Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Extrema-ra van plexid?
ragadjon a bélyeg? am már felnéztem tetszik az oldal én kifejezetten örülök hogy az rs-ről olvashatok imádom ezt a motort meg én szeretek tájékozódni minél többet tud az ember annál jobb grat az oldalhoz remélem még bővül me má sztem minden elolvastam
vegyél fel msn-re!
akkor vegyél új lapokat bele aztán hadd repüljön vagy van nekem jó 3pénzért kopmlett
dede. kibaszottúl :(
Nem sajnáltad a kis rs-t?
egyből arra gondoltam hogy nem zár teljesen.. mert van egy hézag vmennyire lehet is látni
most adtam el gyári kipuval 270be. Akkor a top érdekel?
szia! sajnos ebből a képből nemtudok kimenni!
ha tudnál valami jbob felbontásu kellene. de főtengeszimeringre gondolok! a lendkerék felől!
üdv mindenkinek! segítségre lenne szükségem. Az rs-em elég furán viselkedett. Először 4000-es alapjáratom volt .. nem reagált jól a gázadásokra.. néha késett. Aztán 6000-lett.. üresbe magas fordulaton meg sokat durrogva esik vissza a fordulat... szétszedtem sehol nem szív + levegőt.. a karburátort nem állítottam. Ma kiszedtem a membránt és ez a látvány fogadott.. ez lehet a hiba oka? vagy teljesen más előre is köszi
Sziasztok!

RS 50-hez kellene bal oldali idom, lehetőleg karcmentes.Lorenzo replika.Ha esetleg valaki tud segíteni irjon mailt a következő címre:vinko3@freemail.hu, vagy hívjon 20/596-8172
Ááááh, mindig elírom: ifs.isgreat.org
Nézz fel: ifs.itsgreat.org
Az a lényeg, ragadjon a bélyeg.
mármint a hangja
Öhm ghost: nem gyári:) de jóóó,nekem tetszik
Na mi van aprilia RS 50 fórum, tetszik é a weboldal?
és mennyibe adod el?
km állás?
és mit kellene a vevőnek tudni róla.. festés futómű stb..:)
naja :/ először elkell adni a motort de tökre sajnálom am nagyon szereteeeem
majd még megbeszéljük;):)
ha a motor megy 30ér a tied
rosszul tudod!
67 ezer Ft.
25-30-at kapsz érte!
Az előző link hibás.

Íme a jó:

http://ifs.isgreat.org/index.h...
Sziasztok!

Örömmel értesítelek benneteket, hogy ma megnyitotta kapuit az I.F.S. azzal a céllal, hogy bemutassa az aprilia, valamint a Cagiva motorgyárak gyorsasági kismotorjait, név szerint az aprilia RS 50-et, valamint a Cagiva Prima 50, 75 és Mito 50-et. Ezenkívül lehetőséget biztosít a szervizeléssel kapcsolatos kérdéseink megoldására, továbbá szabad eszmecsere folytatására is.

Az oldal elérhetősége:

http://www.ifs.itsgreat.org

Ne felejtsetek el beregisztrálni a fórumba és aki az első hét alkalmával a legtöbb hozzászólást írja, ha kívánja, megkapja a fórum moderátori címét! Ez fórumonként 1-1 főt jelent (aprilia topic és cagiva topic).

Jó böngészést kívánok!

Üdvözlettel:
GHOSTBIKERBOY
az oldal szerkesztője!

UI.: Az oldalak tartalma bővülni fog.
Biztos nem 75k, annyi volt újonnan. Egyébként tökéletes a gyári kipud, max heréltesd ki, igaz nem feltétlen fog javulást eredményezni.
Az jó, ami van!