Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pumuklee sztem nagyon jól néz ki a motorod Kitettél magadér
az üvegszálas tankidom 125 extremara való?
És hol vetted?Vagy honnan lehet megrendelni?
Tegnap kész lett a blokkal az aprilia, este 10 ig csináltam és befejeztem, ilyen lett redbetéve :) Véleményezzétek :)
minden alkatrészem 50% kedvezménnyel!
RS125 jobb idom 1500ft
Futura 125 jobb idom 1500ft
AF1 idom(jobb-bal) 3000ft
tankborítás 1000ft
tank 1500ft
Futura farok idom 2ezer ft
AF1 farok idom 2ezer ft(2 üléssel)
első sárvédő 1000ft
eke idom 1000ft
műszerfal 5ezer ft
RS hátsó lámpa 1500ft

stb!
A főtengelycsapágy az 6303-as asszem de a többit nem tudom mert azokból még nem cseréltem.
Az nem sok.
Hát ezzel most vitába szállok, tegnap kész lett a vas, elhoztam az apriliából, feltettem az idomokat, eddig 80 nál váltottam hatodikat, most 90 nél váltom a 6.at(9300at pörög, 90 nél 5 ben)végre még nem kínoztam meg végre, de 8000 ret pörgött 95 nél. Kocsival is megnéztük hogy jött melettem, és annyi, nagyon faja lett, bár nem 63e lett ahogy igérték (abba nincs benne a munkadíj, még jó hogy 3x megkérdeztem), hanem 90e lett a vége, da nagyon baba lett, élmény az új kuplungal, rendbetett kipufogóval és az új főtengelyel, kicsit nyomatékosabb is lett így hogy beállították rendesen a karbit.
Meg tudná valaki mondani az am6-os blokk csapágyainak a méretét?
420-as JT láncot 4500-Ft ért vettem ha jól emlékszem. 122 szemes.
13500-13600 körül van.
jah meg van egy üvegszálas tankidomom is
hello
írtam multkor hogy nincs már idomom, de ha esetleg érdekel még, akkor hátsó rész van, y idomok farokidom üléssel. ha gondolod írj
Én KMC-t vettem 3990ft volt.
Srácok,mennyibe kerül egy új lánc?
Akk értem már Akkor az már nem az AM 6 blokkos, az már a Derbi, azért a 2 szimering, bocs én azt hittem hogy am6-os. Próbáld meg persze csak a 2 szimeringet akkor cserélni. Mennyi km van benne hogy már szimeringes?
2008 -as. Szerintem csapágy szaküzletben fogok kikötni. Nem hiszem, hogy feltétlen kellene egy javítókészlet, talán elég 2 szimering is, szerintem.
Mikori évjáratú a motorod? Talán van több típúsú vízpumpa is am 6-ba!? Nem tudom ilyennel még nem találkoztam de ezek szerint van . Derbi blokkba szokott 2 szimering lenni. Találtam még 1 javítókészletet de ebbe is csak 1 szimering van. Na de mind1 fő hogy jó lessz .
http://robogotuning.hu/spd/100...
Átnézte a pacit,pár dolgot kicserélt,úgyhogy mostmár tuti a gép nyugodtan mehetek vele akárhova:)
De jó meghozta a motort a szerelő.Ma megint felülhettem a paripára,csak úgy száguldott
rs 50be eladó új polini membrán 3000-
hu.bence@t-online.hu
http://www.oemmotorparts.com/o...

Hát ha itt a lapát mögötti alátét után is 2 szimering van. Ha az a 2 egyáltalán az, nálam az. :)
Nincsmit
Az viszont fúrcsa, hogy 2 szimering volt benne, gyárilag 1 szimeringnek kellene lennie aminek mint a 2 oldalán van éle.
De még is, ki is jött szimeringel együtt. 2 szimering van, a belsőről lejött a rugó. Na akkor most már csak egy szimering kell, és lehet is össze dobni. :P

Kösz szépen a segítséged.
Üdv --Norbi!

Sajnos el kell hogy keserítselek, a GPS rendszer sem teljesen tökéletesen pontos. Attól is függ hogy mennyi műholddal tud kapcsolatot teremteni a készülék. Nagyon sok cikk van ami ezzel foglalkozik.