Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia megvan még a vázad?
Mennyit kérsz érte?
RS 50 eladó! Képetk a galériába áron alul!
Sportkipuff stb. 255e!
csababoy0@t-online.hu
06706574245
részletes infóért írj vagy hívj még küldök képet!
ja meg 1 pár sárga burályu rs ieányjelző is eladó
sziasztok eladó 1 komplet légszürőház minden rajta és bene va bilincs légszőrőszivacs tetejen minden sérüléementes!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Szia!
Látom belekeveredtél
A tiéd 96-os NÉRO chesterfield.
A kereső nem írja ki, hogy chesterfield, csak azt hogy fekete.
A 2000.es fekete az a másik srácé (bytbyke)
Értem! Köszönöm szépen a segítséget! Hát elég fura, hogy évjáratra, kinézetre chesterfield, amúgy meg Nero :D Hát mindegy legalább már pontosan tudom, hogy mikori a vas.
Köszönöm!
Köszi
a Chesterfield az 96-os
A másik képen a NÉRO, vagyis a fekete 2000-es van
Használt alkatrészek nincsenek nálam, ha meg új kell arra mondok árat, de alvázszám mindíg kell hozzá.
Ahamm :) köszönöm szépen a segítséget! nem gondoltam volna, hogy csak a cuccok 95ösök benne. Még egy dolog az a "Nero" kifejezés mit takar? mert én úgy tudtam, hogy ez a Chesterfield/Max Biaggi Replica.
Igazából az minden motorra igaz,h az alvázszámban jelölt gyártási év az igazából előző év augusztustól, az év júliusig tart,mert a nyári leállás miatt így alakult ki a jelölés rendszere!tehát nem év végén állítják át a gépeket,hanem nyáron! (magánvélemény: gondolom azidőtájt jön ki sok új modell,ráncfelvarrás,stb,ezért is van akkor). Jut eszembe, Neked nincs véletlenül gömbi,(99-es) rs-hez váltórudad? Köszi
Üdv
az miből derül ki, hogy
'99aug-2000 július közötti gyártás!
SR50 NERO RACING -F- 2000-es
Az -F- valószínűleg azt jelenti, hogy francia piacra gyártották
a géped 2000-s! '99aug-2000 július közötti gyártás!üdv
kössz szépen megérkezett a cucc
Ha már így feljött a téma akkor énis megkérdezem alvázszám : ZD4PGA000YS015877 kÖSZI
Ez egy RS 50 Nero 96-os, az alkatrész katalógus a 96-98 közötti típusnál hozza a hozzá való alkatrészeket.Ez a 96-98 típus készült 5 és 6 sebességes váltóval is.
Ha minden igaz ausztriai piacra készült.
sziasztok! érdekelne engem is ez az alvázszámos dolog!
nekem '95 -ös szívlámpás, am5 blokkos rsem van.
még a régi fajta alvázszám van rajta, sokáig nem tudtam, hogy mikor lehet, de sok helyen rá van ütve az alkatrészekre. pl: első fék munkahenger tetejének a belső oldala, első villaszár, villák, féknyergek, hátsó fékmunkahenger stb... szóval a segítségeteket kérném, hogy nem tudtok-e valamit megállapítani az alvázszámból, ill az előzőkhöz hasonló kódfejtő leírást nem tud-e valaki! köszi előre is!
APRILIA HP
DGM 53325 EST 02OM
HP *07054193*
üdv!
Ez egy RS 50 Nero 95-ös, de az alkatrész katalógus a 96-98 közötti típusnál hozza a hozzá való alkatrészeket.
Rendben holnap postázom!
Helló! Kuplung bowden feszítő(ami a blokknál van) és olajcső(szivattyútól karburátorra) keresek!esetleg neked van?
Köszi
igen igen köszi szépen. a régebbieket nem ismertem annyira mer nekem rs 50 ből 2001es volt :) mostmeg rs 125
haverom meg nézte ezt a "98"as rs-t ami meg 95.. széép :D
Igen,volt egy kis modellfrissítés,kapott új blokkot,lámpát,plusz egy-két apróság még változott! és ugye 1999-től volt az új modell,a gömbölyű farral,eltűnt az oldalsó "szellőző"! Egyébként itt egy hasznos link: http://hu.wikipedia.org/wiki/A... az alvázszám 10.karaktere a gyártási évet jelöli,ott egy táblázat,amiben benne van,hogy mi,mit jelöl! Remélem segíthettem!
Üdv
köszi szépen. érdekes amúgy . szívlámpa van rajta megy am6 blokk