Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy 2008. októberi Yamaha YZF-R125-ös motor,garanciás,szervízkönyvvel,törzskönyvvel,érvényes magyar okmányokkal.Műszaki 2012.10.-ig érvényes.Frissen szervízelt,rendszeresen karbantartott,garázsban tartott,7700 km-el,hölgy tulajdonostól. Irányár:750.000 Ft Érd: 30-637-4692
attilla megkérdezhetném h merre laksz?Csak az alkatrész miatt:D
Helló!Engem lehet érdekelne az index.Képet tudnál küldeni?Köszi előre is

Dáviid
Hello.ELadó vagy cserélhető első kerék,első teló,fejidom......
hali!

van egy DR80as hengerem aminek a szoknyájából le van törve ezt 3ezer ft-ért gondoltam
+van egy TOP80as hengerfejem ami szintén 3ezer ft lenne
és van dugattyúm is új 6000ft-ért
akármelyik Aprilia boltba kapsz, általában ezt polcról adják úgyhogy nem kell rendelgetni ilyen 1-2 ezer ft-os tétel
hali!AM-es blokkhoz minden van!06304906559
Komplett müszerfal cserélhető,96-os
Sziasztok! Van 2 pár indexem Aprilia Rs harada-ra akit érdekel írjon! Csere érdekelne a Chesterfield fajta indexre!
Sziasztok! Van egy 98-as Aprilia Rs 50-em. Ma szétszedtem azért mert át akartam nézni, és új olajat is töltöttem bele. Amint beletöltöttem nemsokkal rá olajtócsa állt a motor alatt. Megkerestem a hibás alkatrészt, az olajtartályra ami rámegy(egy cső egy gumiharanggal és egy bilincs fogja). Na, itt ez elrepedt és ereszt. Tudnátok segíteni, hogy hol kaphatnék esetleg ilyen alkatrészt?
Köszönöm előre is, üdv
András
hellor érdekelene 70-80as henger szett! lehetöleg dugó,gyürü,csapszeg, tömitésekel együtt! AM6os blokkra!
E-mail cimem az adatlapon!
Hello.Am5-ös blokkhoz való gyújtás+trafó cserélhető értelmes dologra.(Vannak még más alkatrészek is cserére)érdeklődni e-mailban.üdv.
azért raktam bele b8sat mert az a gyári érték mert a 125ccm-es apriliában van 10es és gondlotam egy kisebb hőértékűt próbálok meg mert amugy b10essel se indult.
Eladó!
Cagiva Prima 75R(kis Mito)
6sebességes, 75ccm-es(50es papírt írunk)
Gianelli kipufogóval, 20as dellorto, nagy csonk, jól megy szép motorhanggal

120ezer ft

orozoli2002@yahoo.com
06304351769
1esben gázra el fogja emelni, hidd el Amúgy semmi
Mi történik ha az rsbe a beninhez teszek 1 kis spurit?
ÚJRA ITT
figy már ha b10 volt benne akkor miért vettél kisebb hőértékű b8-at?
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat majd kriprobálom őket . Amugy úgy vettem a motort ,hogy pont elötte lett kicserélve az akumlátor még a jótállás is meg van hozzá . Én gyergyát br8ast vettem bele mert elötte egy br10es volt benne .
hali!

40,25-ös dugattyúm van 2gyűrűs
dugó+gyűrűk+csapszeg+zeegerek
4ezer ft-ért
Helló!
Tiedben lehet már kompresszióhiány van, de próbáld meg a főtengelyszimeringet kicserélni lehet hogy az lesz neked is a gond . 17-35-8 as kell bele.
heló nekem is ilyesmi problémám van vagyis nagyon hasonló. hidegen aránylag könnyen indul, melegen már sokkal nehezebben.alapjárat csak hidegen van pedig a csavaron már nem lehet rá állítani és ne pörög csak 8000ezret:S mi lehet a baj?
Helló!
40,3mm-s 1 gyűrűset nem tudsz szerezni? Vagy 2 gyűrűset amibe 2db 1 mm-s gyűrű van? Megkérdeztem és elvileg ezek lennének jók bele.
Nekem az volt amikor szimeringes volt hogy indúlni indúlt de alapjáratot nem lehettett állítani vagy azonnal leállt vagy 6000 volt