Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Oks továbbítani fogom az üzit az ismerősömnek, de lehet h nem lesz jó mert neki nem csak fékhenger hanem egész nyereg kell mindenestül.
Keresni fognak az ügyben

Köszi Gergő!
Sziasztok!Segitséget kérnék tőletek.Keresek indexet amilyen a képen van.Plusz váltókart ha van valakinek ilyen eladó akkor irjon már előre is köszi!


Dávid
HALI! MINARELLI AM -6-os 4500km-es motorblokk bontva eladó,ujszerű alkatrészek és NEM KINAI GENERIC!csak telefonon hivj!06304906559
Nem figyeltem hogy neked van az extrema is érdekell.Akkor nem kell postázni holnap felhivlak és megbeszéljük!
Kész az RS megy mint a barom
Kiput szétvágták kitakarították oxigénnel sült egy fél napoot, összehangolták karbesszal ...hibátlan! Így érzésem szerint még nem ment
hali!

most akkor mi legyen?
kell a váltó postázzam vagy kell az extrema vagy mifene?

egyébként csak úgy zárójelben mondom hogy adatlapomon minden elérhetőséget megtaláltok!
meg nem egyszer be is írtam ide a forumba is!
meg neked is írtam már!

de itt van:

06304351769

orozoli2002@yahoo.com
eladó 2x1liter castrol power racing 2t
liter ár 3000Ft

érdeklődni:racingbazar@freemail.hu
Tennél fel képet a blokkról?Valamint egy elérhetöséget?Elöre is köszi!
Rendben!Eltudnád küldeni cimemre!Ujszászi Sándor 4033 Debrecen Sarkadi Imre utca 51.Ha lehet fizesd már be a postát mert akkor csak 1690 a postaköltség vagyis összesen 8690 ft-ot kell fizetnem a postásnak!Elöre is köszi
Helló mit tudnék csin az rsemmel tegnap feltünt h sokkal alacsonyabb mint az 1ik srácé aki msot vette nemrég a rugón lehet állítani?
Képek ahogy igértem:
Az órarendes kép csak a feeling miatt, hogy lássátok, hogy a hülyegyereknek még az órarendje is Apriliás
06304351769

orozoli2002@yahoo.com
a fixek épek rajta.
a 2db tengely+fogaskerekek 7ezer ft
hali!

Kecskemét mellett lakom.
én blokk nélkül vettem, de idő hiányában nem tudom most megcsinálni.
vettem hozzá egy AM5-ös blokkot. szétszedve.

így 80ezer ft lenne az ára
Ne a dugattyút szidd, ha azért szorult meg, mert a kipufogód nem szelelt... Az Asso ettől függetlenül jobb lehet.
Érdekellne a moci!Miért lett szétszedve?Hol lehet megnézni!Irnál elérhetöséget?
Nekem van egy elsö kerék fékhengerem 10 000ft
A kérdés hogy a fix fogaskerekek épek e rajta!Mennyi lenne igy hibásana kuplung tengely?
Készülget az RS
Undorítóan néz ki a Vertex dugó, majd lefényképezem!
Olyan húzás van rajta (4db...) ....nesze neked 600 km-er! Szar geci fos! Annyit nemért h áthajintcsam a szomszédba! Gyári ASSO az az igazi nem ez....
Egyébként nemhiszitek el az egésznak kipufogó kínja volt...! Holnap ha mindne igaz haver oxigénnel ad a szájának
Rátesszük a kiput megvan halva pedig az öreg érti a karbi belövést nem gyengén de szar! Feltünő is volt nekem h mikor takarítottam akkor a kifújás irányába nemakart kifojni a kula belőle xD
Csak a henger irányába! Belőtte úgy h kipu nélkülire...15 ezret rögtön megakasztotta a kicsike Jólesz Elkezdi..na a kis "aprilla"
Garázsában meg ott a fia 750 es gixxije! Beindítottam mert jóba vagyunk...húú majdbele haltam!
750 k2 kipu power commander direktszűrő van vagy 150 ló...morcos a lány
Folyt köv...!
Sziasztok!Segitséget kérnék tőletek.Keresek indexet amilyen a képen van.Plusz váltókart ha van valakinek ilyen eladó akkor irjon már előre is köszi!


Dávid
Hy

Első féknyerget keresek 2002es Rs50hez ha vkinek van elfekvőben írjon.

Köszi Gergő
hali

így 10 az ára, nicasilos igen
szerdára lesz hozzá új dugó
Helló!
Dugó van hozzá? Henger hibátlan? Ez nicasilos ugye? Mennyi lenne az ára?
Am6-os blokk berúgókar nélkül 40eze ft
RS 50 Extrema AM5-ös szétszedett blokkal 80ezer ft