Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is ezért lett, én nem kockáztatom meg hogy elvegyék a B-st, kocsi nélkül meghalnék, tanulómocinak ez ideális, télen elmegyek A korlátlanra, tavasszal, ahogy indul a gyakorlati rész gó forgalom, jövő nyáron meg beújítok vmi 500ccm körüli vasat.
Hát igen sajna változnak az idők pl régenis mentek ezek a 125/50 es papiros dólgok. Mondtam cimbinek hogy aztakarok és mondta hogy rendbe de akkor nekössekrá segédmotor biztosítást mert ha megálít a rendőr max azértbüntetmeg mert nincsrajta biztosítás vagy hogy nincs jogsimrá az szabálysértéscsak de ha én kötökrá segédmotor biztit pedig nagymotor azmeg magánokirat hamisítás azpedig 2 év bünti ugyhogy azértlett az rs em 50es csak
van egy eladó dellorto phbl 24es karbim,teljesen jó állapotba 10e ft-s irányáron.Érdekelne helyette 32es 34es karbi. szabee49@freemail.hu
tel: 30/824 10 49
Köszi, én tettem rá, neten látam róla így képet és tetszett :)
régen le lehetett vizsgáztatni, a mostani szabályt paszolom, nekem ez volt az utolsó infóm.
Szia!
A blokkfelekre vevő vagyok! Küldj egy tel számot!
Visszatérve a hátsó lábtartóra. Szomszédom Komáromba rendőr(váltásparancsnok) szóval tisztábavan az üggyel, megkérdeztem nembüntetnek azért ha van hátsó lábtartó mivel az gyárilagis lehet és vanrajt, tehát még azsincs hogy áttalakítási engedély kellene róla. Viszont segédmotorral semmiféle képpen nemlehet 2 személlyel menni még ha rendszámosztatvavan akkorsem, mert elvileg a segédmotorkerékpárok nemmehetnének többet 40km/h nál és a 2 személyes köulegedésnek van egy minimum szintje kw ban amit a segédmotor papíron nemér el. Lábtartó lehet 2 személy nem
Heló ciceszlett a vas A felnicsíkot tetetted rá vagymár így vetted?
Akkor köthetnek bele ha nem gyári a hátsó lábtartó, mivel gyári így beveheti, egyébként is csak akkor büntethet ha ül mögöttem valaki, ha van 1 liter páinka az anyósülésen még nem baszhat meg, csak ha benned van :). A másik, hogy 50 esel is lehet magyarországon utast szállítani, ha:
- gyárilag ki van alakítva az ülés és a lábtartó, valamint a kapaszkodó.
- levizsgáztatod utas szállításra, kapsz rendszámot rá és onnan tól A korlátozott jogsi kell rá.

De köszönöm :)
Egyszerű 125ös mz lánc is jó rá, az is 420 as, viszont számold meg, hány szemes lánc kell, mert az csak 108 szemes. Előző láncom nekem is 420 -as lánc volt, egyáltalán nem volt vele gondom sosem. Gyári amúgy nekem elszakadt 2x is... Amúgy bármelyik motorboltban kaphatók láncok, 420 as mindenképp. Én sajnos linket nem tudok adni.

Most már 428 as láncom van, mivel lánckerék cserélve lett.
Öhm nemtudja vki honnan lehet rendelni láncot?És milyen árban?
De figyelj,persze hogy egy hülyeség.De ha belegondolsz.Ha van hátsó lábtartó valószínű hogy az ember 1x 2x visz utast a motorján,ami pedig nem lenne szabad...Résznyire igazuk van résznyire viszont nincs,mert ha vki csak azért teszi fel,hogy jobban nézzen ki a motort,vagy meglegyen az összláp mint egy ngaymotoron akkor ez mér gáz?Nah mind1 én se értem ezeket...
Hidd el, hogy nem azért nem hiszek, mert te mondod, hanem azért, mert nem akarom elhinni, hogy ilyen buta dolgokat bevezetnek a kresszben.
Megpróbálok utánanézni komolyabban.Mert látom egy oktató szavának nem hiszel:).
Googlezok, de ilyenre nem dob konkrét találatot. Ha van ilyen, akkor jó lenne valami link is.
Amúgy meg nem kell hinni nekem...Mondom jótanács volt.Aki megfogadja az megfogadja aki nem az nem.Ennyi
Nem az a gond.Figyelj.Azért tiltott,mert gondolj bele...Ha van hátsó lábtartó,tuti hogy 1x 2x elviszel vkit a motorral...és mint tudjuk 50essel nem szállíthatsz utast.
50es motoron tiltott a hátsó lábtartó? Azért az szép lenne...

Ez hülyeség, nem tudom, hogy miért lenne ez gond közúton.
Pumuklee most látom hogy van a motorodon hátsó lábtartó!Csak mondom,mert jót szeretnék neked hogy a rendőr ezért megbüntethet...:S Nemrég kreszeztem oktató mondta,meg asszem vhonnan hallottam még.50es motoron nem lehet hátsó lábtartó...ekkora hülyeséget:) sztem jobban néz ki ha rajta van...csakhát a rendőrök nem jószívűek...(tisztelet a kivételnek) (Csak jótanács )
djklein honnan lehet megrendelni?és téll ien olcsó?jó minőség?
Köszönöm, nem lett semmi tuning, teljesen gyári, de nem is hiányolom, 80 on pik pakk fent van, 90 kényelmes neki, végre nem tudom hogy megy most, nem is érdekel, 90 el a világból kimegy :)
Sziasztok
Nincs valakinek tank sapkája komplett és kilométer meghajtó illetve gáz bovden közösitölye ami a karbi és az olaj adagolóhoz megy mert nekem csak most a karibihoz megy a bovden és szeretném használni a saját ólajzóját előre is köszönöm
Szép kis gép lett nagyon

Motorikusan kapott vmi tuningot?
Am6-os blokk bontva max 1000km-es alkatrészek!

6os váltó 15ezer ft
kuplung kompletten 15ezer ft
hengerszett 15ezer ft
blokk felek 12ezer ft
gyújtás+lendkerék 6ezer ft
berúgórész+dekli+kar 15ezer ft
stb
Köszönöm :)