Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Próbáld meg egy új gyertyáva ha 50es henger van rajta, ngk br9es gyertyát ajánlok, nekem legalábbis 2 éve csak ilyen van a motoromban.
Gyertya csere megoldja a problémát, nekem is ilyen szokott lenni ha már rossz a gyertya.
Egyébként 3- 5 000 km között érdemes gyertyát cserélni.
Én így szoktam, ez csak 1 tanács.
Ha megfogadod megfogadod, ha nem hát nem:)
ugyan ilyen probléma miatt szoptam, csak nálam közben volt egy öninditó csere,nah a lényeg hogy kiderüllt akksi problémám volt :S ha van lehetőséged akkor probálld ki egy másik akksival ami biztos hogy jó
Köszi szépen a segítséget . De sztem ha szimeringes lenne akkor abetolás után nem menne egy métert se . É betolás után pedig tökéletesen megy.
Főtengely szimeringes lehet. Ha kis gázzal indulna akkor meg sokat kap. Illetve még kb. ezer oka lehet, a nagy gyertya hézagtól kezdve.
hello. nincs vkinek aprilia rs 50 2002-es hez való baloldali lábtartó konzol? és ugyanehhez a motorhoz való első fékmunkahenger?
Szevasztok!
Nekem egy kérdésem lenne . A Rs-em ha hidegállapotban van akkor indul , de ha megyek vele már egy pár kört , és bemelegszik akkor meg sehogy se indúl se szivatóval se a nélkül , csak ha betolom . Nem tudjátok hogy mi lehet a gond vele ?
Rendben!Semmi baj!
hali!

van zsír állapotú főtengelyem 12ezer ft
henger+új dugó szett 20 ezer ft
Hello
bocsi de csak holnap tudom feladni, mert pénteken mikor már hazaértem nem tudtam feladni.
mito EVO áron alul eladó!

Mito EVO
Sziasztok lenne egy kédésem mennyibe kerülne henger dugo gyű főtengely ez igy milyen árban lenne?:S
sziasztok lenne 1 kérdésem.
vettem 1 karbit de automata szívatóval szeretném használni.
És nem tudom hogy hogy lehetne be kötni valami tipp?
lehet hogy ez hülyeség de a negatív pontot el vinném az aksihoz a pozitívot a gyújtáskapcsolóhoz.mert azt mondták hogy így kell neki áramot adni ez így jó lehet?
remélem valaki tud ebben segíteni előre is köszönöm.
ELADÓ! Airsal racing nicasilos hengerszett, dugó sérült de még használható lenne, de egy új lenne a tuti, hengerfala sérülésmentes. ÁR: 12000
Sziasztok! Köszi szépen a segítséget sikerült megcsinálni!
Ok! Köszönöm!
az a helyzet hogy az magától nem igen szokott kijönni.
a szimering bentartja a helyén.
na mindegy ha már így alakult, akkor úgy próbáld meg hogy egy haver megtartja a mocit úgy hogy jobbra legyen kicsit döltve.
te pedig valami kis merev dróttal kicsit belepiszkálsz és utánna megpróbálod visszarakni.

ha nem megy akkor a kuplung dekli le és a durva állító csavart kitekerve vagy a kuplung rugókat feszítő csvarokat fellazítva sikerülnie kell.

sok sikert!
hétfőn adom postára
Ezen hiányzik a porcelán jó része a középelektródával együtt. Viszont a test elektróda lkialakításából én arra gondolnék, hogy ez egy autóba való kis hőértékű gyertya lehet. Nem vagyok benne biztos. Mert ilyen kialakítás 2-3 elektródásoknál látható, vagy ilyenre égett volna el? Mondjuk a porcelán az nagyon henger killer cucc esetleg nézz körbe kicsit a motorban.

Tuji
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Pár hónapja vettem RS-t aztán még tanulom a szakmát és egy olyan problémám lenne, hogy a kuplungtengelyt ami a gyújtás felőli oldalon van a blokkban, függőlegesen, kijött a helyéről. Vissza akartam tenni és nem tudtam ill. nem nagyon fordul el nem old a kuplung. Beteszem sebességbe aztán nem ér semmit. Légyszi segítsetek ha tudtok, mondjatok akármit meghallgatok! Köszi előre is! Széles utat!
NEm tudom! ma mikor jöttem haza fele egyszer csak puffant egy nagyott aztán hiába huztam neki csak dadoogot!
Hali!
Nemtudom hogy jo-e rá.Képet tudsz róla mutatni?
Azta!
Hát oszt eszt hogy?
hello: nekem van gyári af1 hátsó komplet lábtartó=6eft
Ez nem gyenge szerintem!
Helló!
Keresnék Aprilia Amico idomokat.
Aki tud jelezze.