Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

előgyújtás értéke 1,5mm az fhp elött.
strobival egyszerűbb akkor a lendkeréken és a blokkon lévő jelnek kell egybe esnie.
hányas hengered van?
HElllO!

lenne egy olyan kérdésem hogy nekem eszi a motor a gyertyákat!
5-9es höértékig meg eszi az összeset! 21es dellortom van 100as fö fuvokával! barnák a gyertyák és mégis elégnek! miért lehet az?
Mert nekem elvan csunyán állítodva nemnagyon akar pörögni:S
Most vinném beállítani csak mondták h valahonnan kérjem el az adatokat mit hova kell állítani valaki legyenszives segítsem nekem köszönöm
Én megtudom neked oldani fényezés matricázással együtt 45 000ft egy héten belül meg van.Ha érdekell tudok képeket küldeni hogy milyen lesz a motorod.
mond hogy milyen érték érdekel?
megvan igen, blokk nélkül 40pénz.

üdv:Zoli
Helló!
A rieju-t blokk nélkűl mennyiért adnád el? Megvan még mindene?
Sziasztok valaki nemtudna nekem segíteni a gyújtás pontos értékeit megmondani előre is köszi!
Matra Kit 80ccm-es hengerszett nagyon szép állapotban!
Sziasztok, egy olyan gondom lenne hogy leszeretném festeni a mocimat sajnos nekem kell mert az a tróger köcsög festő akinek elvittem az idomokat 2 hónapja még mindig nem csinált vele semmit. Szóval nekem kell lefújnom. A gondom csak annyi hogy mivel kezdjek neki? Mármint valamiféle műanyag alapozóval? Mert matricázva van az egész meg minden műanyag. Ha valaki csinált már ilyet és tudna segíteni az nagyon jólenne. előreis köszi sziasztok
tyt001@freemail.hu
Aprilia RS 125, annak aki nagyobbat akar :)

hirdetés
most nem akarok beleszólni, lehet is fikázni, de anyira mind1 hogy milyen olajat raksz ezeknek a motoroknak a váltójába hogy ihaj.
egyedül a keverő olajra kell figyelni
(persze azért n fáradt olajat)
az a cső ami a szívótorokra rá megy, nem hűt hanem melegít, az az előmelegítője.
Az a cső kérlek szépen, nekem ami vízpumpától jön csö, onnan van egy T csatalkozó és onnan elágik, és belemegy a szívócsonkba.
Talán azt is hűti.
Egy brigéciolos témát majd én is megjátszok már valamelyik nap
Apropó jó hogy beraktad ezt a képet! Ellopom és kérdezek!
Amit kijelöltem kék színnel! Na nekem oylan cső nincs! Már több Rs en észrevettem hogy az a cső van, na nekem nincs!
Az a becsatlakozás nekem nincs meg az a cső simán felmegy a vízpumpától a hűtő aljáig és szevasz
Kérdezném h ami nekem ninc emg tehát a kékkel jelölt cső az honnan jön?
Srácok aki tud segítsen légyszi!
1998-as rs 50 hez kellene nekem jobb oldali idomba szerelőablak+a 2 kopoltyú idom ami a fejidom és az oldalidom illesztésénél található. Aki tud szóljon pls
e-mail: 2csako@citromail.hu
tel: 06-30-535-36-45
Le volt véve, takarításon ment keresztül a gép.:)
A láncot is levettem, brigéciolba beleraktam ázott benne vagy 20 percet, olyan lett mintha új lenne:P
Ha bevált akkor alap h semmi probléma
Amúgy a hátsó sárvédőd?
Lehet hogy autókba való, a Castrol, de én már a 2. szezont húzom vele, senem csúszik a kuplung semmi.
Én nagyon megvagyok elégedve vele.:)
Neten azt írják a Castrol Manual Taf-X-re hogy inkább autókba való váltóolaj kifejezetten VW konszern cuccokhoz!
Biztos jó...mondjuk nekem nem is 75 ös olaj van a váltómba, eddig az volt de hidegen az első pár váltás mindig csattant főleg mikor legelőször álló helyben raktam 1-esbe!
Mióta fel lett újítva azóta Motul Transoil Expert 10w40 van benne és ég és föld a különbség a Motul javára! Semmi csattogás semmi, és ez kifejezetten 2 ütemű motorok váltójába van kifejlesztve, igaz az ára is húzós de nagyon tuti a cucc
minarelli AM6 blokk eladó gyujtás nélkül,teljesen felújíttva.frissen fúrva,új dugóval.ár:telefonon:::06204248584
Hali!
Én átlagban olyan 7 és 10 ezer km között szoktam cserélni.:)