Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is ma iratkoztam be korlátlanra, 2 évig számít kezdőnek a jogsid, addig senkit nem vihetsz, nekem is holnapra deríti ki az oktatóm, hogy a 14 éves B jogsival is kezdőnek fog e számítani.
Szeva érdekel képet is tudsz róla mutatni meg köszönném
Haverom most csinálja a korlátlant, ő mondta.
Jól tudod.
B kategoria nem számít bele a motorba...csak most aztnemtudom hogy motornál 1 vagy 2 évet kell várni hogy vihess második személyt. szerintem is köcsögség
nem írtál vissza, ha érdekel 7000 ért írj
köszi szépen a figyelmeztetést. kezdő jogsival nem lehet személyt szállítani tök geciség. amúgy nemtudom hogy az 1éve meglévő B kategória beleszámít-e és ezután még 1 vagy csak a motor 2év számít nemtudom
csak majd vigyázz mert ugytudom 1 évig nem vihetsz senkit.
Hehe!

Én meg szorgosan gyűjtök, aztán "A korlátlan" jövőre, plusz mocc...

Na, sikeres vizsgát!
Balesetmentest addig is!
én járogatok motor jogsira (Akorlátozott) jövőhéten kresz vizsga, utánna reméllem max 2hét és vizsgázom forgalomban ideje lenne már hogy meglegyen mert akkor menne a rendszám a mocira és viszem is 1 körre a barátnőm
Hoy!
Megy bezony!
Veled mizu?
Nyugi, nem vagy egyedül. Nem sűrűn látogatom a netet...

Neked is hasonlóakat!

Üdv.:
Ghost
sziaaa na miújság? megy az rs? basszus amióta nyár van alig vagyok gép közelben, de azért figyelgetem hogy mit ügyködtök sok balesetmentes km-t mindenkinek
Hali Villszer!

Olvastam a karbis kommentjeid én is. A magam nevében csak a következőket tudom mondani. 19-es PHBG típusú Dellorto-m van, amelynek főfúvókája 78-as, alapjárati fúvókáját nem tudom. A gyertyám hőértéke 9-es, mivel a 80-as henger megköveteli. Beállításokhoz csak annyit fűznék, hogy bizony, próbálgatni kell, hogy az adott motornak, adott környezetben mi a legjobb. Pl. a fúvóka megfelelő méretét sok minden más dolog is befolyásolja, teszem azt rendelkezésre álló égéstér, levegő, kipufogó stb.

Ha bármi más, konkrétum érdekel, kérdezz bátran és ha tudok, segítek.

Üdv.:
Ghost
Az is megfelelő sztem.Kivettem a gyertyát és próbáltam úgy öninditóval és rendesen szikrázott.
Gyertyahézag?
Sziasztok! Az mitől lehet h a motor nem indul be. A történet a következő. Gyertya Jó!Benzint kap a karbi.Olaj van benne.Tolásra ugy reagál h betolom és ráengedem a szívatót akk hirtelen elkapja de aztán le is áll egyből. a Gyertyakép pedig benzines.Szóval elvileg kap anyagot. Ha a gyertyához beteszek egy kis benzint és ugy próbálom elindítani akkor pöcre indul viszont elkezd a motor 12en forogni:D Elég érdekes.Túl sok levegőt kaphat vagy mi lehet a gond? Várok válaszokat!Előre is köszi
akkor kell a tanksapka?
7000 ben ha megtudunk egyezni postázom holnap.
600ft+Postaköltségért átveszem ha gondolod!
hello
amit hirdettem két oldalidomot, farokidomot ülésel és a két y idommal, ha érdekel valakit 8000ft ért plusz postáért odaadom.
Hello!
Van egy Aprilia Classic-unk, AM5 blokkal. Erre akarok 70 vagy 80-as hengert, és ez mennyibe kerülne, valamit mennyivel menne jobban? Jelenleg 85 körül van a vége.
Majd jelezz vissza ha kell itt az email cimem: apriliamotorok@freemail.hu
Köszönöm neked és Tuji-nak is a választ.
szeva a bontottat 7500 ért adod a bovden nem fontos mert az meg van úgy hogy érdekelhet köszi
szeva nekem foglalattal együtt kellene jó a használt is és menyit kérsz érte?
köszi előre is.