Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Engem érdekelne a dolog. Azonnal elcserélném!
Hay

Engem érdekelne a csere csak én egy tuning DERBI GPR R 70 tudnák érte ajánlani. (de csak akkor érdekel ha papírjai rendbe vannak a mitonak és műszakilag is tökéletes)
Ha érdekel a dolog akkor bővebb infót msn-en tudok adni.
gyuriimiricsi@hotmail.com
Valaki cserélne velem rendszámos mitora ?
Sziasztok.Van egy elado gyári karbim olcson.ha vkit érdekelne..
meg a karbi is érdekelne!
hello érdekelne a hátsó tello! menyi lenne az?
Elsőre minden klappol ezért nemtudom mibaja!
A kerekek még eledók ,és ha igen mennyibe kerülnek?
Hmmm.. fincsi.
blokkban ninscenek csunya hangok? hengerdugo kipu rendben? esetleg valahol nem sziv levegőt v rosz tömités ?
Következő hiba!
Fullad a motor! Karbit most takarítottam ki de semmi változás!
Benzin-levegőhöz hozzá se nyúltam! Ha ráhúzom a szivatót akkor úgyahogy megy de ha nem akkor be se indul és ha szivatóval beindítom húzok neki gázt azonnal lefullad!
Van amikor nem fullad le és felpörög szépen de ha ekkor leveszem a szivatót és hózok neki gázt le is áll!
Légszűrő, karbi tiszta gyertya jó!
Már unom! És ez is úgy jött mint derült égből a villámcsapás
eladó!
nekem a fél blokkom szétmarta az akkusav...állt mindenhol aza fehér porszerü szar ráadásul....gyetyám berozsdásosdott tőle....stb.
Eladó!

Af1 Futura 50!
sziasztoook. megvan az rs 125. köbö 1hónapig még renszám nélkül használom. valakinek nincs véletlenül elfekvőben egy olyan kis lapja amit az 1999-05ös rs-ekre tesznekrá? azon van alvázszám ccm stb.... jópénzér megvenném! mármint rs 50-re
Mondjuk olyat még nem láttam, hogy az desztvízzel higított akkusav megzabálja a rézkábelt a műanyag borításával együtt egy az egyben, attól mert ráfolyt, de fő hogy megvan a hiba oka!
Felőlem lehet Emese is
Rózsika?
ez az msn cimed vagy nem beszélgetnénk ott?
adatlapomon megtalálod

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
zz4 irj elérhetöséget
bárkinek van irjon köszönöm
hello nekem kellene a henger vagyis érdekel ha megvan még akkor irj kuglof5@freemail.hu
vagy valami aprilia alkatrész....
rs 50
rs 50 hátsóülés!,és 2db oldalidom érdekel engem és elsősárvédő!
RS 50 98" évj fejidom szívlámpás érdekelne!
cserébe adok extrema fejidomot lámpával!
vagy KP!
akinek van írjon!