Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Váltóolajat mien gyakran kell cserélni?Sziasztok
Nincsmit Ha tudok segítek.
Ha jól tudom, kb 3 ezer forint 1 liter.
Nem nagyon tudom mert nekem nagybátjám szokta hozni.
De ilyen 2 900 - 3 500 között van az ára szerintem.
Köszi Szépen!

És ez milyen árban van?
Nos, látom nem ír senki, akkor én megpróbálok segíteni, neked:)
Én 75w90-est használok, Castrol Manual Taf-X.
Nagyon jó olaj.Már 2x cseréltem benne ilyet.Maximálisan megvagyok vele elégedve!:)
80W90-es váltóolaj jó AM5-6 blokkba?
MIez a nagy csend?
Ma megcsináltam a motort.Köszönöm mégegyszer repsol600:)
Egy kép, D I D 420 NZ3:)
Idegesítő hang: alapvetően vén vagyok már a hangos motorokhoz. Kuncsaft úr odahozta a betonvassal "sportosított" kipufogójú motorját, hogy valami zörög benne. Mivel iszonyatosan hangos volt a motor eltartott vagy egy fél órát mire megtaláltam a jelentéktelen lelazult lemezdarabot. Kinek mi zavaró!
Megoldodott a problémám!
KÖszönöm szépen Uram!:)
Nagyon hálás vagyok!:)
Sziasztok le akarom festeni a burkolatot milyen festéket használjak és hol tudok netten rendelni valaki tudna segíteni?Előre is köszönöm
Csak hogy ő békéscsabai én meg gyulai vagyok és tudom milyenek a rendőrők itt... ha új motor van rögtön szaglásznak... te meg a mátra mellett laksz ahol nyáron többmillió motoros megfordul
meg sanyika nem tud motorozni
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Üdvözlettel:
Mitozozi
nem vettem bántásnak, de egyébként írtam már ebbe a fórumba, és volt pár cuccom is amit itt árultam és vettek is. én csak leírtam az én tapasztalatom nem mondom, hogy életbiztosítás így szaladgálni de ha nem járnak 125/50 el feltünősködve nem biztos, hogy kiveszik. egy igazoltatásnál húzósabb, de ha van 50 es adásvételie, és nem itthoni a motor nem is volt itthon forgalomba helyezve akkor meglehet úszni, ha meg behívják kpm re akkor meg már mindegy. nekem igazoltatásnál nem volt gondom eddig azért gondolom így.
ne vedd bántásnak, csak azok adnak ált. " jó" tanácsot, akiről semmit se tudni, ha meg valaki megfogadja és rábaszik jön a baj, ezért nem szoktam hinni neve nincs embereknek, de ezzel nem egyedül leszek így a fórumon...

Adatok nélküli ilyen tanácsot hogy menj csak 125 el nem lesz baj, a sünök adnak a fórumon, aztán meg rászállnak a gépre amit látnak a profilodban... enyi
tessék kép a motoromról ami kb egy hónapja készült róla, azótta kicsit átlett alakítva, nincs még kész de amint kész lefényképezem csak neked és valószínűleg azért nem szoktam írni ide mert 125 ösöm van...
Ja és a 80 Pirelli hengerszett az nem Polini?
Mert ha az van rajta akkor a 73 az nagyon kevés, azzal 100-110et mennie kellene min.
Önindító 10.000, akksi 5000 + a munkadíj a szerelőnek. Persze ha mást nem kell csinálni. Ha a 10-est lealkudod, és más hiányosság nincs akkor sztem megéri.
20X35X8-as a gyári méret, de olyan nem volt 1 autósboltban sem csak rendelésre ezért 20X35X7-est vettem az mindenhol kapható.
Sziasztok!

Megjött a motoromba az új dugatyúszett összeraktam...de valaminek nagyon idegesítő hangja van később hozok egy videót és azzal kapcsolatban szeretnék segitséget kérni. De ha valakinek így van valami ötlete akkor szivesen meghallgatom.
javitás :
"Hallgassatok rá", én nem fogok
Szeretjük az olyan hozzászólókat, akik, még a topicba egyszer se írtak, semmi nincs kitöltve az adatlapján, és fénykép sincs a motorjáról, biztos megbízható, hallgassatok, én nem fogok...
Ne feltétlnül baszik rá... nekem már majd 2 év van meg, itt lakok a mátrától 5 km re és még nem szólt semmit a rendőr. lehet szerncsém van mindíg de ennyi ideig?
bújj már el sanyika ráfogsz baszni a 25-el 50es papírral :D
ember engem basztatnak hogy nem 50es szted neked mit mondanak? :O