Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZerintem ez nem nikaszilos.
Ez egy minarelli blokk gyári hengere és tudtom szerint ezeket még vas hengerrel szerelték.:)
Na ezek már nagyobbak
majd értekezem a szerelő úrral, ha jónak találjaakkor jöhet
telefonnal fényképeztem
ezek nagyobb képek
Fúú..hát mind két kép elég kicsi.Tényleg nincs nagyobb?
Am elég matt a henger belseje...
én a másik hengerhez itt vettem a a dugót,
http://robogotuning.hu/spl/329...
ezek nagyobbak
itt van 2 kép
Ha hibátlan a henger és mondasz egy helyet ahol lehet hozzá rendes (Vertex,Wösser) dugót kapni akkor érdekel...(Heide-vel egy "cég" vagyunk)
Képet kérek szépen!
villszer Köszi és a beállítása sokkal külömbözik mint a megszakittósé?Hogy tudom állogatni?
nekem csak egy üres hengerem van ha érdekel,dugó hengerfej nélkül.alu 7 felömlős nikaszilos kb600km-et futott.6ért odaadom+tied a póstadíj
Valakinek jó állapotú hengerszetje esetleg van?
piaggio vespa.... váltós robogó...
azt ne mondd h az a Dio 130at ér .azért kicsit reálisabban gondolkodjunk.így is 200 felett mennek még a szar állapotú RSek is
érdekel?még 1-2 dolgot meg kell csinálnom rajta és akkor tip-top lesz
dhfear én egy Honda Diot tudok adni de akkor is csak 60-at tudok fizetni igy jó?
Oké köszi és szerintem jó ár érte.
Az RS-nek induktív jeladó(kis tekercs,a mágnestérben) vezérlésű,CDI gyújtása van ami (kondenzátor kisüléses gyújtás) : egy nagyfesz-re feltöltött kondi kisütését jelenti a trafó primer tekercsén keresztül,amit az elektronikán keresztül ,a jeladó impulzusa indít el .Remélem érthető voltam!
Még 1 szer megkérdem valaki léccy segitsen milyen a gyújtása az rs-eknek tirisztoros vagy megszakittós?
Sziasztok szükségem lenne (S.O.S) egy aprilia rs gáz bowdenre bontott is jó nem muszály újnak lennie.. köszönöm előrre is
váltós robogót még nem láttam .mondtam csak robogó
valaki DT 50-re 2005-ös évj motorra Komplet idomszettet gyári kék színben vagy bontott idom is érdekel!(csak kifogástalan legyen!)
msn: Csababoy0@t-online.hu
heló (Sanyi 502) érdekelne a henger cere esetleg egy ps2-re?
heló itt vannak a képek a blokkról.
dhfear ez a tdr olyan mint egy váltos robogó ,kis testű nagyon rohangálos motornak megteszi.Én max 60-at tudok rá fizetni.