Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Norbi koma!

Mi helyzet? Megy az RS?

Basszus, naon anti vagyok fórumozás terén, hallod...

Gondoltam felnézek!

Üdv.:
Ghost
szia!
szerintem ez a gép 2005 körli.. és lehet már valaki cserélt benne ..
és ami az italmondonál van az mennyire tér el a méret?
Már látom kérdezték h nem-e sportlégszűrő van rajta. Nekem az van és a héten küszködtem ugyanezzel a problémával.
Merth nekem úgyvan h a sporlégsz. körül van 1 kis kék henger, na én az meg a légszűrő közé még tettem 1 darab szivacsot (így jobban megy a motor) és nekem az a szivacs volt tiszta szutyok + olaj. Kicseréltem a szivacsot és láss csodát röpül a gép.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert hozzá.
Ricsi
Barátnőmé a motor.Küldök egy képet.
Kiput amúgy is takarítani akartam járatás után mert gondoltam h lesz benne cucc!
Nem értem mindenki azt mondja itt h ne csak 6000 ig.....
400km van benne akkor meddig? Már mindneki mást mond kezdek bizonytalan lenni
Néha már picit tovább forgatgatom de nem akarom h bajalegyen
véletlenül nem sport légszűrő van rajta?
elvileg az lenne a gyári ami a katalógusba van.....
de a tiedbe hogyhogy nem olyan van? nemv olt valamikor cserélve az eleje? valami okból kifolyólag?
linkelj már egy képet a motorról!
Bent voltam az italmondoban és nincs. Amit meg ott nézett a katalógusban méretet az nemjó mert nem olyan van benne, úgyhogy nemtudom, hogy most az a méret a gyári méret amit a katalógus ír vagy ami benne volt...
huu így nem!
írtál az italmondosoknak? vagy hívd fel őket mert nem minden van kirakva és közbe meg van nekik!
Esetleg nem tudod, hogy gyárilag milyen méretű van benne?
Mert ebbe ami van az 35*48*8/10,5
De ilyet nem találok sehol.
Italmondoba nincs.
Másik honlapot nem nyitja meg
így jártam.
rotax dugatyúk olcsón 54mm-55,4 ig.
tel:06209103659
Nem tudja valaki, hogy 2005 ös rs-be első teleszkópszimeringet hol lehet venni? Mert ami benne van olyan méretűt sehol nem találok.
Köszi
a bontós száma!
köszi szépen
ez a te számod, vagy ezen a számon érdeklődjek?
mindene van a srácnak aprilia bontó főként Rs-ek!
06704596036
kipufogó,Karbi,gyertyapipa,gyújtózsinór!
Ezen a 8-as alkatrész kellene:
http://www.ultimateparts.net/a...
helo, azt szeretném kérdezni, h miért van az h 2-4ezerig jó a motor, 4-6-ig viszont dadog,rángat, de utána 6000-től megint jól megy? vki írjon lécci
majd a kipufogód szépen tele lessz olajjal és majd ha végeztél a bejáratással sehová nemfog menni a motorod.. 500km-t menj vele de ne csak 6 ezerig pőrgesd! (nem okoskodni akarok saját véleményem)
erről lenne szó?