Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól tudom a 98'as évjáratú rs-ek a legfürgébbek.De kinézetre sztem jobb a 2003as körüli.Mellesleg nem is lassú .De te döntésed.Nézegess vidiket youtubon.Én 2003as mellett vagyok:D(lehet azért is me nekem az van ).a 2007esek és annál újabbak viszont azt mondják nem vmi fürgés és végsebességük is kisebb.A 98'asnak a termete amúgy kisebb mint egy 03'asnak.De többiek kijavítanak ha nem így van úgyis
Meik tipus vált be ?:D Bocsi ha kicsit érthetetlenül beszélek
ÉS nagyon köszi a választ...
Sziasztok! Szerintetek meik évjáratú rs-t vegyek ? (:
Sziasztok
Engem AM6 blokk érdekelne kompletten gyújtás, karbi
ha lehetne a manci202020@freemail.hu külgyétek a képeket és az árát
Köszönöm
Helló! esetleg valaki olyat hogy 2002es Aprilia rs 50emet cserélném aprilia rs 125 98as évjárattól- 50es papirokkal:D


vagy ha esetleg valaki tudna olaszbol behozni motorokat írjon már pls:D köszcsá
Helló!
Van 1 Grimeca hátsó fékmunkahengerem, 1 db kis gumigyűrű kellene rá mert néha csöppent alúlról, de működött. Eladó!
Ha esetleg meg lessz még.
Haveromnak pont kéne egy. Meg beszélem vele.
Szeva
érdekel fel veszel msn re hogy tudjunk beszélni ?
Laller86@msn.com
előre is köszi
ha reggel is meleg van akkor indul be nekem pöccre de ha kicsit hűvösebb akkor csak szívatóval indul alapjáratom viszont nincs
pedig nem állítottam rajta mi lehet a problem?
Köszi szépen!
Nagyjából természetes. Dúsabbra állíthatod az alapjáratot, úszószintet emelheted. A jól beállított motor hidegen szívatóval indul.
Sziasztok tudna vki segíteni?
1-2napi állás után az rs-em nem akar hidegindító nélkül indulni ebbe a dög melegbe se sőt hidegindítóval is ha 1hetet áll úgyis nyögve nyelősen vagy csak betolva.Mi lehet a baj?Gyertya most lett cserélve!Köszönöm előre is!Szevasztok.
ez egy komplett gázbowden 2ezer ft
sziasztok újból de rég jártam már itt :D
hali
van még pár eladó cuccom
toldat idom 2000Ft
légbeömlő csövek párban 2000Ft
jobbos tükör 2000Ft
Sziasztok!
eladó az RS-em... Most újítottam fel gyakorlatilag a fél motor 0km-es egyedül az idomok a régiek rajta... :D
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50_akcio_mert_s
urgooos-3838089
most lett kész még lehet rakok rá egy hátsógumit de ha elviszitek akkor annyi dolgotok lesz vele...
Szeva a képen az 1 bovden közösítő?mert az engem érdekelne
előre is köszi.
Laller
A hang az nekem is nagyon adja! Havernak Mito EVO II van teljes arrow rendszerrel...hát az valami iszonyatos hogy hogyan ordít
Én a nyárimeló zs-ből inkább jogsit csinálok majd!
De szerintem nemfog körbemotorozni egy romett! Ha mégis egyet a bal lábaddal -1 és gyere ha tudsz
Nekem sem azért kellene mert annyira 1kerekezni akarok:D
Csak a hangja miatt.:D
A pénz az nem téma, hála istennek van egy elég jol fizető munkahelyem, és megtudnám venni.
Csak kérdés hogy aztán a gyári motoromat mennyire tudnám használni vele, alacsonyabb tartományban esetleg még egy romett is körbe motorozna, az kicsit gáz lenne.:D
Jah és aránytalanul drága egy teljesn rendszer.....
Egyszer elbalfaszoskodtam egyet ..Angliába árulták ebay-on néztem átszámítva teljes cucc 23 volt.....használtam de jó állapotban volt látszott rajta, azóta se találok!
Újan 50-60 ropi egy teljes rendszer az meg nevetségesen sok érte annyiért nemkell Az egész kóceráj nem ér annyi.....
hello
valaki nem tudna mutatni az binzincsapról egy képet hogy milyen a 2000 utáni rs eken? vagy ha van eladó azt is megnézném mert lehet érdekelne
Azt én is hallottam, hogy alul gyengébb lesz, de szerintem ez az adat nem mérvadóan nagy!
Talán kilehet kompenzálni az alsó "gyengülést" egy a gyárinál nagyobb karbival!
De az tuti h 7-8 ezertől nagyobbat tolna!
Én is szeretnék egy arrowot rá de elkéne döntenem nekem is h spórolok vagy kiput veszek mert ugye most fel lett újítva most tuti fasza lenne egy nyitott rendszerrel! De engem amúgy is a hangja ejt rabul mivel egy arrowtól nemfogja emelgetni az orrát
Sziasztok!
Srácok, valaki tudna nekem egy kis infóval szolgálni, hogy ha vennék a motoromra egy komplett arrow rendszert, miben változtatja meg a menettulajdonságát a mototornak?
Am6-os full széria blokkrol lenne szó.
Azért kérdezem mert már hallottam olyanokat hogy alacsonyabb fordulaton, még gyengébb lesz, és 8 ezertöl kezd tolni.
Ez igaz vagy milyen lesz töle a motor?
én Kecskemét mellett Helvécia.

0630-4351769