Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tapadás ugyan az! mondjuk a sava jobban tapad!
ne a kinézetet nézd, a tapadást
Igen van egy csavar de én azt hiba tekergetem nekem a refi akkor is felfele hord az égre egész jol világítana pedig mert elég távolra hord, de így max csak az útmenti fák tetejét világítja.:D
van ég pár eladó idomom, két légbeömlő kívülra, ezek karbon mintázatúak, és van két belső légbeölő csövem is.
persze, csaba0203@freemail.hu meg az email címem is ugyan ez
szerintetek melyik gumival jobb kinézetre?
elsö egy metzeler!
második meg sava craus!
CSaó!
Én MOL Speed 2T-t használok, 4 500 Ft literje. Mindenhol nyélen megyek, időjárástól függetlenül, és még a pályázást is bírja 1 000 kilómétert megyek el az olajjal minimum.
nah megyek be a városba!
megtankolom csurig a gépet.. majd d.u meg kaptok képeket milyen lett a kis RS:P:)
ár nemlényeges meg kell vegyem vasárnap van motorozni akarok és a gép meg nem mehet olaj nélkül!:)
Kútnál nem vennék olajat, mindig drágább.
Shell-nél Shell-t Én még a Cagivámban használtam, nem volt rossz.
Nem valószínű, csak a saját márkás olajaikat aranyáron.
hali!
valaki megtudja nekem mondani hogy egy városi MOL benzinkúton vagy a Shell-nél lehet e valami normális olajat venni(metabond,repsol,motul)?
Itt is van állítási lehetősége a fényszórónak mint az autóknál?
Úgy rémlik mintha lenne benne valamiféle csavar, na majd sötétben egyszer megnézem hátha távolabbra tudom állítani a cuccost
35/35W-os van mint a 2 be van tompított meg refi szál is, tompítottnál az 1-ikben ég, ha refire kapcsolsz akkor a másikban ég a refi szál De ez jó mert ha kiégnek csak megcseréled őket
egy msn cimet tudsz nekem dobni?
ez jó bele berúgó+önindítós(önindító nélkül)
van egy RS-em abban is ilyen blokk van
Valaki vasárnap nem jön fel velen sástóra? kicsit motorozgatni?
Am nemtom neked hogy van az első lámpa, nekem tompítottban meg refiben is 35 wattos izzó van és a refi az távolabbra hord el.Nekem legalábbis.:)
Csáááá!
Öreg, nekem kéne a felnire felirat. Érdeklődnék, hogy az a STREET felirat a felnin az mekkora méretű? Betűtípus nekem stimmel.
Köszi szépen a választ!
nekem az a gond hogy RS-be kellene egy 6-os blokk de a tiéd meg berugós az meg nem jó nekem sajna
Sziasztok!
Matrica készítést vállalok,bármilyen méretben!Felíratokat , kínai és japán jeleket, márka logokat, stb....nagyrészben mindent megtudok csinálni! Ha érdekel az adatlapomot találsz néhány képet is az eddigiekről!Érdeklődj bátran! msn: gubazoltan15@hotmail.com
E-mail: mitozozi@citromail.hu
Hát tudom hogy a refinek erősebbnek kéne lenni!
Kérdés h a műanyag elemek a lámpában mennyire szeretnék az erősebb izzót!?
Tudjátok van a fehér búrájú index ami a 2005-ös rs-en is van gyárilag.Olyan kellene nekem 1db de ha párban van akkor az se baj.Ha valaki tud olyan helyet ahol lehet azt irja már le!Köszönöm előre is
Nekem jóvolt régen csak szétpukkant ezért nemtudom milyen volt benne.De annak semmi értelme ha a tompított és a távolsági is ugyanolyan mert akkor egyformán világitanak és a távolságinak az a lényege hogyha ráadod messzebbre el láss..