Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apriliaban milyen 50 vagy 80ccm enduró van?
Eladó 2001-es 50-es Rs!
Egy frászt. Jó szakembert keressél, elérhető áron, drága barátom!
Helló!
Van egy szívócsonkom ami 16-19 bármilyen dellortohoz jó.Karbi már sajnos nincs hozzá.
Tény és való. Szóval Te azt tanácsolnád, hogy keressek fel márkaszervizt?
A felebaráti olcsó "szerelés" hosszú távon nagyon drága lehet.
persze nem mindegy ki csinálja.
Sziasztok!

[Még új vagyok, nem tudom be kell-e mutatkozni valahol, vagy valami (más kérdés hogy illik-e ), így paraszt módon rögtön hülyeségekkel fogok zaklatni békés és gyanútlan fórumozókat. ]

Nemrég lettem boldog tulaja egy Rs 50-esnek, és keresek embert Eger környékén, aki ért hozzá, és mondjuk képletes összegért, vagy sörért, vagy pusztán az élményért, esetleg felebaráti szeretetből :P segítene átnézni, illetve kicsit rendbe hozni.

Valamint szerelési (nem karbantartási vagy üzemeltetési) kézikönyvet szeretnék 1998-as modellhez, de neten hiába kutakodtam, mert nincs.

Előre is kösz!
http://anzomotor.hu/robogo__al...

itt lehet erősítettet venni bontottba lehetetlenség kapni!:)
keresek szélesitett sonkás főtengelyt normállöketűt.
de megfelelne egy hajtókarcserés hosszúlöketű is persze reális áron.
a lényeg a sonkák ne a könyitett tipus legyen.
Sziasztok!
Keresek eladó karburátort szívócsonkkal együtt! Max 19-es méretig bármi szóba jöhet. A gyári Dellortó SHA1214-es helyett szeretnék valami komolyabbat, amiben van külön alapjárati rendszer és szivató rendszer. Szeretném finoman hangolni a akarbimat de az SHA nagyon primitív csak egy fúvóka van benné és vége a lehetőségeknek. Ha van valakinek eladó akkor írjon de csak a hozzá illő csonkkal együtt érdekel!
Figyelem a képgalériámban friss eladó alkatrészek!
sajna most nem
hát ez nem jó visszapillantót tutsz?
Heló!
Jó lesz ez az oldal, én már regeltem is
Rs50 reklám: ifs.isgreat.org
2 decis betonkeverőd van?
Héééhjj.... van egy duplacsöves forgótáras multigenerátorod kék színben?
pff, ilyen tényleg nincs ebben sem tudok segíteni perpillnat
Első lámpád nincs?
2002-es rs-hez vagy csak a belseje is elég lenne mert az nekem ki van olvadva.:(
Meg egy tompított égő foglalat.
haljátok, van elég sok cuccom, de sajna ebbe se tudok segíteni
zz4 neked nincs alkatrésze rs50-re 2002-es fehér index kéne ami a 2005-ös rs-en van
sajna az nincs
mondj valami mást
Köszönöm. Fog, ne aggódj.