Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah de ha nem akkor az rs simán otthagyja.Akár gyári rs akár tuningolt!Talán még a tuningolt robeszt is odaveri egy sima gyári rs.Mondjuk ez attól is függ hogy milyen lett a robesz.
hát ha tuningolt robesz,akkor odabaszhatja az rs-t
Sziasztok!
Kiváncsi lennék arra hogy ilyen városi robogók ellen mit tud az Rs ?
Nem mintha versenyezni szeretnék velük csak néha ott hagyni őket...:D
Tunningmentes rs re gondoltam.....:D
Lassan én is Rs tulaj leszek
elöl és hátul is a gyári fogaskerekek vannak vagyis hát lett cserélve az előző tulajnál de aztmondta nem változtatott rajta ugyan olyat rendelt ami előtte rajta volt.
Aprilia rs 50 be szerintetek melyik a legjobb motor olaj?
Istikee honnan vetted rá a kipufogót?
Valaki nem jár agárdon ma?:):D:D:D
Haveromnak is ilyen rs-e van mint neked.
Az ővé 95-öt megy, elől 13as lánckerékkel, hátul meg a gyárival.
A fúvóka van benne még +ba kicserélve 90esre, ha joltudom.
Eddigi áttétel hanyas? elől:xx Hátul:xx
Hali lenne egy kérdésem :D van egy 2008as évjáratú rs-em.szeretném egy kicsit feldobni a végsebességet mert igy hogy minden gyári rajta 80 a vége halottam hogy ha egy sport dobot tennék rá és a gyári rezót kiherélném az segítene rajta.ez tényleg igyvan ?meg szerintetek van bennen folytás még?10000km van a gépbe.sajnos nem értek ezekhez ezért kérném a segítségeteket. meg a fogaskerekek milyen nagyságúak legyenek? ami a végsebességét kicsit feldobná.
mázlista :D
Nagyon érzem a vasaaat!
100méterre fogyott ki a háztól a benzinem
Még sose jártam így, ha már tartalék van akkor veretem teli! Most kispóroltam de épp megúsztam így
Hali!

Eladó!

Aprilia RS Extrema 80ccm-es AM5-ös blokkal, minden működik (indexek, önindító, visszajelzők minden) minden frankó, 120km/h végsebesség 3-5l fogyasztás
mindennapos használatból!
nem ilyen összedobott azt jólesz az gép!
200ezer ft

ha kell valakinek vagy tudtok ár valakit akkor szóljatok, egyik haveré és kell neki a lé.

köszi!
jó a tiedre is
Minden RS en a kiput a hengerhez rugó húzza oda!
Írtad hogy 98-2000 évjáratú Rs re jó!
Akkor már a "gömbölyű" Rs-re nem?
hello
megvan még, ha gondolod vegyél fel msn re és megbeszéljük. msn em: csaba0203@freemail.hu
Hy!
Akit érdekell egy arrow kipufogorendszer 15ezerért az szóljon!
A rendszer a 98'-2000-es modellra való amék ilyen rugós csatlakozásu a hengerhez!
e-mail:jokara@freemail.hu
keress meg mail-ben: florymor@citromail.hu
bakker, most nézem, hogy acsába sikerült ly al írnom :DDDD loool
közösítőre és km óra meghajtót sztem újat vegyél, az biztos hogy kiszolgál amíg nállad van a motor és nem vészesen drága, ahogy néztem hozzád legközelebb a Siófoki aprilia kereskedés van a legközelebb, még motorral is király túra:) Nem kell megilyedni tőle, nem olyan vészesen drágák, és utángyártottat is be tudnak szerezni általában. A győri apriliások rendszeresen járnak olaszba, gondolom a siófokiak is.

Sió-Mobil Kft
Erdei Ferenc u. 6. - 8600 Siófok
Tel. +36 84 315 950 begin_of_the_skype_highlighting +36 84 315 950 end_of_the_skype_highlighting Fax +36 84 538 088
E-Mail: kovacsg@kovacs-auto.hu

www.aprilia.com-ról néztem le O.o :)
hali!

gázbowden mindenestől 1500ft
km meghajtó 3db -ból lehet csinálni 1-et 1500ft, illetve van egy km meghajtó jó 4ezer ft
tank+tanksapka 2500ft(kulcs benne de nem akarja nyitni)
Sziasztok
Nincs valakinek tank sapkája komplett és kilométer meghajtó illetve gáz bovden közösitölye ami a karbi és az olaj adagolóhoz megy mert nekem csak most a karibihoz megy a bovden és szeretném használni a saját ólajzóját előre is köszönöm
helyes :)
Aprilia rs/sx/mx Minarelli AM6 alkatrészek eladók:
pl:
-50-es fúrható henger+hengerfej 8.000Ft
-50-es jó állapotú hengerszett 16.000-19.000Ft
-főtengely 15.000-18.000Ft
-kuplungszerkezet erősített lamellákkal 14.000Ft
-gyári membrán 3.000Ft
-karbonlapos nyitott membrán 5.000Ft
-malossi membránlapok 2.000Ft
-24-es Dellorto karbi 12.000Ft
-14-es Dellorto karbi 10.000Ft
-gumi nyitott szívócsonk 4.000Ft
-fém nyitott szívócsonk 4.000Ft
-Arrow jobb oldali kipurendszer(Rx-en volt) 18.000Ft

+minden ami egy blokkban van.
Ha bármi más kell, kérdezz!
További képek e-mailben.

Tel: 06-30-535-36-45 e-mail: 2csako@citromail.hu