Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó lenne levillogni, hogy mekkora előgyulát állítottál.
HA túl kicsit, akkor tényleg könynebben beindul visszafelé is.
Nem ismerem a duci energia lekivilágát annyira, hogy tudjam melyik hullámra gyújt(az is lehet, hogy bármelyikre amelyik elég nagy)
Stroboszkóp.

Amúgy egy jó műszaki állapotban lévő motor, egészen perverzül elálíltva is beindul, az már más kérdés, hogy nem hsznál neki.
na mikor tudnát küldeni postán
ducati gyula van benne!
na most pöc röf a moci! de ha be tolom hátra fele beindul és hátra fele megy! na most tseknél hallotam ilyenröl ha szar a gyujtás akkor br lehet ugy rugni hogy hátra fele indujon be! na most gyujtást le veszem vissza adom és be rugom tejesen normálisan elöre megy, de ha le álitom és be tolom hátra fele akkor hátre fele megy!
Szép mondat:)
csak akkor lehet beindítani gátramenetbe ha túl nagyra álítod az utógyújtást.
Sajnos nem tudok belőle engedni.ha tudod mennyiben van egy ien felújítás, akkor meglátod hogy nem kérek érte sokat!
nem mindegyik elektronikus gyula ad szikrát visszafelé is, viszont az elődordul, hogy visszefelé, tökre elcsúzsva adja, plétául a 2ya gyújtás iylen.
Szerencsés esetben jó irányba tolódik el a gyújtás, és semián elindul.
Megszakítósokat rendszerint csint nélkül be lehet tolni hátrafelé, de nem nbegyon ajánlatos ezzel szórakozni, mert rondán durrognak az utógyújtás miatt
De legalább te tudod, hogy a tiéd jó........
hello!
lehet hülyének néztek de természetes az hogy hátra fele be lehet initani egy rst?
am6-os blokk nem engetelbelöle mikor lesz jo
am6-os blokk kéne mernekem 3sebesékesvan valami jo legyen meg menyi
a 30000ft-s blokk már nincs meg de van egy ugyan olyan felújított 40000ft-ért
milyen állapotú kellene?
gyújtás,karbi?
mi kell hozzá?
am6 os blokk van neked mernekem az kéne
de am6 os blokk meg az árbolmem engetel
am6 blokk csak ebbe nincsen olajpumpa
Ríííttok itt hogy nemtudtok motorozni mert szar a motorotok!
Egyem a sziveteket, én meg péntek este óta még ma keveredtem haza, a 7végém kint volt Ausztriában, az Ybbs-i benzinkúton.
Ahelyett hogy motoroztam volna....
hali!

van 1szett kuplungom kb 500km van benne 2009es gépből 10k.

ugyanitt am3-5-6 alkatrészek!

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
na gyerekek, ma elvittem szerelőhöz a motort! hálistennek nem nagy baja van.. csak a lánc volt megnyulva meg az első lánckerék kopott szal ma nagy kő esett le a sziwemről
Hali! nemrég vettem egy rs 50-t occsójé lesz is vele munka mondjuk pénzügyileg nem sok! nem tudjátok hogy a kupplungcsere mennyibe fog fájni kb?
halli akkor am6 os blokk ha megvan a dugo irj
norbi egy cipő:DRendes nem megy 2 hétig h ne legyen ennek a szarnak baja:D:D
Inkább telefonon.06209103659
az a blokk már sajnos nincs meg.
De van egy másik 40-ért az is frissen generálozva csak még nincs meg bele a dugó majd csak péntek környékén lessz meg a dugó.
nekem kéne