Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott 1 gumigyűrű van azt kell kicserélni. Teflon nem fogta meg nekem, én MTZ hidraulika felújító készletből szereztem, valamivel vastagabb mint a gyári ezért jobban is tömít és ugyanúgy hő és olajálló de pont ez a méret
Sziasztok olyan gondom van hogy a henger ahol becsatlakozik a kipufogó kifúj és olajos lesz a könyök ezért nagyon égett szagavan a mocinak. Mitlehetne ezzel kezdeni teflonszallaggal betekerni a kipuvégét talán?
Én meg tegnap nyomtam egy lámpás gyorsulást Tiszafüreden!
Ilyen még nemvolt!
Ellenfél: 1,1 es Trabi 5 fiatal ült benne, sportdob mindne optikai cucc....erősen vigyorogtam a sisak alatt!
Sztem levágták h csak kicsi a motor szive mert egy 600 as biztos mélyebben duruzsolt volna mögöttük!
A szitu: követtem szépen őket 50 el, füreden hosszú az az út pár km er!
Az utolsó lámpánál úgy áltak meg hogy otthagyták nekem a helyet maguk mellett bal oldalon! Én szépen odapofátlankodtam, ugye mind a keten elől álltunk! Én nem akartam viaskodni de elkezdte a hülyegyerek túráztatni azt a szutykot, átnéztem rá csak vigyorgott!
Zöldreváltott a lámpa és gó! Hát vicces volt de kikaptak Épp csak annyira h nembírtak 75-80 ig megelőzni! Az nekem pont 4.ik leforogva! Utánna indexeltem és lefordultam
Sok erő nem lehetett a Trabiba meg 5en is ültek benne! Szóval azért kaphattak ki!
De büszke voltam magamra meg Rs kére is!
Sziasztok
Bocs ,hogy megint ugyanazt a kérdést teszem fel,de télleg fontos lenne.Tudnátok-e gumit ajánlani olyan 10e forint/db értékben esetleg linkel együtt ahonnan megtudom rendelni.Előre is köszönöm.
Hali!

Végülis meghet 90-et, de a gyorsulás rovására.
Akinek van eladó minarelli am hengerszettje (gyári is jó)+főtengelye az szóljon pls. Jó állapotú érdekelne.
Hello szia! Olympia a helyes megfejtés...
üdv!Ha valakinek lenne aprilia rs extremara légbeömlöje az elsö indexek alá+hátso kipuffogo dobja,az dobjon egy emailt nekem az acsmaximilian@hotmail.com -ra!
hello
valakinek nincs eladó rs re való fejidom lámpa és plexi nélkül? a gömbölyű rs re kellene, nem baj ha karcos vagy kicsit megvan repedve csak ne legyen kitörve belőle. 5000 ft ig keresnék
Szerintem felcseréltél két betűt!
sziasztok. Új vagyok mind itt mind a robogózásban. Szeretnék egy kis segítséget kérni. Tegnap vettem egy aprilia SR- 50-et. mit ajánlatos ilyenkor megnézetni, esetleg kicserélni? Minden tanácsot nagyon szívesen fogadok mindenkitől. Ide vagy a viktor0822@freemail-es címre. Köszönöm előre mindenkinek!
Ja ennyit megy vagy ennyit mutat az órája? Nem mind1!
Max lejtőn a Himalayaról lefelé!
Nekem is alap 50-es van 8000-en megy 80-at.

Talán 125-ös poweres gépnél.
Sziasztok!

50-es motor 7800-as fordulaton, 6-dikban mehet 90-nel? (gyári 50-es hengerrel, 20-as karbival)?

Én még ilyet nem hallottam, lehet én vagyok túl elfogult.

Az egyik srác most vett Cagiva Prima-t és ennyit megy utazóban a mocija.

Várom a válaszokat!

UI.: Nyissátok fel a szemem, ha tévedek, hogy ez sok!
A kormánycsutka képes vicces dolgokra.
Főleg mikor kerekezel és a kezedbe marad Egy élmény volt
Köszönöm a válaszokat.Akkor inkább azt csinálom hogy úgyis elviszem szerelőhöz és megnézetem vele azt is...Egészet átnézetem...Faterom haverja tehát ingyen...Az megint más,ha vmi baja van,akkor persze hogy a javításért fizetnem kell....De remélem nem lesz nagyobb baja
a csutka hajlamos kilazulni esésnél.az imbuszt nézd meg nem lazult-e ki.ha igen húzd meg.de a kormánnyal óvatosan mert nem 1 embert hallottam akinek menet közben kezébe maradt mert egyszerűen eltört a csutka .
(feltéve ha jól értelmeztem amit írtál )
ha csak 6 liter hiányzik belőle akkor persze h csak 2000
Lehet csak utánna kellene húzni.
Ma szépen ami hibákat láttam a motoron (miután ugye estem vele) kijavítottam,kicseréltem pár cuccot.Felülök mondom akkor megyek egy próbakört.Be se akart indulni még tolásra se...El kell vinnem szerelőhöz ennyire nem értek hozzá.Aztán észrevettem hogy mikor erősebben nyomom a kuplung és közbe mozgatom fel le a bal oldali kormányrészt az egész rész ott mozog(beleértve irányjelző,duda,kuplung) ....ááá...most ki kéne cserélnem az egész kormányszerkezet? Ienkor mi a teendő?Segítsetekkkkkkk légyszíííííííí
hali!

van egy AF1 Futura 50 gépem ha valakit érdekel
a GP1-es full gyári gépem 100km/2,6L jött ki.. nevettséges..
és nem finomkodva a gázzal szinte mindig pörgetve!:)
Még olyan kérdésem lenn hol lehet kapni kuplung lamellát?és mennyiért kb?
jujj mi rég nem jártam err emegnézem már mi történt azóta!:)