Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Olyan gondom van a mocimmal, hogy megálláskor behúztam a kuplungot hogy kiveszem üresbe és elszakadt a bovden. Ezzel nemis lenne gond vettemrá újat de nememel ki a kuplung. Próbáltam úgyis hogy kézzel nyomtam a blokkon a kuplungkart amibe a bovden megy bele úgysem jó. Valami széttugórhatott benne? előreis köszi heló
Hali!
Komplett váltó kellene nekem,mi pénz?
Köszi.Cufi
Nem nagyon szoktam vele szuttyogni. kergetem szépen! csak most csinálja ugye ezt h megkergetem azt visszaáll az alapjáratom kb 20 mp elkezdi ejteni azt megáll és hallottam h valakinek egy gyertyacsere megoldotta és most per pill csak a champion gyertyám van :P
RS 50 fejidomot keresek!
98 évj szívlámpás fejidomot lámpával plexi nélkül!
csababoy0@t-online.hu
Egy Champion gyertyát nem raknék az NGK helyett. Mondjuk lehet, hogy valami gáz van a motoroddal, mert 6-os NGK-val már régen mindenféle komoly bajainak kellett volna történnie. A gyertya elcsöppenéstől kezdve a dugattyú lyukadásig. Vagy csak lassan haladsz vele? Mert akkor tényleg mindegy.

Tuji
Sziasztok! Keresek 98-as Rs 50-hez:
-önindítót
-indexrelét
-hőgombát
Akinek van, kérem írjon mielőbb!

systemkelly@vipmail.hu
üdv
hali! csak egy gyors kérdés ti beletennétek az rs etekbe champion rc10dmc gyertyát vagy egyáltalán jó az bele? mert azt tudom hogy a gyárija az ngk rbr9es de most is 6 os van benne!
cagiva mitom eladó vagy cserélhető Rs 50-re! stb 50-es 80-as motorra..

Galéria:
http://sportmotor.hu/motoros_k...

msn és email: csababoy0@t-online.hu
Helló!
Nekem ilyen szettem van, megragadni nem ragad meg de ezek alapból kicsit csörögnek alapjáraton már új korukban is több embertől hallotam szal ez ezeknél elvileg természetes, azt mondták a nagy kompressziótól. Amúgy nagyon erős, nyomatékos.
keresek Rs 50-et cagiva mitoért cserébe!
mail az adatlapomon! és t.szám is!
rs
üdv és nem csak a tanknak hanem a fej idomnak éa a farok idomnak
hello télen a motoromat felszeretném 85 ös re tuningolni top cuccokkal és mondta egy pár szeméj hogy nagyon könnyen megragad vagy elkezd csörögni ha meghajtom és a véleményeteket szeretném hogy ki mit szól ehez minden választ szivesen várok
Szia! Nekem is volt hasonló gondom, nekem hála Istennek egy gyertyacsere megoldotta a problémát! Sok sikert! Üdv!
hali nekem az előző rs em ugyan ezt csinálta amikór tekercs baja vólt ment pörgött is szépen de amikor alapjáraton vólt járt egy pár másodpercig utána gondólt eggyet és leált
28 körül van benne! mondjuk lehet van benne valami mert a főtengelycsapágyam kicsit morog! de utána ha elinditom akkor viszont tök egyenletes! csak miután megkergetem azután csinálja uh nem értem miért! mondjuk nekem nem ingadozik annyira mint a tiednél volt! meg reggelente ha hideg és megyek melóba akkor nem pörgetem akkor viszont stabil!
hány km. van benn? mer nekem 22000nél ugyan ez volt a gond vagy alacson lett az alapjárat vagy felment 6-7ezerig... nekem főtengelyes volt... +sokminden mást is kellett cserélni..
Hali! Kis segítség kellene. olyan gondom van h: mostanában kezdete el ezt csinálni h elinditom van faszán alapjárat ha bemelegedett és megkergetem megállok pl lámpánál vissza áll faszán az alapjárat gondol egyet és elkezdi ejteni és megáll! Ez mitöl lehet?
Légtelenírsd le még a fékolaj folyadék utáni csavarnál is !
Nekem is ez volt a gondom !
én tudok neked jó szerelőt, ha érdekel írj e-mailt, megadom az elérhetőségét
hello. vki tudna segiteni? aza kérdésem h mit csinjek akkor ha a féket akarom légteleníteni és már jön a olaj a légtelenitőcsavarnál de a dugattyúk nemakarnak mozdulni?kösz
cagiva mito evo 125 Cserélném RS 50-re 200 évj-tól!

csababoy0@t-online.hu
Sziasztok. Télen szeretnék egy full motorgenerált csinálni a vason. Meg tuningólgatni is szeretném. Az lenne a kérdésem hogy nincs e köztetek valaki aki foglalkozik motorszereléssel Győrbe vagy a kőrnyékén. Előreis köszi.
Csá!
Nem tudok ebben segíteni, még ilyenről nem hallottam. De szerintem ez valami típusszám lehet nem a márka de fogalmam nincs milyen henger ez.
Hello.Lenne még egy olyan kérdésem h R4R T4 nevű vashenger az mégis milyen fajta lenne?mert aztmondták h olasz gyártmány és h nagyon jó de nemtudom én még nem hallottam róla esetleg te tudsz vmi infot mondani ,?