Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah meg egy 2000-es rs 50 is eladó! :)
Sziasztok! Van eladó segédvázam és blokktartó bölcsőm 2000-es évjárattól! Ha valakit érdekel írjon nyugodtan!
valaki nemtudja a hátsokerék csapágyak számát?
Köszi Tuji !
Utánanézek...
sziasztok! 70-80-as hegnert keresek AM6-os blokkra kompletten!
minden megoldás érdekel.. vannak csere cuccaim..
Airsal 50-es henger KMPL. af1 elsőlámpa,40.00 dugattyú(új)
és persze pótolok is rá.. vagy megveszem!
A TZR 50 topikban az egyik krampusz megcsináltatta a hátsó telóját. Roil Gold? talán a nick neve.
Hasonló cipőben járok mint bumenn kolléga ,szórja az olajat a hátsótelóm, még a féllengőkaros, nem tud valaki jót? , két bontottat is próbáltam minkettő szar volt, az újra meg 80 000-et mondanak ! felújítókról valaki ?
hali!

jelenleg nincsen
zz4!


2004es évjáratú rs-hez van hátsó felnid?
Helló megtudjátok nekem mondani nekem hogy egy aprilia rs 50 2008as kiadásba a hátsó kerékcsapágy méreteit?
Még nem érkezett meg a dugó:úgyhogy legyen 35ezer dugó nélkül.és telefonon hívj 06209103659
40 uj dugoval akkor kell
Ebbe csak az a szopás hogy olyankor az olajpumpa se nyomja az olajat mert az is rossz irányba forog...
50k=50ezer ft
de ne feledd hogy a 2009-es blokk az generic blokk amit a kóreai gyárt.nekem 40-es keverék mellet ful syntetikus olajjal 4000km-et ment.
Elv ellesz víve a motor holnap szerelőhöz,rem nincs nagy baja.szevasztok!
holnap fel tudom adni a blokkot.ebben skf csapágyak vannak és tűgörgők.40ezer ért odaadom.
Ha felemeled a hátulját akkor megváltozik a villaszög. Amitől jobban fog kanyarodni de romlik az egyenes futása. Szerintem ne feszegesd a témát. Gyári teló, vagy annál jobbat de belevalót rakni bele.
na de menyi volna
hali!

2009es évjáratú blokkom van most 50k.
hát csütörtök-péntek környékére.de úgy+3-ezer forint és akor csak egy harmadát kértem a dugattyú árának
mikor jön mek a dugo
csak ha megjött a dugó.vagy dugó nélkül de akkor is 40
most röhögni fogtok de volt hogy nekem csak hátrafele ment a motor. a gyújtásnál azt a kibaszott éket folyton bedarálta valami, ezért folyton elmászott a gyújtásom. volt hogy mentem a motorral x sebességgel egyszercsak durrrrr. kuplung gyorsan behúz mielött még szétküldenék benne mégjobban valamit. megálltam önindító és azt láttam hogy a fordulatszámmérő nem mér, és ha betettem sebességbe tolatott a motor gyújtás nélkül megtoltam előre, utánna önindítózás és láss csodát most jó irányba ment xD
meg van még egy kérdésem! na most nekem el durant a hátsó tellom! és igazából kéne bele valami másik, meg az hogy magasabb legyen a hátuja! de sajnos az a háromszág alaku fém, meg a csont nem enged nagyobb telot, tud valaki valami jó kis megoldást? vagy egy fasza teleszkópot?