Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Kék-arany párosítás.

Íme az én kedvencem (volt vasam):

http://sportmotor.hu/motoros_k...

Lehet szavazni, véleményt írni!
Hali!

7 Bar alatt már nem jó.
Teljesen jó
RS-em S.o.S-be eladó! áron alul! akit érdekel írjon!
Ma kimentem egy hosszú egyenes útra.Mondom megnéznem hogy megy a kis rs.5.-ben olyan 85-ig ment lassítottam lement 80-ra utána felváltottam 6.-ba és szépen lement 90-ig utána 91-92 körül lement lassan és vége lett az útnak..Szerintem olyan 95-ig lement volna vagy egy kicsit tovább.Az jó nem?FULL GYÁRI AZ EGÉSZ MOTOR.32600KM-ER VAN BENNE.
nincs, ez az egy volt de már ezt is megvették mert én is ahoz az évjárathoz valót vettem az enyémre.
Sziasztok lenne egy nagy kérdésem mekkora komresszió kell lennie egy 50 es rs be?Válaszokat köszike
Látom, hasznosan telik a nyári szünet. Szép motor!
dicsak ott a kipufogóm a 3. képen. kibaszott szép lett a motor grat hozzá de mi történt a top tuningal? h-h csak dr lett?
esetleg rs 125-höz (2003évj) nincs idomszetted hasonló árba?
Gratula!
Tényleg szép lett !Kedvencem ez a kék-arany páros .
érdemes szerintem rászánni azt a lóvét.. :) gyönyörű lett .. főleg ha rásüt a nap........ ma akivel találkoztam mindenki aztmondta nagyon szép lett..:)
köszi szépen a gyors válaszod, akkor nem olcsó mulatság, de az enyémet is lekell festetni pedig
28 ezer csak az anyag+a festő(ismi)... meg persze a csiszolásba nagyon sokat segítettem
Nagyon Szép lett! Gyorsan felújitottad! Szép munka! Megkérdezhetem mennyibe van a festés?
véleményeket kérek:)
oks majd látjuk:)
:) elkészült az rs:)
eladóóó:)
Norbikám!

Barna Miklós, Debrecenben, Köntösgátsoron. Telefonszáma: 06 30 2196 785.

2900Ft.- -ért vettem tőle, még ebben a hónapban.

Remélem tudtam segíteni!

UI.: Már többször is írtam neked.
Július 5.-e után érdeklődök hogy megvan-e még! Akkor lesz rá pénzem ha addig meglessz akkor megveszem!
Üdv!
Nem tudom hogy lett csinálva, igazából nem az enyém a hengerfej, egyik ismerősöm kért meg hogy írjam be ide hátha kell valakinek. Azt tudom hogy egy DR 80-as hengeren volt a gyári hengerfej helyett és jóval nyomatékosabb lett és jobban is ment mint a gyárival.
A kettő üti egymást ( ha nő a sűrítés nő a kompresszió miután a kettő ugyan az csak az egyik magyarul) és azért átgondolandó, hogy szükség van-e átalakított hengerfejre, ha egyébként jól megy a motor. Főleg, ha azt sem tudjuk mihez képest lett átalakítva.
Eladó egy Minarelli hengerfej, át lett alakítva hogy kisebb legyen a sűrítés, ezért nagyobb lesz a kompresszió. DR, TOP Trophy és a "gyengébb" 70-80-as hengerek erősebbek lesznek ezzel.
ÁR: 3500ft
Én meg mindig kútnál veszem amit használok, de csak azért mert máshonnan nemtudok
De ha valaki tud Igol STS olajat mondjuk neten jóárba akkor várom a linkeket!
Merthogy én sehol se találok az is tuti!
3500 be veszek egy litert! Nemócsóé adják
Na majd egyszer ha este megyek vagy jövök az asszonytól akkor csavarhúzóval nekiesek