Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
1994 augusztus és 1995 júliusa között készülhetett valamikor,tehát 1995-ös évjárat!
szerintetek ez a motor hányas évjáratú lehet?
ZD4MM0000S0000432
98asnak árulja
oké,akkór a cím:Sárrétudvari,kosúth út.2
irányító szám:4171
név:Nagy Szabólcs
eladó, csere is jöhet.
Igen eltudom kúldeni az idom toldat 1500 ft a láncvédö szintén 1500ft vagyis a kettö 3000ft+posta.
vagy bontottan esetleg nincs valakinek akkor váltórúdja?elég sürgős lenne.. :)
bontva szinte bármit megkapsz viszonylag olcsón, illetve nagyon sok mindent le tudsz gyártatni. hivatalos márkaszervízbe csak apróságokért érheti meg elmenni,mert horribilis összegekért adják a cuccokat. de alapvetően szerintem mindent be lehet szerezni ezekhez a gépekhez!
Üdv!
helo Sanyi 502 az első láncvédő búrkolatot meg a balos idom tóldatot eltudod akkór küldeni ?
Sziasztok!
Nagy segítségre lenne szükségem,ugyanis menet közben elveszett a váltórudam (ami a váltókart összeköti a blokkal) És a hivatalos kereskedésben kicsit drága,ezért hálás lennék ha valaki meg tudná adni az adatai!hossza,átmérője,illetve h a két oldalon más irányú-e a menetezése?
Előre is köszönöm
hali.nincs sok pénzem(200.000 ft alatt )szóval egy -1999ig RS szeretnék majd venni.talán..lehet hozzá alkatrészt kapni?nem túl drágán.
tetudod:)
amugy hozzáteszem a dr is jó minőség de a tuning hengerek legalja azér annyi az ára.
én vetem új top hengerszettet az volt 100rongy szal a malossi hengert 70ér nemkapod meg.
ez amit én kinátam kb 130 újba
mér lenne dugócserés?
patika állapotú a cucc.
szia! Köszi de nem! Egy dugócserés malossi hengerért nemfogok 50 ezret adni! 30500Ft-ért DR 80-as henger van 49mm dugattyúval, és ÚJ!(tudom hogy nem tud anynit mint a malossi) az új malossi 70 környékén van.
legyen szerencséd az eladáshoz!
ha érdekel az eladó cuccaim közt találsz egy malossi 80as hengerszettet.
értelmes hengert keresek!
Metrakit,DR 80-as henger vagy nagyobb TOp henger
minél olcsóbban lehetőleg olyat amit nem kell fúrrni nem kell dugó bele stb. és elfogadható áron nem aranyárba.:) az új DR 30500Ft..
ehhez viszonyitva.:)
Igen az az!okés
Simson hirdetésben az a te msn-címed? mert felvettelek oda!
msn-ed van? Ott megbeszélhetnénka részleteket..
Karácsonyi Akció egyben 12-ért a tiéd!
Mi történt ezzel a motorral ha szabad kérdeznem?:)
HElló!Mennyiért adnád a karbit csonkot membránt együ tt?
Hello!

Nekem van egy Dellorto 19-es karbim hozzá való csonkkal és egy MALOSSI membránnal! :D ha érdekel szólj :D
Keresek dellorto 16-os karbit+hozzá szívócsonkot és indexet amilyen képen van!Akinek van az irjon!Köszi
Ki kell cserélni az index relét mert valószinüleg zárlatos!