy már régota másik blok van bene rendbeszetem a töltést meg mindent
csak nem tudod elfogadni hogy nekem van 1 jo ki gyors gépem és a tiedhez képest képest olcson!
és mégis keresztbemegeszi a tiedet!
és enyi nem kel más gépét fikázni!
főleg a fesellegesen ok nélkül
Minarelli tuningok 70-80 hengerek fotengelyek kipufogok specko dugok fotengelyek gyartasa felujitasa. minden ami tuning. 06703122035
Az olvasók kedvéért elmondom hogy amikor én láttam kb 300m ert kellett tolni hogy beinduljon. Egy baja van annak a szegény motornak.Az hogy hülye a gazdája!
csá
micsoda az a 50-es blok anyiba kerül?
anyibol más sportgépet lehet veni
tudok 1 jot 300 ezerért
tükéletes!
valaki megtudná nekem mondani hogy a 98 as rs 50-en a benzincsapnak hol van az on off ill res állása? haverom most vett egy ilyen gépet és nincs felmatricázva
Egyáltalán nem titok, http://www.r17.hu/index.php?pa... nem egy extra cucc,de előre szerintem megteszi, meg annyira rosszakat sem mondanak róla! de kicsit nagyobb felület,talán jobb tapadás! Üdv
jha ha 270 ezer akkor tárgytalan
nekem elöl 100/80as gumma van annyit kellet alakitani a gépen a sárvédőt 3mmel meg kelet emelni mert az új gumma éppen hozzáért a sárvédőhöz legelöl.
ha nem titok elárulnád hol találtál iylen gumit mert kéne nekemis egy.
Bassza meg elírtam az árat nem 27000 hanem 270000
szia
ird már le légyszives mit adsz a blokkhoz mert igy ahogy aképen van rajta pár finom cucc:D
ha igy adod ahogy van azonnali vevőd lennék rá persze ha nincs komoly baja a bloknak.
pár szót röviden irhatnál róla.
Nem ötvenes. És igen adom hozzá a gyújtást és a karbit is.
Heló!Nekem elől 100/70-es gumi van fent,és jó:)
Köszönöm a választ!akkor még meggondolom,csak találtam akcióban jó áron 100-ast,de akkor lehet inkább maradok a 90-esnél, bár annyira nem szándékozom borítani,miután tegnap vízszintesbe kerültem a jégen
Fel megy! Suliban egyik srác RS-én is ez a méret van...! Mentem
vele nekem nem jött be....de te tudod! 90/80-annal 2x akkorát borítok
Helló!
Esetleg tud valaki abban segíteni,hogy előre a 90/80-as guma helyére fel lehet rakni 100/80-ast átalakítások nélkül?köszi!üdv
Amennyiben 50cc-es akkor vannak fenntartásaim a teljesítményével kapcsolatban. Amúgy csak a gyújtás is megérni ennyit. Ha adod azt is vele.
Helló!
Eladó egy Minarelli am6 d.s.r. motorblokk kompletten.Kb.21-22 le!
Érdeklődni inkább telefonon mert hosszú lenne mindent leírni.
06306934140
Kérlek ne rejtsd el a számod mert olyannal nem foglalkozok!
Ár.:27000ft
aprilia rs 50 Gp-1 eladó! Metrakit Pro Race(új ára 70e körül van) Sportkipufogó 8000km,95% gumik,IRIS lánc,Nagyon szél állapotba, fütött helyen tárolva! áron alul eladó! Vasárnap estig eladó utánna már nem!
videó:
Videó Aprilia Rs 50 GP1

06706574245
MSN & EMAIL: csababoy0@t-online.hu
Heló!Nekem is sárga szé állaotu indexem rs50-en volt gyári!Ha érdekel Dafi-95@hotmail.com---msn vagy bytbyke@freemail.hu--email..Váltókart keresek 2001-es rs50-re.
heló nekem van 1 pár első indexem
tel:06307316232
man:czegledi_zsolt@freemail.hu
Hali!
Keresnék narancssárga első indexet gömbi rs-re,valamint ha esetleg van akkor váltókart!Köszi!
Üdv,
heló nekem van 1 pár tükröm eladó!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
helo tudna nekem valaki 2003 as rs re tükröket,aki tud legyen szives írjon.