Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én minden váltásnál kuplungolok.
Kuplungoltok minden váltásnál, vagy csak elindulásnál,mert elindulás után lefele is meg felfele is veszi az összes fokozatot kuplung nélkül, csak úgy ránt egyet a láncon, így jelentősen rövidülhet a lánc élettertama.
Hát igen csady.Én mióta nálam van a gép csak 500at tettem bele mert ugye most kicsit a szerelő átnézegette kicserélt pár cuccot tehát összesen amit te mentél vele meg én(200+500)...700km-t bírt ki...nah mind1 hétfőn jön az új lánc.
üdv. érdekelne a 2db Yidom és farok idom rs 125-re ha még megvan
ezek a mai D.I.D láncok.. nemigazán van jó véleményem róla pedig dicsérik .....
itt az élő példa Bobonak a motorja valamikor az enyim volt..
a láncba ami elszaakdt neki(én vettem rá D.I.D 420 4000 Ft volt.. ) nem volt benne 2000km ..
nálam 200-tól több km-t nem ment az a lánc és még amit ő használta..
és "elszakadt"
Én ilyet vettem ez nagyon jó minőség
http://mxracer.unas.hu/spd/pit...
Láncszett vs. lánc

Láncszett: e-h fogaskerék+lánc

lánc: láncszemek halmaza

ez az árdifi oka.
06304351769
Ez kell nekem tényleg:) Köszi szépen:)
Váááá vagyis spanolni és szemek meg stb...... bocs!
Szia!
Ez kell neked itt meg is rendelheted ami plusz 1300Ft postaköltség. így 4.400Ft-ért a tied.

JT lánc
Én helyben vettem ugyan ezt kereskedőnél 4500Ft-ért. Vagyis ő a 126 szemest adta katalógus szerint de az hosszú volt nem tudtam annyit spínolni hogy megfeszüljön 5 szemet kivettem belőle. Szóval a 120-szemes bőven elég. A 420 a lánc méretét jelöli vastagságra szemeg közötti távolságra utal. A JT nem a legolcsóbb de szerintem ez alatt már nem édemes venni.
de ez a baj hogy nincs kereskedés...majd vhol csak találok?10ezer+?nekem aszondta csady hogy jó kis láncot 4000ér vett!
Banyek. Besétálsz a kereskedésbe, kérsz egy rs láncszettet.
Vagy ha személyesen para, akkor www.parilla.hu Felhívod őket, és kérsz egy rs láncszettet. Megmondod az évjáratot és hello. 15-16 környékén mozoghat, de kérdezz rá. Olyan láncot fognak adni, amiből még ki is kell venni, 420 az meg lánc méret.
srácok,tehát eltudnátok mondani hogy mien láncot vegyek?az hogy 420as az mit jelent?jah teljesen gyári a motor! meg hány szemes?értitek.
Csörögj rám és elmagyarázom.
Tel: 06-30-535-36-45
Eladó Minarelli AM6 cuccok:
Pl:
-50-es fúrható henger+hengerfej 8.000Ft
-50-es jó állapotú hengerszett 16.000-19.000Ft
-főtengely 15.000-18.000Ft
-kuplungszerkezet erősített lamellákkal 14.000Ft
-gyári membrán 3.000Ft
-karbonlapos nyitott membrán 5.000Ft
-malossi membránlapok 2.000Ft
-24-es Dellorto karbi 12.000Ft
-14-es Dellorto karbi 10.000Ft
-gumi nyitott szívócsonk 4.000Ft
-fém nyitott szívócsonk 4.000Ft
-önindító (újszerű) 14.000Ft
-Arrow jobb oldali kipurendszer(Rx-en volt) 18.000Ft
-Blokkfelek 10.000Ft


+minden ami egy blokkban van.
Ha bármi más kell, kérdezz!
További képek e-mailben.

Tel: 06-30-535-36-45 E-mail: 2csako@citromail.hu
Sziasztok!
Valki meg tudja mondani, hogy a Generic AM6 és a Minarelli AM6 blokk között van méret beli különbség? Az alkatrészek méretei teljesen egyformák vagy lehet eltérés?
Az érdekelne hogy egyik blokkból a másikba átrakhatok-e alkatrészeket.
SOS kellne felvilágosítás mert valaki ezt mondja valaki azt nem tudom mi az igazság.
Hopp elrontottam Bocsi.
Naszoval tudtok adni valami címet ahonnand tudnák venni vagy rendelni 50-es 2007-es rs hez oldalidomokat?
Hello.
Tudtok valami címet adbi honnand lehetne 2007-es 50-es rs-hez oldalidomokat?
az a trapéz lámpás? mert ha igen akkor nem arra való hanem a a gömbőlyű rs re. 125 extremára csak tankom, ülés latti idom, hűtő előtti idom, és két légbeömlő csövem van
És köszönöm a segítséget
hm akkor bocsi a téves infóért...
SLY29 rs50-hez bal oldali lábtartód nincs véletlenül !
Valaki rakottmár trapézlámpába xenont? Most nézegettem a lámpámat és a belseje bevan borítva alufóljával és hibátlan nincs mególvadva sehol lehet az előző tulajmár mokrólt vele valami nagyobb izzót.
egy f4es Honda cbr 600rr ideálislenne