Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen! elősször megpróbálom másik aksival...meg szétszedem h jó e a bendix meg ilyenek..aztán lessz vmi:)
köszi az infót
Ha felveszel msn-re én is minden infót elmondok az Rs-emről!
Ha épp nem tetszene akkor tovább állsz de sztem megéri meghallgatni!
cagiva mito evo-t (dugattyú problémával ) RS 50-re cserélném!
enyim 2002es és már 80ig van...úgyhogy még régebbi.
Az enyim eladó:
http://www.kepesmotor.hu/april...
Ha érdekel irj v hívj.
Helló!
Ez az rs nem lehet 2005-ös mert 2005-ben már csak a polírozott vázú volt, ezen meg az idomok se gyáriak már mert a tanknak is pirosnak kellene lennie szal valszeg már utólag lett festve vagy cserélve. ÉS a km is 120-ig van szal max 2002 körüli gép lehet vagy régebbi.
Valószinüleg nincs meg az inditáshoz szükséges fordulat.Toláskor viszont meg van azért indul pöcre.vagy gyenge az akksid vagy!Tönkre ment az inditómotord!Nekem van hozzá új gyári inditómotorom 15 000ft
Helló.Nekem van egy 2005.-ös Aprilia RS 50 gépem.Nagyon jó motorral páratlan gyorsulással minden tökéletesen müködik rajta 10953 km van benne!Szevizelve karbantartva új akksival.Indul pöcre gyönyörü szép megkimélt karcmentes állapotban van gép.Ár:265 E ft:Debrecen.Tel:06 70 459-6036
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ franca ilyen nincs..nem találok sehol. Valaki nemtud véletlen?
Talán nézd meg ezt alkuképes aprilia rs 2005
Szevasztok
olyan kérdésem lenne hogy vmiért önindítóval nem indul be a motorom..de tolásra könnyen beindul, 2őt fordul és már megy is!
eddig hidegen is indult önindítóval habár kidobálta a bendixet és csak üresen tekert...de melegen nem indul nem tekeri be:S
szerintetek mi lehet a baja.
köszi
Sziasztok..
Beindult az Rs keresés..:D
Péntek vizsga forgalmiból ...
Úgy h 2002 től keresek rs-t max 280 e ft ig..
HA lehet tunningmentest de meghalgatok bármit!
KÖszi
Gyári chesterfield replika, nincs átfestve, egy két kisebb esztétikai hiba van rajta, 100 körül megy, nem csörög nem zörög semmi baja
Üdv Rox
Szép állapotban lévő 99 es rs 50 érdekel ?
Nincs valakinek ilyenje?:)
eladó gyári rezóóó
nem a gyári hanem aza kicsi ... mind1 ne is törődj vele fetrengj a székeddel... jólesett.
Gyári, elméletileg 4800.-Ft alvázszám kell, pontos árat utána tudok mondani. Hétfőn,
Ha érdekel írj e-mailt
aruhaz@robogotuning.hu
km óra spirált árultok DRZ400 S re robogotuning
4Ah
Illetve még az a kérdésem, hogy az Rs50 hűtője hány literes?
üdv
Sziasztok! Az a kérdésem lenne, hogy Rs50-be(98) milyen akkumulátor való? Hány AH-snak kell lennie?
üdv
Szia! Itt vannak manuálok, szerintem megtalálod ami neked kell! Üdv; Zoli

http://www.manualedereparatie....
csady! milyen évjáratú rs-t keresel? engem lehet érdekelne! 50esként használtad? esetleg több képet dobsz fel?