Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.Mennyire gondoltál?Csak úgy hozzávetőleg?
Sziasztok!

Pakolásztam kicsit az udvaron és emittaláltam! Azt nemtudom, rs vagy af1, de azt igen hogy egy akksitöltés után azonnal beindult. És még egy 10 kilcsis próbakörre is elvittem. Kicsit ütött kopott szakadt, de megy, meglepően jól! Azt ntudom, hogy gyárilag 50/ de 80-as tuning szett van rajta. Ha valaki megdobna egy korrekt ajánlattal viheti, esetleg megbontanám alkatrésznek.

Üdv Atix
Helló!Nekem van egy Ful pollini tuningos 2005.-ös gépem!gyönyörü hangja van páratlanúl gyorsúl!Hibátlan karcmentes a külseje.Minden tökéletesen müködik rajta!Várja új gazdáját!
Szia adatlapomon lévő eladó rs a lányomé elsőgazdás megkimélt 2005ös pont jó
Megmondom őszintén hogy pénz még nem teljesen van meg rá de meglesz.. meg ha itthol nem találok vmi jót.. akkor valszeg olaszból hozatok egy faxát... am mi az ára a tiédnek?
Mindneki a sajátjára esküszik!
Mindegyik Rs jó!
Én azt modom 99-05 ;)
Enyém eladó soros ha érdekel!
a hangtompító jóállapotúú..csak kicsit retkes
a rezót meg ahogy mondtam rozsdamarózni kell...de horpadva meg stb. nincs
Sziasztok..!
Lassan megvan a jogsi ha minden jó.Okt közepén talán már zsá is lesz Rs-re.Kérdezni szeretném ,hogy melyik évjáratú Rs a legjobb
1999-2006 meg 2006-2010 típusokat néztem és a 2 közül melyikek a jobbak? Azt hallotam h a 2006-tól amik vannak azok gyengébek mint a régiek ez igaz?
Remélem tudtok segíteni :)
Köszi
Aha értem ezt megis nézem még ma. Hát szerintem lehet már perselyezték mert ha a gyári henger akkor azért szép teljesítményt futott ígyis. 60000km van az órában úgy hogy mikor megvettem km spirál nemvóltrajt meg a csigais halottvólt, szóval ki tudja még mennyit használták úgy hogy nemmért az órája. A 80cc ről mi a véleményetek?
A "nem" kimaratt, szal nem muszály levenni. Mondjuk akkor már gáz ha alu és már perselyezve volt, de erre kicsi az esély.
Az a mágneses dolog a legegyszerűbb, de muszály levenni ha a hengerhez kívűlről odateszed és nem vonza akkor nicasilos ha vonza akkor vas. A nicasilost nem lehet furatni csak perselyezni.
aha értem, És ha nicasilos akkor aztis lehet furatni? És arralennék kiváncsimég hogy a 80cc hengert tényleg nemtudja az önindító megtekerni? mert haver malaguti f12én 70cc van és azt nemtudja. Köszi
Rakj a hengerbe egy mágnest ha vonza akkor perselyes ha nem akkor nikasilos
Heló és azt honnan lehet tudni hogy a henger nicasilos? Igazából 70-80cc hengert szerettem vólna rá de a hozzászólásokat ólvazsgatva letettem róla Sajnos sokmindent kéne ahhoz venni. Köszi a segítséget.
rendben várom!
uj msn címem van: b.zsolte@hotmail.com
Vegyetek fel..itt majd megbeszéljük
kéepeket dobok fel a mai nap folyamán
Hello.
Hajtókart ha nem kotyog akkor fölös cserélni hacsak 50-es hengert szeretnél rá. Csapágyakat cserélheted ha szét lesz húzva de ha nem kotyognak akk fölös azt is cserélni, tömítéseket szimeringeket mindenképp. Ha a hengered nicasilos akkor csak 1 dugót vegyél bele ha jó a fala és kész, igen 40,3 mm az a gyári alap mért. Ha fúrni is kell akkor majdnem annyiba lennél mint azt a hengerszetted vennéd szal sztem megéri, azt ami volt rajta azt meg eladod valamennyiért.
HA lekezelnéd azt megköszönném,amúgy a lényeg csak annyi h ne haljon meg az első kövérebb gáznál!a részleteket meg msn-en megbeszéljük!
hangtompítóról tudnál képeket küldeni? érdekellne:)
postán felőlem mehet a dolog.... az enyém is kicsit rozsdás..de kérésre lerozsdamarózóm és lefestem hóállóval.... herélve nincs...
Hát az ár kb meg is felel nekem,ha jó állapotban van,mert a mostanit azért kell cserélnem mert tiszta rozsda és már többször felnyílt.. :) még 2 kérdésem lenne: postán menne-e a dolog,illetve "herélve'" van? köszönöm
kompletten gondoltam olyan 12-14körül....csak a rezó ojan 7-10körül! mondj egy reális árat
Helló! engem érdekelne a kipufogó,illetve csak a rezó része,a hangtompítóra nincs szükségem! Ha jól látom,akkor neked is a gömbölyű RS-ed van (99-06),ha igen,akkor kérlek írd meg mennyit kérnél érte! köszi,üdv
eladó aprilia rs 50 gyári kipufogó!akit érdekel az irjon