Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki nem cserélne egy yamaha dt 80-at egy rs 50 re?olyan is érdekel amin nagyobb henger van (70-80)
Ha tudok szivesen segítek
köszönöm szépen az infót norbi
A balance tengelyed a blokk felső felében helyezkedik el, a blokk középen belül, és fogaskerekes áttételezéssel van megoldva, ami a főtengelyről indul. Ha ki akarod venni akkor szét kell húzni a blokkot. Ha kell tengely akkor majd szólsz...
Izzó tipus nekem S2
A foglalat amibe beleteszed meg BA20d
100 körül vana végük!
Igen am6 van bennük a régebbiekben azthiszem az extremákban van am5 !
Fogyasztás nagyátlag 4 liter! Fékeke jók futőmű is !
Dizájn az izléskérdés nekem tetszik!
Ha figyelsz rájuk a világból kivisz! Olajbol csak full synth!
Nekem a refi és a tompított izzóm ugyan az! 35/35W
És ugyan olyan szar mindkettő! Éjszaka kb ha 15 méterre világít elém! Nem is szeretem!
hello sziasztok!
Érdeklődni szeretnék ezek az rs 50-ek után!
Valaki le tudna írni róla pár dolgot?mennyit mennek?am6-os blokk van ezek be is?ilyesmiket le tudnátok írni?előre is köszi!
oké köszi.Akkor dhfear vagy Norbi tudtok nekem segíteni?
Na abban már van refi, de fejből nem tom, mekkora. dhfear-t kérdezd, vagy Norbit!
35W? Csak 15W, ha jól tudom.
Hali!

Nem a főtengely csapágyra gondoltam. Lehet, hogy fel kell újítani a főtengelyed, hajtókarszett kell bele.

A balance tengelyhez nem tudok hozzászólni.

Üdv.
oks meg oldjuk max posta! de utána kérdezek!
jó rendben de hétköznap csak fél 5 után vagyok itthon a munka miatt.
Tudom h nem azt mondtad, nem is úgy értettem
Hanem hogy ez nem 1 rosz módszer.
szerintem el tudom hozatni de anak még utána járok!
nem azt mondtam hogy hülyeség, de fölösleges enyit szórakozni vele! Elvileg motorozni akarsz nem szerelni nem de? minőségbe meg ugyanott vagy...
A balance tengely hol található és ennyire nehéz kivenni illetve beállítani? amúgy nem főtengely csapágyas mert azt néztem is és az visza vesz a teljeítményböl ha rosszuul van beállítva?
Ha kiemel rendesen akkor semit sem kell, ha nem akkor a rugók vanak elgyengűlve azokat kell cserélni. Az enyém se kemény pedig TOP rugók vannak benne.
2002-es rs-be milyen fényszóró izzó való?köszi a választ.
sziasztok 98-as szívlámpás RS-be milyen fényszóró izzó való?

A régebbi hszekből én azt vettem le hogy S2 12V 35/35W való bele de szeretnék biztosra menni.

Tegnap éjszaka hazafele jövet már néha ki-ki kapcaolt a fényszóróm de mára teljesen kiégett, vagy ez érintkezési hiba? a műszerfdalon világít a refi visszajelző de a valóságban nem :)
Nekem se nehéz behúzni a kuplungomat!
Lényeg h rendesen kiemeljen
köszi hólnap rajtaleszek az ügyön És azzal mitlehet kezdeni hogy a kuplungkarom igen könnyen mozog prógáltam állítani a karnál lévő csavarral akkor keményeblett de akkormeg csúszik. Lehet ráférne egy csere? ha igen akkor mitkellene? Kuplunglamella meg rugó ilyesmi? köszi
Ha meleg akkor az a gond hogy megnő az olaj térfogata szal ha lehűl kevesebb lesz. Ha pedig elindítod akkor a blokk oldalára is ráföcsög és annak kell egy ídő hogy lecsöpögjön akkor azért nem lesz pontos a szint. Legjobb ha reggel nézed meg mielőtt beindítanád és úgy lesz pontos, fontos hogy vízszintbe legyen a motor. Nem kell széthúzni a blokot
Amúgy meg ez a melegítéses-hűtéses dolog nem hülyeség én is így csináltam.
Heló a kipuból nemcsöpög csak a könyöknél de ott lehet mert kicsit kifúly. Ő a szintnél csalós a helyzet mert mikor lecseréltem az előzőt így utólag lehet valami vízzel kevert cuccvóltbenne mert hígvólt meg extrém színű akkor nemfüstőlt, és vettembele fasza olajat belement kb 7 dl sacper jóvólt a szint aztán vízcsere utána sokat járattam hogy lelégtelenítsem utána már nemvóltjó a szint. Aztán ma mentemvele pár kört megint nemjó a szint leengettem belőle, elkezdtem visszatőlteni sokkal kevesebb ment bele és már jöttis a szintejzőnél(lehet mert melegvólt az olaj) hólnap megnézem és akkor szimeringcsere. Szal akkor nemkell szétthúzni a blokkot a cseréhez? Köszi a segítséget heló