Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

normál löketű?
henger faláról tudnál képeket mutatni?
hány felömlös?

Üdv.
Gyújtáskapcsolót sztem álmomban szétszedem már
ha nem indul akkor meg gyújtáskapcsoló gond!
világítás tekercsről megy nem akksiról!(gyári bekötésnél)
Na fasza
Tehát akkor "potyán" toltam
mert ha a gyújtáskapcsoló alap helyzetbe van akkor a gyújtótrafó 4 lábát letesteli.. és akkor a trafótól tovább nem ad szikrát!
de ha ez nincs összezárva.. 1. állás.. akkor tolásra tuti beindul:)mert nincs letestelve és ad szikrát.. és még világításod is van lehet. de a visszajelzők nem müködnek..
befog;)
Azokkal kezdtem!
Saruval szuemre nincs gond, de azért holnap megcsiszolom, a biztosítéknak se volt baja de megpróbáltama tartalékkal se de akkor se ment!
De am ne idegelj, sztem nem indul így be se kép se hang semmi visszajelzés nincs a műszerfalon!
De azért is megpróbálom ha beindul leszopom magam!
szia!
akkumlátor sarut nézd meg szerintem el lehet oxidálódva:)
vagy a bíztosíték!:)
am ha ráadod a gyújtást.. tolásra beindul és nem kell tologatnod 5km-t:) jótanács:)
akkor nekem a 17,5-ösbe karbiba gondolom nagyon sok a 90-es főfuvi 75cm3
Srácok én nem értem ezt a motort...
Pár napja repkedek semmi gond megy faszán....mondom ma délután kerülök egy karikát!
Ott kezdődött h zárva martadt a csap jó leállt megállok csap kinyit blablabla elindulok egyszer csak sasolom a hőfokmérőt hát fekszik, na mondom ennek mibaja? Megállok rakom ki üresbe, üresbe van N betű sötét, hát mondom nemigaz, leállítom adnám rá a gyújtást se képs se hang szal az elektronika megint behalt
Ez vicc ez engem kisért vagy nemtom, de ez a része különösen szeret szopatni
A vicc h 35 fokba egy kibaszott mellékúton papucsba 5 km-erre a házunktól, mobilom persze itthon volt az asztalomon!
Nem voltam ideges mikor hazaértem laza több mint egy órás motortolásból! A kutya se járt arra! Élveztem, holnap szedhetem szét.....
Hali!

19-es Dellrotyóban 72-es a fúvókám és szépen tol a gép.

90-es utazóval bárhova elmegyek és ha kell, 90-ről is egész szépen kigyorsíthatok.

A kipum gyári, herélt.
villszer köszi válaszod.nem tudnál felrakni vmi vidit a hangjáról?és mennyiből tudnám kialakítani úgy mint te?
7ezer ft, egy 50mm-es dugattyú kell bele az 7500ft újonan, igény esetén tudok hozzá rendelni
hali!

mennyi lenne az ára?
minden megvan hozzá?
Hali! valakinek nincs véletlenül egy eladó km órája?
DR 80as hengerszett valakinek?
szia!
teljesen tiszta a karbi +szűrő is van benne .. jó a gyertya is:)
én egy 80-as 85-ös főfúvókára gyanakszom:) de ha ideér a top rendszer lehet megoldódik a probléma:)
Szia nekem is hasonló gondom volt vele. Én beijtattam 1+ benzinszűrőt a karbi meg a benzincsap közé, és kitakarította haverom a karbit. (asszem a főfúvóka volt eldugulva)

sok szerencsét
szia!
eléggé olajosnak mondható..
és ezért gyanakszom a főfúvókára..
szívató nincs felaakdva.. suber.. a le van teljesen engedve..
karbi tiszta.. új a gyertya.. NGK B10
RS 50 gyári kipufogó hibátlan állapotban!
eladó!
danee gyere már msn-re beszélni akarok veled!
elég ha megveszed a sportkipumat amellett hogy szép hangja lesz menni fog tőle mint az állat
nincs! 110/70 R17 es van!
bobo1995
Az enyémen úgy mélyitettem a hangján,hogy egyrészt kapott egy saját készítésű,nagyobb hangtompítót,ez már jelentősen csökkentett a magas hangján,valamint a gyári lev.szűrő ház fedelet,kb3-4mm-t megemelve rögzítettem,így egy mély szívóhangot ad hozzá-ezt külön is kipróbálhatod ha tetszik,de a kettő együtt jóval nagyobb köbcenti benyomását kelti.
Köszi ghost!