Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy látom nem vagyunk messze egymástol. Ha érdekel vegyél fell MSN-re.
de sok okos van itt már nemazért.. :))))
most ha megveszek egy full jó gépet.. és arra költök 200 ezret..
200-230ezer.. egy full jó gép.. +200e a cuccok mert "full tuning" lesz.. az már 400-430 ezer.. (hol éri ez meg?)
így meg megveszek egy szart (mert ugyis minden cserélve lesz rajta, ha minden jólmegy!) olyanra festem amilyen nekem tetszik és 1000x nyugodtabban elindulok vele bárhova akár 200km-re is! mert tudom én raktam össze és mi van benne! most lehet árulnak olyan gépeket.. új minden ez az csapágy stb.. és kitudja milyen minőség mi van benne.. ezt te kívülrőn nem tudhatod.. mert lehet akkor per pillanat zörgésmentes.. mert tényleg új a csapágy.. de lehet hazaviszed csörgő zörgő hang.. (most jó ez nem minden esetbe van így de lehet így is..)

:))))))
és azért én had döntsem el nekem mi a jó és mivel járok jól:)))
de azért szívesen fogadok véleményeket:)
Ha megtudnám dumálni a haverokkal akkor csatlakoznánk de csak ha jön még vagy 2 ember. Ha ok akkor MSN-en a többit megdumáljuk. Csak nem RS-esek lennénk.
Nekem is eladó a kis RS-em 180E FT a vége.
De ha most rá költessz egy csomó pénzt, akkor ugyan ott leszel vele mintha vennél drágábban egy normális motort ami kinézetre és blokkilag is rendben van.
Bár tetudod!:)

Ui: Valaki szombaton a jóidőre való tekintettel nem akar jönni túrázni Egerbe?
Idáig ketten megyünk haverommal. Aki szeretne csatlakozni az jöhet bártan!
Indulás, szombat délelött balmazújvárosrol, utazó tempó olyan 60 65 körül alakul. Mi full gyári gépekkel megyünk.:)
Üdv!
hát jó te tod
de most ugy is fulltuning gép lesz amit megakarok venni van tökéletes állapotú RS-em 5000km-el! 2005-ös
csak olyat keresek ami árba elfogadható tuning alapnak megfelelő:)
olyan motor kell ami levan ütve.. és minél olcsóbb mert sokmindent akarok cserélni.. (gumik,lánc,henger,főtengő,csapágy,kuplung,karbi,kipuf.. )
és még a festést is meglátom:)
milyen állapot? és merre lax?
és 94es évjáratú Extrema nem érdekel?
márcsak a Cagiva vég van meg, de az elég ronda jelen állapotában, de javítható.

adatlapomon megtalálod elérhetőségeim.

üdv:Zoli
erről van szó :) túrnázna is eggyet szerintem megismerné a motort is meg minden és annó amikor a sport promat vettem kb 90km-ert mentem de olyan időbe mint ami szokott lenni Augusztus 20.-án szal képzelhetitek új motoron itélet időbe menni
Én ehúsztomban az rs-el 207 km-et motoroztam végig szinte megállás nélkül.
Balmazújváros - Tokaj oda vissza meg még Tokaj környékén motoroztunk.Én kibírtam minden zsibbadás nélkül csak mocskosul elfáradtam mire hazaértünk!:D
zz4 megvan még az aprilia kipufogóvéged? egyik ismerősömnek kellene. ha esetleg valami elérhetőséget tudnál adni (e-mail cím) ott megtudnátok beszélnk. üdv: Márkus Dániel
hát jó te tod de ezzel nem kéne bibelődni de nem rezegne szét a segged amugy meg :D inkább szerezz utánfutót vagy valami dobozos autót és abba befér és vigyétek el én rosszat nem adok el neked meg azt mondom neked hogy hibásat ne vegyél mert kitudja mi baja lehet még ezt vedd meg ez biztos meg indul pöcre minden okés vele szép is
én megértelek. .de 320km mire hazaérnék vele szétzsibbadnék de inkább a közelből szerenék 98-as évjáratut venni aminek a blokkja szar! de ép mindene! 90-130e -ig!
ja értem 10ezret tok engedni ha gondolod lábon el tod vinni simán de te tod
messzevagy az a gond!:( és így tárgytalan a dolog..
nah persze..
bár annyi lóvém lenne!
Nah mivan csady ennyi a lóvéd?
Km állás nem tudom mennyi van benne nem sok az biztos mert haveromé a motor és max ha ment vele 3 év alatt 2ezer km-ert hibája nincs max az első gumit kell cserélni de a szezont még bőven végig lehet vele motorozni. figyelj ha komolyan érdekel vegyél fel msn-re és akkor ott dumálunk
bikerrboy@citromail.hu
gumik,lánc stb....
helyileg merre van ez a motor?
km/h állás..
hibái?
200ezer irányár
gyári kulcsokkal gyári könyv van hozzá és ami a legjobb ugy matricázod fel ahogyan akarod mert nincs rajta sehol felírat :)
mennyi?
rx?