Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello

Teljesen nemideillő kérdés de:
Ha a biztosítási csekk nem az én nevemre szól hanem az előző tulajéra, de van adásvételim akkor azé megkúr a rendőr bácsi?
Oké, köszi!
Akkor ha minden igaz a tzr-emre rámegy az rs hőfokmérő
Minél közelebb teszed a tengelyhez, annál kevésbé repül le.
általában 5mm nél közelebbről vesz csak a hall elem.
Okés köszönöm ! :D
hovva kell teni a mágnest meg ilyenek
valki vágja a bicikli km/ óra be állitást?
Jah valakinek AM6 hengerszett kompletten? Gyári, elfekvőben van itthon, szép állapotú.
1 kábel megy a hőgombára, mint az előttem szóló is írta. 2 Kábelt találhatsz asszem a kínai AM6-klónokon például, de mint tudjuk a GENERIC, CPI, KEEWAY stb. NEM AM6 blokkot szerel be. Mivel már csináltam összehasonlítást, tudom. Egyáltalán nem ugyan az a két blokk, sok munka van vele.
zz4-nek van, ha jól emlékszem.
Sziasztok. Szívócsonkot keresek AM6(minarelli) blok, 21 es Dellorto karbihoz.
msn: offroad93@citromail.hu
email: offroad93@citromail.hu
Kösz!
Ha a nyíl hátra néz, zárt állapotban van a csap.
szia! a héten mennék a motorért ha neked jó..
majd jelezd!
Merre zár a benzincsap 1998-as mocin? Én úgy tudom, illetve a használati útmutatóban úgy van, hogy ha hátrafelé mutat, de az előző tulaj azt mondta, hogy előre felé zár. Eddig hátrafelé zártam, és elég nehezen indult be...

Merre zár?
Hali!

Az általad elmondottak alapján, amikor kevesebb benyát kap a géped, jobban megy. Ez annyit tesz, hogy vagy kevés a levegő, vagy pedig nagy a főfúvókád. A kipufogód is produkálhatja a problémád, ha nem sportkipufogó, vagy nem herélt gyári kipufogó, vagy éppen belül már koszos, hiszen az égéstermék nem tud megfelelő gyorsasággal távozni az égéstérből.
Kecskemét a környéknek számít?
1000km a járatás ha tartós gépet akarsz.
a bejáratásról annyit, hogy én max 7ig szoktam használni olyankor, a lényeg hogy ne hajts és ne is erőlködjön a gép, legyen megfelelő menetszél a hűtéshez!
nem kell ilyen 20-30al jártni! többet árt mint használ!
mivel van ford szám mérő 6-7 ezerig nyugodtan használhatod!
Sziasztok!
Ha lenne valakinek egy 95-ös rs 50-hez lendkerék lehúzója Kiskunfélegyháza környékén az kérem jelentkezzen.(e-mail az adatlapomon.)
Mivel az ugye egy hőre változó értékű ellenállás voltaképpen:)
PTK vagy NTK vagy valamely félvezető, monnyuk egy mezei diófa
Köszi
Azok a futófelület vastagságát jelző furatok. 2 mm a minimum amivel még elengednek versenyen.
Helló!
OK, köszi, szerintem hétfőn itt is lessz.
Helló!
1 kábel megy a hőgombára.
Helló!
Mindenképp kellene rá min 19-es de egy 21-essel jobban menne, nagyon sokat dobna rajta. Szerintem 13-as első lánckerék megfeleleő lenne.
jeee.sikerült végre feltennem képeket:D csak összejött:P aki gondolja nézze meg és pontozza:) előre is köszönöm.sziasztok