Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz kaxer!Látom Pest megyei vagy!Hol laksz pontosabban?:) Mert láttam errefele rs-t 2x is:) Lehet te voltál:)
Keresek aprilia rs50 hez 1999-2005-ig gyártott gömbölyü rs-hez tankborító idomot.Mindegy hogy ha karcos csak törve ne legyen!
Sziasztok.Aprilia pegaso 50-nes motorom van csak az a bajom hogy egy minerali motor van benne ami három fokozatos és bővíteni sem lehet a blokkban nincs hely aszt mondták.de bele lehet rakni az RX -nek a blokkját amin van több fokozat.ha valaki tud segíteni benne.előre is KÖSZÖNÖM.
Üdv DonPedro117!

Ezek szerint segített a leírás.
Sziasztok! Túl vagyok a fékjavításon. Szétszedtem az egészet, és kitakarítottam. És lám... nem szorul a fékdugattyú. 1 délután alatt kész is lettem vele.
Üdv: DonPedro
Mindenkinek köszönöm a segítséget és egyben elnézést is kérek,ugyanis kiderült,hogy a probléma megoldása az lett,hogy elcsúszott a kábel az önindítóról :D
Nekem akkor kattogott a kis fekete doboz ( relé ) amikor az önindítómban az egyik szénkefe leszakadt a vezetékről!
Ha ez a baja akkor a a kefe nem szén hanem bronz!
1000 Ft-os tétel volt ...
köszönöm szépen a segítséget! akkor megmérem,és meglátjuk mit mutat,aztán meg egy kis takarítást is kap...
Az amit a tank alól hallasz kattanni, az az indítómotort kapcsoló relé, a két vastag vezeték közül az egyik állandó pozitív bemenet,a másik a kimenet, ami működteti az ind.motort.Ha itt min. 12v mérhető indítózás alatt,és mégsem teker, akkor v.sz az indítómotor körül lesz a baj,kefekopás pl.
nekem is volt ilyen gondom,és egy komplett önindító motor tisztítás,és szénkefe csere megoldotta a problémát.
Helló!
Új vagyok az oldalon, és egyből a segítségeteket szeretném kérni! :) Az lenne a problémám,hogy reggel még szépen indult a motor önindítóval, viszont délután már nem akarta indítani,csak halkan kattog a tank alatti kis fekete doboz (bocsánat nem tudom mi az, 4kábel megy bele,2 vastag,2vékonyabb). MI lehet a probléma?megoldanám itthon,ha nem túl nagy a gond! válaszotokat előre is köszönöm!
U.I.:keresek kipufogót 2000-es rs50-re!
Sziasztok!Segitséget kérnék tőletek.Keresek indexet amilyen a képen van.Plusz váltókart ha van valakinek ilyen eladó akkor irjon már előre is köszi!


Dávid
Köszi a képeket!Hát sajnios ez a féle index van nekem is szóval tárgytalan!
Aha! Köszönöm, délután szerelés :)
Üdv DonPedro117!

http://totalbike.hu/technika/motordoktor/2010/03/01/szo
rul_az_elso_fek/
Sziasztok! Az mitől lehet, hogy fékezés után az első fékmunkahenger nem akar visszanyomódni, csak nagyon lassan, kb. 10-15 másodperc után?
Üdv: DonPedro
Hello,Van egy eladó tanksapkám kulcs nélkül,ha valakit érdekel akk dobjon egy mailt.üdv.
Sziasztok eladó lányom mocija rs 50 tuningmentes első gazdis valóban női tulaj 2005.03hó319péz irányár apróban meglehet nézni ha valakit érdekel
eladó rs 125 idomszett 99-05 motorra... 50esre is jó csak kicsit más a kialakítása
Szewasztok..!:D
Max 3 hét és kész a jogsi..:D
Ma voltam 1. vezetni..:D
Üdv.
Valaki le tudná nekem írni a rugós tag pontos paramétereit ?
köszönöm
kösz szépen megpróbálom.
Nekem ilyet volt lehetőségem venni pár hónapja, de szeretném a gyárit rárakni ha sikerülne ezt eladnom, másikat szerezni.
Szia itt vannak a képek!