Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nem az msn címem!
akkor ma hol vagy hogyan tudnánk talizni én dabason lakok.
gyer légyszi msnre fentvagyok
dobsz egy mailt.
adatlapomon megtaláljátok ám!

orozoli2002@yahoo.com
hogyan tudnám megvenni érdekelne sos.
1500ft a kettő
Szia! Feri vagyok érdekelne a hátsó lábtartó konzol mennyiért adnád el .üdv:feri
aprilia Rs 50 AM6 -blokkba alapméretes 40.00 dugattyú eladó!
tévedésből rendelt! 4e pénz! info msn-en vagy emailba vagy telón az adatlapomon van!
hello
van eladó jobbos tükröm 2000 ft ért, és a bal oldali idomhoz az a toldat szintén 2000 ft ért.
Eladó!
Eladó!
Hali!
Tegnap előtt láttam Békésszentandrásról Szarvasra menni 2db vélhetően 50-es Rs-t. Magára ismer valaki ? :)))
Eladó!
akad.. nem volt olyan túl sok.. 4 db eddig!:D 1998,1998,2003,2005
és most jelenleg DT 50-m van!:D(2006)
nem valószínű hogy egy sima ilyen boltba lehet kapni! az lehet hogy az eredeti ár töredékéért adnának de nem minden esetben van ez a dupla szimering egybe!
Próba szerencse!
Enyém is ezt csinálja, pedig nem automata a szivatóm.
Én a dugóra tippelek hogy már kopott és könnyen jár, vagy fogalmam nincs mi lehet ez a jelenség.
Kézi szívatásnál pedig egyértelmű, szívatót vissza engeded, a fordulat esik.
Ha automata a szívatód, akkor azért, ha nem, akkor pedig a motorod melegedése következtében esik a fordulat.
Csá!

Megyeget-megyeget! Valamelyik nap a kipumban begyulladt a kox! Leállítás után is füstölt mint állat! Szóval ráférne már egy égetés!

Hát, igyekszem felnézegetni!

Széles utat, tele tankot!
HY!
Azt szeretném kérdezni hogy az mitől van ha elindítom hodegen a gépet kb 10-15 mp-ig nagyobb az alapjárat aztán magátol visszaáll?
Egyébként takarítottam már kiput, nemtudom hogy a Ti motorjaitok mennyire dolgoznak tisztán, de az enyémben szó szerint semmi se volt..!
A dob végén szokott enyhe korom lenni de semmi olajcsöpögés semmi...
Most járatás után lesz benne de az más tészta
Csáó GHOST Koma!
Megy persze, mint az óra olyan
Igen amúgy tényleg elég antifórumozó vagy mostanság, de azért néha nézz föl, hogy mi a helyzet! Neked a vas? Megyeget még?
battyogj be valami csavar,csapágy,szimering boltba és ott mondd meg a méretet.remélhetőleg lesz nekik és negyed annyiért amennyiért 1 motorosboltba megvennéd
Számolj azzal a ténnyel, hogy a motorod még 4000 Km előtt is használtad, azaz azóta már lehet benne trutyi. Járatás után egész nyugodtan ki lehet égetni, nem veszítesz vele.
Csady!

Van még annyi ujjad, ahány RS-ed volt már?