Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

e-mail: orozoli2002@yahoo.com
msn-en nagyon ritkán vagyok, de egyébként adatlapomon megtalálod elérhetőségeim!

üdv:Zoli
vagy vegyél fel te msn-re
danika94@msn.com
adsz egy msn-címet
szerintemi is a karbi lessz eltömődve
az még megvan.
szerintem el van dugulva a karbi
Helosztok! Nekem RX 50-em van ugyan de remélem tudtok segíteni! Olyan problémám van , hogy szivatóval beindítom a motort fel is bőg a kicsike, járatom egy évig és leveszem a szivatóról és leáll a motor. Ez mért van? lécci segítsetek !
heló van 50-es rs rezód? multkori az a 8 ezer ft-os tökéletes lenne
Sajnos most nincs rá keret mert egy kis álmodozás lett volna(hosszú)
A gyújtás állítás elve ugyanaz a CDI-nél mint a megszakítósnál ,itt is a gyújtás alaplap rögzítő csavarjait fellazítva,az alaplapot elforgatva állítunk,azt hogy hova azt stroboszkóplámpával kell ellenőrizni,(lehet kapni nagy fényerejű LED-el működőt is aki nem akar strobira költeni) Az indikátor órás ,tolómérős, statikus ellenőrzés már évtizedekkel ezelőtt elavult,pontatlan,beállításnak én nem nevezném,max szükség helyzetben.
danika94@msn.com
Ok adj egy email vagy msn címet akkor.
Ennek eggyáltalán semmi baja
Hali!
Ne vegyeek Rms hengerszettet én is megszívtam mert nekem is elvolt egy nagyon picit repedve de nem vészes meg nem is látszik meg nem folyik hála Istennek de nehogy valami nagyobb baj legyen
Tehát karc,húzás vagy lepattanva egyáltalán nincs?Mert a mostaninak is az a baja még egy selejtest nem akarok venni...
A Gilardoni 1 meg a 2 is nicasilos. Nekem 1-es volt és az is az volt csak az 5 felömlős asszem
Hello.70ccm-es Polini henger hibás hengerfejjel eladó.Ár 5ezer ft.A henger Perselyes nicasilos,jó állapotú.a Hengerfejbe termosztátot nem lehet tenni.üdv.
ja bocsi nem figyeltem
az a henger egy alap vas henger 5felömlős gyárit hejettesítheti,perselyezett,kb ennyi,
GILARDONI 2,alumínium bevont nikaszilos ha jól tudom.7felömlős fojtatlan.kb ennyit lell róla tudni.ja és csak 600km-et fututt
Link lemaradt rms henger
Erröl a hengerröl valami info?Vas vagy alu?Perselyes v bevonatos?stb...?
sziasztok kellene nekem egy yamaha Dt-hez való de bármilyen motor digit km/h jeladója érdekel!
(TZR,RS,Generic,rieju)
hol tudom beszerezni?
esetleg valakinek bontva?
OMG!
Bocs meleg van és hülye vagyok:D
Nekem nem ilyen a hengerem csak hasonló az oldalán a számozás:D
Értem, akkor elnézést.
Nekem a motoromon ugyan ilyen henger van csak azért mondom:D
De akk én vagyok eltájolva.
Egyébként jövöhéten kap egy szép úgy gyári dugót:)
ez alu nikaszilos
Gilardoni2
és ez nikaszilos