Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van 2 db utaslábtartóm RS extremahoz!
ha érdekel írj egy mailt!
csababoy0@t-online.hu
Figyelem!


AM6 cuccok érkezetek, nem kevés!
van minden!
nagyon akció!

pl:
-újszerű önindítók 8ezer ft/db(15db van)
-főtengely 2-8ezer ft
-hengerszett 10-15ezer ft
-kuplung szett 6ezer ft(lamellák+rugók)

stb!

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Sziasztok! Valakinek esetleg van-e kapcsolási rajza,és esetleg robbantott ábrája 95-ös RS50-hez? Vagy esetleg egy cím ahonnan le lehet tölteni? Előre is köszönöm!
sajnos nemtudok
Sport tükörre ami piros...
majdnem hanyatt vertem magam a székkel...
Miért milyen az a "sport tükör" ?
Sziasztok!
Neekem sport tükörre lenne szükségem lehetőleg Piros
2004-es RS50ről van szó
Helló!Érdeklőnék hogy nem-e lenne a képen látható index?+rs50 2002-esre váltókar!Előre is köszönöm válaszát!ÜDV
Aprilia RS 50 Öninditók újak am3-5-6-os blokkokra valók eladók.Postai úton is.Ár:15 000ft/db. Ugyanitt Rs 50.-hez bontott alkatrészek 93.-as évj.-tól 2008.-as évj.-ig eladók tel 06 70 459-6036
Nekem volt rieju rs 2-őm!Full gyári volt 600 km-errel vettem!(Fogaskerék elől 10-es vagy 11-es volt összes folytás benne volt stb stb.szóval olyan volt mint mikor kijön a gyárból)Nekem szépen indult am6-os blokk volt bene elől fordított telóvolt fékek jóvoltak.Csak fura volt nekem most rs-em van és sokkal jobban szeretem!De jó a rieju nekem bajom nemvolt vele!
Helló!
Blokk ugyan az mint az apriliákban az rrx is 6 sebességes, Fékel AJP rajta ami jó, telók is jók, igazából eléggé strapabíróak a Riejuk is. Sok alaktrész ugyan az mint az Apriliákvan De sztem az RS 1 az nem ilyan szép, de az RS 2 az már bejön
Van itt valakinek Rieju rs50?
Nem találtam neki topikot.
Miben tér el az Apriliától?
Úgy tudom az is Minarelli am6 blokkos.
rrx supermoto is 6gangos am6blokkos?
Mennyire tartósak a blokk kivételével?(gondolok teleszkópokra,fékre,stb)
Lassan át kell állítani a motorokat télire. Szerintem inkább kevés lesz az. Rakd feljebb a tűt eggyel és meglátod. Elméletileg elég egy mm-rel megemelni az úszószintet, már ahol ez lehetséges.

Tuji
valaki meg tudná nekem mondani hogy miért van az hogy menetközbe megyek a motorral mony fél gázon, hírtelen csőgázt hűzok és megtorpan a motor.... arra tippelek hogy sok benzint kap.. lehetséges?
Hello.Nekem pont jo lenne de most nincs zsém,ha lessz és még meglessz akk elviszem
Sziasztok! Ma Hatvanban, suliból gyalogoltam a busz+állóba és láttam 1 szívlámpás (sztem 98as) RS-t kék-fekete, arrow kipuval, +kis indexekkel XD. Később az alexandra könyvesbolt, GSM telefonbolt előtt parkolt. Ha valaki véletlen magára ismer legyenszíves keressen + vhogy, akár itt a fórumon vagy e-mailben, MSN-en. És ha környéki akkor találkozhatnánk. mert az én RS-emen kívül még 1 el sem találkoztam, de nagyon szeretnék
Sziasztok van egy eladó Aprilia RS50 motorom! 2005-ös évjáratú, vízhűtéses, elöl-hátul tárcsafékes, 13literes üzemanyagtartály, svájcbol hozták be a mocit nekem. Gyári állapotban van kissebb karcok vannak rajta de szinte észre se lehet venni. Nekem semmi panaszom nem volt rá fajin motor! Nagyobbra váltás miatt akarom eladni illetve cserélni 125-ös-re.
gondolom xbox 360 csere nem érdekel?!
Hnap sztem meg tom mondani, h kell-e?
Gilardoni 2 nicasilos 50 ccm henger AM blokkra (RS,RX,MX stb) eladó!

Kiváló állapotú, kérésre több kép. Iá.:8000 Ft


hali
Az nem pénz érte..
Sok sikert....
Kp 70 gyorsba....
Szewasztok! Szerintetek mien sisakot vegyek max 25 e ig
KÖsz.
Eladó egy Aprilia RS 50. Jó állapotú, apró karcokkal. Tavasszal kapott új hengert, dugót, láncszettet.Új aksi, hátsó gumi. Arrow rendszer.
Tel.: 0630/4511527(hétköznap 14 óra után)
0620/9540357
eladó gyári komplett kipufogóóó.kompletten 15k.
Hali!
Eladó rendszámos 125-ös Futurám, ezen a linken megnézhetitek:
http://www.kepesmotor.hu/april...
Kérdezzetek nyugodtan!