Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem tudom megéri-e: idom törötten (1 oldala), blokk, gyújtás, nélkűl akartak tőlem 150-et kérni egy vázért
Egy fél lengősért kerekek, tank, első fék, blokk nélkűl 70-et. De lehet találsz olcsóbban is
Háth teh hülye vagy!

Van benne 7-dik is, ha üreset kapcsolok. Ez amolyan N+1.
Hali!

Világosítsd fel haverod, hogy gyárilag csak az RS 50 Extrema-ban (1993-1995) van Minarelli Am5 (5sebesség). Az egy dolog, hogy a motorblokkra mi van írva (ha esetleg erre hivatkozik), pl. nekem AM3 van rajta, mégis 5 sebességes.

Az RS 50 Chesterfield Replica-ban (1996-1998) már Minarelli Am6 van (6sebesség).

Az áttételt nyugodtan lecseréheted, 1 max 2 foggal nagyobbra! Gyárilag 12-es van rajta.

Üdv.:
Ghost
Igaza van az am5 az 6 sebességes , 1 N 2 3 4 5 na ez 6 sebesség nem
hát h 97-8as évjáratu a mocija.... de mind1... akk elhiszem amit mondtál. rem elfogja birni a 13as lánckereket.
Hát na mind1 én ezzel nem vitázok!

És az a haverod miből állítja hogy AM5-ös?
hát 6 sebességes de sokak szerint nem azt jelöli... mert egyik haveromnak AM5ös és mégis 6 sebességes...
ÓÓÓ hát ne idegesíts már!
Hány sebesség van benne?
ha 5----AM5 ha 6------AM6
Kösz, majd szétnézek.... Jó lenne valamiből pénzt csinálni. :D Üdv

Honda MTX alkatrész, valaki? :P http://www.vatera.hu/listings/...
akk viszont lehet h enyém nem fog menni annyit mer sztem az enyém csak am5ös bár nem tudom de sztem az
De a kipuban benne van a "folytás" érintetlen a rezó azt lehetne látni ha már hozzányúlt volna az előző tulaja!
És AM6
Mekkora főfúvóka van a karbiban?
köszi nemkell 13asat szeretnék. de mégegy kérdésem lenne de ink 2. a kipuffogódba gondolom nincs benne a fojtás igaz? és am5 vagy 6os a blokkja a tiednek?
Igen full gyári az egész!
11-es? Akkor váltogatsz te is mint a barom felfelé
Nekem gyárilag 12 es volt elől!
Ez a 12 es még meg is van szinte semmi baja nincs!
Ha kell megbeszélhetjük!
és nekedis gyári? mer haverjaim szerint nekem nem birja majd el a 13-asat... mer most 11es van...
13/47
105 óra szerint a vége!
hát ha 4 litert eszik akk remélném h olyan 95-100-at menne is... de mivel h csak 85 a vége:S ezér sokallom a 4 litert....am neked milyen áttételed van?
Meg a 2003-utánni évj Yamaha TZR 50-es cuccokat is viszik mint a cukrot főleg az idomokat:S
Ott körül eszik az enyém is
Hát jó de sztem vedd figyelembe azt hogy ha alap a motorod ahoz képest mennyit tud!
Sztem reális a 4 liter!
Hosszútávon talán lejjebbvihető de ahoz fincsom csukló kell
és így neked 12 essel menniyt eszik 100on kb? mer nekem 4et és 12eshez meg nagyonsok
Nekem is 12 es van!
17.5 öt megérdemelne gyárilag! Szerintem.....
a gyári 2002-es rs-eken mekkora karbi van alapbol? mer nekem 12-es van és én kicsinek találom...
MŰKÖDIK SRÁCOK
A tűszelep lehetett a hiba, kivettem átfújtam ott is ( mintha szutyok is jött vna belőle ) összeraktam voálá beindult és azóta jó!
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AZ ÖTLETEKET, SEGÍTSÉGET!