Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem azért ezt írta, mert az emberek (mint ő is) többet használják a motort 6.ban 8000-en mint 12500-on, így egy jól összehasonlítható áttét-fordulat-sebesség arányt írt. Sztem ez teljesen oké
Hali!

Az általad leírtak alapján a TZR-ed jelenlegi állás szerint elég gyenge. Széria Am6-nak 90-95-öt illik menni, gyári hengerrel, gyári karbival, gyári kipuval, folytatlanul. 8 ezres fordulaton a 73-75 Km/h (6-dikban) szép teljesítmény, csak akkor nem, ha 6-dikban nem tud többet a géped 8 ezres fordulattól. Ha pedig igen, miért ezt a felállást írtad? Ez az utazója? Ha 12-es kereket lecseréled 13-ra, az előreláthatóan plusz 5 Km/h-t jelent, általában ennyit szokott.

Üdv.:
Ghost
Én pl személy szerint hordok magamnál jogsit csekket meg adásvételit! Jó h nem már "cipelek" EÜ csomagot izzókészletet meg még anyámat is felkötözöm hátra, hát meg a.......
Büntessen meg a köcsög sün akkor se fogom befizetni!
Szevasztok!
Mit gondoltok, gyári tzr-em elbírná a 13-as első lánckereket?
50-es henger, gyári kipu, folytatlan.
Így a 12-essel megy 8000-es fordulaton 6.-ban 73-74 körül, 13-assal ez mennyire növekedne?
Mi píz? Mit kell tudni róla? msn?
Felvettelek msn-re, van hengerem, alább olvashatod. Petya
Szia Őrdög24 az én rs-emet tetted fel.igaz robogóra cserélném,de most volt egy balesetem vele.a motor meguszta én viszont nem/kúlcscsonttörés/ de még mindig cserélném robogóra
hali
nagyon kellene nekem egy jó állapotban lévő hengerszett RV3 ra!
lehet 50-70 es komolyan érdekelne!
msn: destertgyurex17@hotmail.com
thx
OK, A motor ok, jó féklámpa, tükör is van, de én eddig biztosításon kívűl, meg bukón nem vittem semmi mást se izzót, se eu csomagot, se adásvételit
az rs-e eladó.
Norbi: TüZéR vagy az RS eladó?
A hengerszettről: 50cc. Elsőként: természetesen jó állapotú, de használt alkatrészről beszélünk. Eredeti Aprilia tartozék, hivatalos Gilardoni I. hengere. A szett tartalma: 1 db henger, persellyel, kiváló állapotban (7+1 nyílás, LQ Gilardoni I) ; 1db dugattyú, ablakmentes, kéthornyos ; 2 db gyűrű, a perselyhez stimmelő méret ; 1db csapszeg; 2db zéger-záró ; 1db tűgörgős persely tűgörgőkkel; 1db hengerfej, (HQ Gilardoni I); 1db eredeti német termosztát a hengerfejben; 1db eredeti Aprilia (VEGLIA) hőfokmérő gomba; 1db Magnetti Marelli gyújtógyertya;. A szett ára 15.000 ft, személyes átvételt ajánlom, de természetesen postai úton is megoldható. Kompatibilis: Minarelli AM3 ; Minarelli AM5; Minarelli AM6; Minarelli AM3/5 .
Hi!
Mekkora a hengered, és mennyi az ára?
hi! Van gumi is, fém is...
Eladó Aprilia af1 50 futura motorom.
kapott egy Am6 os blokkot új Rocket főtengellyel. csapágyak szimeringek, járatós hengerrel...
új Led-es indexek (karbonszálas) 4000ft/db
a fejidom jelenleg festés alatt áll..
egy láncszett kell majd rá..
CSere nem érdekel!
kicsit lehet alkudni.
csak telefonon vagyok elérhető.. e-mailt ritkán nézem...
06203386215
Nos őőőő igen, az sem árt...
Én személy szerint viszem a jogsit EÜ csomagot,égő készlet, Biztosítás,Adásvételi szerzőzdés.
Ha motort is nézzük, kell hogy legyen világítása, illetve morcosabb rendőr moroghat a nem megfelelő E-s szabványú végdob miatt is. A gyári a legtöbb esetben megfelelő. Amennyiben irányjelző fel van szerelve, annak megfelelő frekvenciával működnie kell. Féklámpa legyen. Bal oldalon visszapillantó tükör kötelező, büntetnek érte.
ha rs-ed van mindenképp legyen beleütve hogy 49,75ccm! 99utániakba alvázszámnál megtalálható. meg még talán a gumik ne legyenek kopottak ja és legyen sárvédőd. felénk most ezér büntettek xD
20.000 huf-t. ............. na jó, én hordok zöld mellényt, izzószettet, eüpakkot, biztosítást, adásvételit. Tudom hogy ebből van ami nem kötelező, de azért elhordom.
Szerintem igen. Én legalábbis így tenném, mivel autóra is ez a szabály. De nem vállalok felelősséget érted :D
Helló!
Lenne 1 kérdésem: Mit kell vinnem kismotorral hogy ne tudjanak semmibe belekötni a rendőrök? A bitosítási csekken meg bukón kívűl kell mást is?
szóval ha én veszek egy motort szombat reggel (aprilia rs 125) akkor én nyugodtan használhatom 15napig anélkül hogy a rendőrbácsi megkúrna miatta?
Személygépkocsi esetében az átírásra adott idő 15 nap. Valószínűleg motorkerékpárnál is ezt veszik figyelembe. Biztosítás fizetési periódustól függően ezen belül is lejárhat. (ld. havi igazolás) Ez esetben nyilvánvalóan rövidül az Esetedben számítandó biztonsággal motorozható periódus.
Meg. Minél hamarabb át kell íratnod. Pontosan nem tudom mennyi a határidő, talán 1-2 hét. Anno nekem is szóvá tették a rendőrök.