Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!feri vagyok ha még megvan a lábtartó konzol küld el postán a cimem: kuzsdra ferenc vecsés mátyás utca 7/a az irányitó szám 2220 köszi
Rendben várom
Aha
Háát nemtom ahogy elnézem nemolyan ami az enyémre rámenne :S
98 as apriliámvan a lengövillás...
És az ismimnek amivan ... csak soher és nem adja nekem :D
abban van egy hajlat a bal oldalin a jobb oldali meg a kipufogo tartora kell felrakni egy négyzet szerüségüt...
hali!

nekem van.
konzol 2ezer ft/pár
hozzá lábtartó 4ezer ft/pár

egyben konzol+lábtartó 5ezer ft/pár

képem most csak a konzolról van:)
Hali
Tuna valaki segiteni.Hátsó utas lábtartót konzolostul mindenestül keresek kompletten érdekelne akinek van és eladná vagy tud eladót plz. szoljatok.
okés akkor postázom, egyébként igen a zár alul van csak 99 utáni ülések széle jobban lehajlik meg egy kicsivel rövidebbek
Nincs sajna!De a képeken nekem úgy tünik ugyanolyan mint a régebbi ugyanúgy az ülés alatt van a zár.De rendben kérem postázni!
esetleg 99 utánihoz való nincs? mert az új idomokhoz már az kellene. de ha nincs nem baj csak gondoltam rákérdezek, ha nincs akkor postázom
apriliamotorok@freemail.hu
Érdekellne az ülés!Eltudnád nekem postázni?A cimem Ujszászi Sándor 4033 Debrecen Sarkadi Imre utca 51.ha lehet úgy ad már fel hogy befizeted a postaköltséget mert úgy 1690-be kerül vagyis a 2000ft.-hoz hozzá adod a postát és akkor 3690.-böl ki jön!Vagy esetleg cserébe tudok adni Rs 125 ülést 93.-98.-as évj.-ig ha érdekell!
40mm-es aprilia dugattyúm van AM blokkhoz gyári hengerhez, szerintem jó a tiedhez is 4000ft/szett(dugó+gyűrűk+csapszeg+zeegerek)
Helló!
Airsal 50-es nicasilos hengerhez van dugód? Ha van mennyi lenne?
2000 ft, zár meg benne van csak szét kell szedni kivenni azt a részt amibe bele megy a kulcs és csináltatni egy kulcsot, mert én is kulcs nélkül vettem, mert 125 re vettem volna de kiderült mikor már itt volt hogy nem jó rá és azért adom el
Szia!

Tudnál adni egy e-mail címet, kérdeznék moci alkatrész iránt.
Mennyi lenne az elsö ülés?Esetleg zár lenne hozzá?
Rendben majd küldök
sanyi 502. tudnál képet küldeni a fékmunkahengerröl a skyline94@freemail.hu cimre? kösz
Új cuccok érkezetek!
Csomagolásban!

dugattyúk 50ccm-es 4000ft/db
és 80ccm-es 6000ft/db

AKCIÓ a készlet végéig tart:)
Új cuccok érkezetek!
Csomagolásban!

hátsólámpa 7000ft/db
tömítés készlet Rotax 4500ft/készlet
villogó nagy kerek és szögletes 1000ft/db
villogó kicsi 1300ft/db
villogó kicsi átlátszó búrával 1500ft/db
villogó kicsi karbonos 2000ft/db

AKCIÓ a készlet végéig tart:)
hello
van egy eladó első ülésem illetve egy idom toldat, az ülés nincs behúzva.99 utáni rs hez van mind a kettő. ha valakit érdekel írjon, az árat majd megebeszéljük.
Rendben amiben tudok segitek
nem lehet hogy az imbuszos csavarral csak a kormánysúlyt huzod meg ?
Tuti, hogy az az imbuszos csavar, más nemlehet! Szedjétek ki akkor az egészet és nézzétek meg! Az lesz a gond!
Nehogy úgy járj mint én...kellemetlen dolog az aszfalton csúszni és közben hallani a motor csúszó hangját :)
halihó! lenne egy problémám! a bal oldali kormányrészem(a markolat meg az a rész) elkezdett mozogni/kotyogni ! az imbuszos csavaron próbáltunk húzni, de az tökig megvan húzva! sztetek mi lehet a gebasz?