Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah megveszik a mocid? 75k a kipufogó? maradok ennél nekem az enyim hangja is tetszik,nem veszek rá kiput
hát srácok 75ezer italmondon :) Na jó most viccen kívül, ha lejönnek érte és elviszik a moccot ma akkor megbeszéljük indulhat a licit
rsdanee a kipufogó engem is érdekelne ha nem tulságosan drága...
meegyezünk..:)
sokpénzem nincs rá:P:)
mennyit adnál érte?:P
nemtudom. igazából akkor lenne eladó ha esetleg gyári kipuval vinnék el a motort. jobban emgéri talán eladni külön
RV4 / AM6-ba való főtengőm van, de nem hajtókarhibás. Viszont gyári :)
Helló!
Nincs valakinek hajtókarhibás, gyári főtengelye eladó?
lehet..:D nincs kizárva!
Mi az csady, felvásárlod a fórumot?
cső mennyi az ára?!?!
Danke.
rsdanee mennyit gob a kipu a motoron?Nekem 5-eshenger van rajta nem 80-as.mennyibe adnád?:?
felmérést végzek gyerekek! Nemkell Vakakinek a top kipum? Tudjátok TOP verseny rendszer hibátlan állapotban friss gyapottal trapézlámpás rs-től 2005ig bármire jó
Persze! Valamelyik nap megfirkantom
kipufogó dob 5ezer ft
kipufogó komplett 10ezer ft
Hóóóógyaviharbane!

Már kész a weboldal design, csak be kell raknom a tartalmakat...

Norbikám, írnál egy láncbeállítást, lehetőleg képekkel?
Rád lehet számítani!

E-mail:
ghostbikerboys@gmail.com

Köcce!
Az én tesztem megvan még amit írtam?
Barna Miki, Köntösgátsor. Másnapra meg is van a cucc az RS-hez, az árai pedig nagyon jók.
hali


Kassai út 13 www.robogoalkatreszbolt.hu
Hali!

Gilardoni 2 henger eladó, garantáltan jó állapot, 9e FT


Nem tud valaki egy jó motoros boltot Debrecenben?
Tuning leírásom már van 2 is!
Hali!

A láncbeállítást leírnád nekem részletesen, esetleg képekkel illusztrálva? Egy word dokumentumban ha megcsinálod, aztán elküldöd az emailemre az úgy faxa lenne!
Heló!
Csinálj mindenképp valami tuningost is, hogy milyen tuningok vannak, miket érdemes cserélni ahozzá, folytások helye hol van, kiszedése képekke stb...