Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megfelelő beállítás. Belevaló gyertya. A szokásos közhelyek, mert minden motor egyedi eset. Lehet felakadt szívató, vagy bármi. Milyen a gyertyád? Ha olajos kormos akkor sokat kap.
mennek a képek
150/60-17 nincs véletlenül?
Egy tavaly nyári délutánon én is csak a karbira rárakott direktszűrővel járkáltam idom nélkül...csak ülés tank fejidom
Az a kis röfögő hang amit levágott.....mennyit flasheltem rajta!
Alulról jobban ment
van egy Rs 50 -es:)
75cm DR henger.. 17,5 mm karbi (90-es fuvóka)motoforce,motoforce szűrő,
2003-as RS kipuf!
és hidegen szépen húz pörög ..(míg el nem éri normálisan az üzemit)
ha elérte csak 6-7 ezerig pörög ki.. de ha 4.be szépen óvatosan kipörög 10 ezerig.. de tovább nem..
ha lecsutkázoom mmmmmmmmmmmmmmmmm mintha belefulladna az anyagba..:) és NGK B10-es gyertya
és egy 80-as fuvókára gondolok.. vagy valami másikra..
kinek mi a véleménye?:)
sziasztok, hólnap megyek megnézni egy rs 50 extremat 1995 10 havit mikrekéne odafigyelni tipushibák stb köszi
szia! vegyél fel msn-re és megbezséljük!
MSN :csababoy0@t-online.hu
Szia!

Folytatlan kipu és sportszűrő, megfelelő karbi beállításokkal ötvözve.
Hali!

Fölösleges. Max. 21-es, min. 17,5-ös.
Zaklattam mindenkit hogy szerelő, meg segítsen, meg mittomén, aztán kiderült, hogy van egy "jó szakember elérhető áron" a város szélén lol XD. úgyhogy ez a probléma is megoldva, mindenesetre köszönöm a segítséget ^^
Srácok!
Légyszíves segítsen vki.Azt szeretném hogy az rs-em hangja mélyebb legyen,de ezt hogy oldjam meg?Így is tetszik a hangja,de nekem a mélyebb sokkal jobban bejön!Köszönöm előre is.
azt megköszönném :)
Eladó Gummák OLCSÓN! Dunlop és Pirelli ! E-mail: a.p.r.i.l.i.a@freemail.hu
Laca, Mikor próbáljuk rá az enyémre? By.: Némó
Sok az a 24es karbi az Rs-emre?tuning henger,arrow rendszer..
Csady! engem érdekelne a kipuff! mennyibe adnád?
Köszi az infót ^^!

Nos, szégyen és gyalázat, de ez az első motorom. Én szívesen buzerálnám, de panelház biciklitárolójában nem nagyon fogok nekiállni... Lassan hirdetést fogok feladni, hogy keresek valakit Eger környékén, aki segítene átnézni, meg beállítani, meg ilyenek...

Szóval Eger környékén létezik ilyen ember?
Lehet be kellene állítani a motort. 15mp alatt teli kell töltenie az úszóházat kopp üresről. Éted! Kétütemű motor megfelelő beállítással szívatóval hidegen is indul a harmadik átfordulásra. Tíz perceket basztatni?
erről lenne szó:)
van egy eladó aprilia RS 50 gyári kipuf rendszerem..
szép állapotban! ha valakit érdekel írjon! vagy sportkipura csere ráfizetéssel.. (top,gianelli,arrow)
jajaa de az övé sztem nem lenne jó mert az oldalt elvezetett és az enyém fent megy az ülés alatt..:S
Mondjuk láttam LEO Vinc V6-ot már gpr-en csak nemtom h honnan tudok venni :(
Sziasztok. Eladó lenne ez a 24-es Dellorto karbi. Hibátlan állapotban, rövid, fém csonkkal!
msn: offroad93@citromail.hu
0630 428 05 61 (inkább 14:00 után)
iá: 30ezer hozzáteszem 68ezer a boltba és teljesen hibátlan. képeket teszek fel ha gondolod
Ok, körülnézek, köszönöm szépen a segítséget!
Mennyi az annyi?