Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali az sincs sajna
mitomat cserélném Rs 50-Re!
Oké!Köszönöm!
mert nekem ilyen a gyujtásom és nem sokat tok álitani rajta de ha ugyanoda álitom a jeladót ahol a réginek volt akkor lehetséges hogy "tökéletes" lesz agyújtásom?
Hello valaki tudna képet felteni a gyujtásáról ahogy bent van a blokkban? csak az alaplap álása érdekelne! elöre is kösszönöm!
köszönöm.
A vízpumpánál lehúzod róla a vízcsövet. Külön leengedője nincs.
igen a 49mm az 80-as. A DR 80 meg a Top trophy 80 az ugyan az. A dr-t vedd sztem, megéri az árát.
valaki letudná írni h holtudom leengedni a vizet a 94.-es aprilia rs 50-ből?
előre is köszi a választ!
sziasztok!

Ha valaki tud 2008-as rs 50-hez jobb és bal oldalidomot, akár használtat, akár újat, kérem írjon, vagy hívjon a 06-70-4582344-es számon. Előre is köszi
Értem .Egyébként látszik az árából is de most nemvagyok se olyan anyagi helyzetben sem szülők meg nem nagyon finanszirozzák szal zsebpénz meg nem úgy jön :S

Köszi a segitséget és úgygondolom h a DR nekem tökéletesen megfogja tenni:D

És még egy kérdés h a 49-mmes átmérő az ugye 79-80 ccm?
hello
van egy email címem, én tőle vettem pár cuccot azt hiszem van neki egy komplett tankja mindennel együtt 7000 ft ért adja, legalábbis nekem annyit mondott rá. csak festeni kell mert már alapozva van.
az email címe: fullos72@freemail.hu
Az vas henger. Nekem volt mind a 2 és a Polini a dr nél is sokkal erősebb volt hiába az 80-as ,de 100-110-ez a dr is elmegy.
Ja és még annyit h a DR-80-as(30e) vagy a TOP TROPHY 73.5-ccm (40e)éri e meg jobban?
és a DR ami az italmondon van szted az alu v vas henger?és h az 80-as tehát gondolom h nemlesz olyan sok eltérés a kettő között mivel az EVO2 70-es.Am tudom h EVO2 az egyik legjobb fajta.De sajnos eljött az ideje:S
100-at el kell mennie a dr-el is.
Hello.Tudom h nicasilos és meglett hónolva is télen .sajnos már E dugós és hát nem tudom h ha veszek uj E dugót meg gyúj gyűrűt jobb lesz e és nemakarok felelslegesen kidobni 10 ezret és most ha vennék hengert azt kb anynira venném meg h majd nyáron 10 km-re eltudjak menni gyúrni de azért ne 50-et mennyen a motor.Igy a 115-höz az nagy érvágás lenne.:Sés sztem a másik két hengerel is menne egy 100-at de nemtudom szted?
Hello. Hát az már télleg nagyon kevés, de vedd le a hengert nézd meg milyen a hengerfal, lehet csak 1 dugót kell cserélned mert ez nicasilos. A DR és a TOP is jóval gyengébb mint az evo henger. De ez az árában is látszik
hali!
lenne egy kérdésem.
van egy 94-es aprilia rs 50 motorom
éshát szeretném lecserélni a hűtővizet de nemtudom h hol kell:S
ha letudnátok írni jólenne:/
előre is köszönöm!
Értem!És ugyancsak 2002-es rs50-re ami a tankon van burkolat olyan lenne?Mindegy hogy hogy néz ki karcos stb... csak ne legyen törve!
Neked milyen az áttételed? Egyébként nemtutsz nekem véletlen segíteni?Valakit aki tud indexet van lejeb kép(fehér búrájú)+váltókar mert már elvan repedve félek hogy valahol eltörik..Köszi előre is
Sziasztok. Rs50-re van előre fém fékcsövem. Akit érdekel pötyögjön.
Nyugodtan nézd meg, hogy menyii vée!Egyszerű...változtasd az áttételed! Ez az egyik legegyszerűbb és legolcsóbb módja ha nyerni akarsz egy minimális sebességet! De hozzáteszem 50 ccm-től nemkell csodát várni, ezek már ígyis bőven túlteljesítik amit kell
Vmi olcsó dolgot tudtok amitől többet megy a motot ?CSak érdekesség képpen ha olcsó megcsinálom.Ígyis szépen megy nemszoktam hajtani eggyáltalán .60-65 ös tempóba haszbálom!Olyan 100 körül mehet.de még sosem néztem meg féltem meg nagyon szeretem.Csak ha van vmi ami kiss apróság és nem sok(Nem henger csere meg stb.)Akkor azt megcsinálnám:)
Hello.Nem tudjátok h mennyinek kellene lenni a kompressziónak a 70-cc-s evo2-es hengeren?nekem 5-6 a kompresszió ez kicsi lenne nem?És úgynéz ki h ha ez kicsi akk új hengert kell vennem és a DR-80-as v a 70-es TOP trophy lenne sztetek a jobb?és h ezek a hengerek a mostanihoz képest gyengébbek?és ha igen mennyivel?


Előre is kösz