Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikulás akció meghosszabítva!

önindító Rv és Am blokkokra újszerűek 7ezer ft/db áron

továbbá Am6-os blokkok egyben hiányosan, bontva ahogy szeretnéd.
Am6 blokkok 30ezer ft-ig!
hengerszettek, váltók, főtengelyek, deklik, blokkfelek, olajpumpák, vízpumpák, berúgórészek, kuplungok stb...

orozoli2002@yahoo.com

0630-435-1769
Ez a foglalat tipusa
Sztem ba20d
valaki meg tudja nekem mondani hogy a 98as rs 50 be milyen foglalatú izzó kell? én úgy tudom hogy H4
ÓÓ én már mikor le raktam! Vmeik hétvégén mikor kitoltam gondoltam h az utcában megyek vele egy picit, de mondom aztán csak mégjobban fogok szenvedni és inkább nem!
Nekem annyibol jó hogy ott az autó
Abban meleg van és a bnő is elfér melletem
Meg a kis Rs-t már am se űzöm, jöhet majd nagyobb szekér, ruha stb!
Hello!

Tényleg ez jó 5let. Néha én is beindítgatom, meg lehet, hogy néhányat kerülök is vele, az idő alatt talán nem fagyok le róla!Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem már rohadtul hiányzik a motorozás. Elég fázós vagyok, ezért sztem mostanában nem fogok még motorozgatni
Üdv: DonPedro
aha köszii szépen (:
Én úgy tettem le hogy utolsó motorozás után darabokra szedtem :) Mindent de tényleg az utolsó csavartól kezdve lánc minden szart leszetem kitakarítottam lekezeltem azzal amivel kellett összeraktam, be a garázsba fagyálló ellenörzés stb! Állványra fel letakartam minden részét hűtő hátsó kerék műszerek szóval mindnet garázs becsuk! Néha beindítgatom kicsit pöförészik stb és kész
Ja hozzáteszem mosás után bő félnap száradás!
Amikor beindítom mindig kitolom átmozgatom a telókat végigváltom álványon a fokozatokat stb! Jah meg akksi ki
Ami kimaradt az talán igaz se vóóóót
Nekem hátul Bridgestone BT003 Racing van! 2 komponensű 120/70
Ameddig akarod addig boríthatod, nyáron mátrában meglehetett gyűrni a szélét. elől meg ContinentalContigo van amitől nem vártam sokat de akkora pozitív csalódás volt hogy az hihetetlen! Hozzáteszem a hátsó guma nem 2 fillér volt :D Még annyi h nekem a guminyomással volt sok kisérletem, mire eltaláltam normálisan a számomra megfelelőt!
Jajbocs hülyevagyok! :D énugyolvastam h féklámpa Mert nekem ez az elsőféknél volt!

Bocsi még1x
az kellene ami a fékkar "mögött" van? az a kis kapcsoló?
Mert én nekem is elszaródott még régebben! Én bementem egy elektronikai üzletbe, (ahol lehet kapni ilyeneket például hogy kábelek, ellenállások, csatlakozók) bevittem magammal a kapcsolót, és kaptam ugyanolyat párszáz forintért Itthon felfogattam, ráforrasztottam a kábeleket, és jobb mint újkorában.
Szevasztok!
Szerintetek melyik gumi lenne a legjobb hátra? most cserélek és nem tudom melyiik tapad jól melyik borítható mocskosul ...
Tényleg jó!
Ghost? Van már fejlemény a weboldallal? reflexből ott kerestem volna az említett leírást, akkor láttam,olvastam, hogy zürös lett...

Üdv:DonPedro
Hali! Hátsó fék féklámpa kapcsolót keresnék. :) ha valakinek van,kérem jelezze! üdv
Tényleg hasznos, össze vannak benne szedve a gondolatok! Énnekem is segített :P ;)
helló!http://sportmotor.hu/motoros_h... ajánlom! egy két tanács hasznos!
de inkább eladó lenne minél hamarab.. mert szükségemvan az árára!
komoly érdeklődő hívását várom csak! 06706574245
Ja hát igen Hallottam olyat, hogy fel kell támasztani azzal a kétkarú emelővel, hogy ne a gumin pihenjen tavaszig, mert árt a guminak.
annyi ideig volt kint a hóba míg videót és képet csináltam. jelenelg fűtött helyen van. 20 fok körüli helyen!:)
Sziasztok!

A hideg téli hónapokba a legtöbbünk szerintem nem motorozik. Ki mit tesz a motorjával, azon kívül, hogy letámasztja?
Üdv:DonPerdo
rs 50 2005.4 havi sportkipufogó,direktszűrő 8000km. a blokk tuningmentes. áron alul sürgősen eladó! a héten ennyi az ára!
200eFT képek a galériába.
http://sportmotor.hu/motoros_k...

06706574245

csaba
boy0@t-online.hu
rendben mindent elmondok ha kell részletesen! nagyon egybe van a gép. matrica is folyatban van csak még nem készült el.
ha érdekel több info van msn vagy telón ie elérhető vagyok.
Csababoy0@t-online.hu
06706574245
közben megtaláltam a hirdetést,ne fáradj! :D
Helló!
Először is nagyon jól néz ki a géped! hány kilóméter van benne?mit lehet tudni róla?évjárat,henger,karbi,membrán? plusz1: fullos a hátsó konzol (index,lámpa), gyári,vagy utángyártott?
Üdv
sziasztok!
Rs 50 áron alul 215eFt-ba eladó! Kifogástalan állapotba a héten ennyi utánna már 300e.........
06706574245