Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kezd el bele önteni a vizet aztán indítsd be és hagy pötyögjön alapjáraton!
Addig öntsed amíg tele nem lesz és nem levegős a rendszer!
lenne egy kérdésem: hogy tudom az RS-en feltölteni a hűtőt teljesen vízzel?
Dávid msn-re vegyél fel, én is Fejérben vok.
Srácok vkinek nincs eladó kuplung,váltó karja?Esetleg indexe?
Sürgősen eladó DR 80as hengerszettem..
Dugatyú kell bele..(7200ft)
tel 06203386215
*arrol=attol akart lenni bocsi
http://www.nagyvas.hu/

arrol függ milyen évjáratú a mocid...megkell nézni milyen való rá!
Sziasztok.nem tudja valaki h honnan érdemes rendelni láncot és lánckereket Rs-re,és h egyáltalán milyen valo rá?Ha lenne link azt megköszönném.Előre is köszi.
RSDanee ha vagy még itt akkor pár fotót tölts már fel az új szerzeményedről
Olvastam Rs 125 fórumon h beújítottál egy 25ös Rs re!
Grat hozzá vigyázz rá!
valakit érdekelne ?
sürgösen eladó
http://www.kepesmotor.hu/april...
msn:isti125@freemail.hu de csak ebudyn vagyok mert ujra kell tenni a gépet hogy jó legyen a normális:)
Köszi a képeket megnézem mert az enyémen egy szar van aztán akarok venni eggyet!Jó is hogy postás:)
áj..........:)
szegény motor..:)
látod még jó hogy nem egy szép festésű gépet vettél!:)
Szia!
15e És porcsalmán van!
ha érdekel csinálok több képet is róla posta is megodlható!:)
több info msn-en!
CSababoy0@t-online.hu
Szevasztok!
Hát ez a nap...Reggel 8kor elindultam venni térdvédőt azért csak biztonságosabb azzal motorozni.Jó meghoztam tök zsír mondom kimegyek kipróbálom.45perc múlva mikor jöttem hazafelé egyszercsak egy utcából egy transitos elindult kifelé mikor én mentem a magasabb rendű úton.Látom a kezébe a telefont akkor egyből elkezdtem fékezni.Ugye jött kifele hát mondom akkor ha nem kerülöm ki akk ott helyben megdöglök...ezért szépen jobbra kormányoztam de közbe fékeztem és reflexből visszaváltottam egyet és ekkor a motor szépen elszállt én meg csúsztam az aszfalton.És belegondoltam mikor felkeltem hogy mekkora nagy szerencsém van hogy megvettem ezt a térdvédőt mert most nagyon megszívtam volna...Hát komolyabb bajom szerencsére nem lett,de eléggé "fájok"...Vigyázzatok magatokra!Én egy ideig most kerülöm a motorozást.
Csady mennyi ez a kipufogó?És merre van ez?Választ kössz
én nem kalkulálok semmit csak egyszerűbb lenne az átalakítás mint dugattyút találni a hengerembe
Hejj, már megint kalkulálsz te fijjú!
hopp mit láttam én az adatlapodon ?azt nem tudod véletlenül h a 25ös lengővilla bemegy-e az 50es alá?illetve h a rotax bemegy-e az AM6 helyére.illetve h a rotaxod az komplett blokk v valami kell hozzá?...fú
rotax123 blokkod és RS'25 hátsó lengővilla és hátsó kerék esetleg ?
igen DR vas henger
érdekel a henger, várom róla a képeket!
milyen henger?vas?
normál löketű, készítek képet majd de hibátlan még a hónolás vagy fúrás is látszódik benne