Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsolti 21:Nekem is van egy apriliám nekem is olyan 85 90 ugyan ez énsetudom h miért vagy hogy neked pörgi a 12-t?:D
Aprilia RS 50 ELADÓ!

2003,50cm3,6sebességes, 13200km,Dunlop ARROWMAX gumik,kifogástalan futómű,teleszkópok, Új D.I.D Lánc (30km-t ment kb),jó akkumlátorral,kifogástalan motorral,Arrow sportdob,friss olajcsere,
Áron alul eladó!
Kérsre küldök képeket stb..
Hali!

Zsolti vagyok,még újonc.

Nemrég vettünk egy Aprilia motorkerékpárt nem teljesen működőképes állapotban,mostmár műxik.A lényeg az h van 1 motorom af1-es vázzal+idomokkal meg egy am6-os blokkal.Így a vége olyan 85-90 körül van.Ahogy olvasgattam itt a kommenteket ez elég gyér teljesítmény.A kérdésem az h ez egyedi eset h nem dönget annyit vagy csak azért lehet mert nem minden 100%-os a vason?

A válaszokat előre is köszöntem!
adatlapomon megtalálod
"címet" után kérdőjel.
Hali!

Oké, oké, akkor az frankó!

Elég lesz csak a 125-ös excenterre, hiszen az RS-men lévő is kb. olyan állapot, kicsit rosszabb, mint az általad mutatott. Lényeg, hogy arról át tudom pakolni, ami kell.

Magában akkor gondolom olyan 1500 FT.- az excenter ugye?

Tudnál adni egy e-mail címet, amire elküldjem a pontos postázási címet.

Köszönöm szépen a segítséged!

Remélem jó lesz a ketyere...

Üdv.
Köszi a tippet, de csak a felnit cseréltem, a gumi ugyanaz maradt. Ha esetleg tudvki más megoldást írjon!
köszi
Ezeket találtam
Hy
Sürgősen eladó minarelli Am6-os blokkom..
kell rá egy henger, egy gyújtás.
üzemképesen lett szétszedve.
e-mail:lebar14@freemail.hu
tel:06203386215
Hello
Nincs már meg.
nekem nincs, de ha tudnál mutatni egy formát akkor lehet tudok segíteni
jó rá tuti 1 zeeger gyűrű le és ok!
posta utánvét esetén 1690ft
nekem is van egy eladó RS 2003! kis ráfordítással:) 13600km-el!:)
Szép gép megkelll hagyni, csak tuning menteset akarok venni!:
utánnanéztél a hengernek amit ígértél?
Helló!
Látom bontasz motorokat, 2006-os Derbi senda x-tremehez nincs véletlen hátsó lámpád? Vagy nem tudsz szerezni?
Vagy ha ugyanaz a 2, akkor megpróbálhatod átrakni, ha nem nagy gond. Bocsi, csak biztosra akarok menni, remélem nem baj!
Szia!

Nah, az jó. Annyit néz már meg nekem, hogy a féktámasz valóban átszerelhető e? Ha nem nagy gond nézz már meg az is! Mert jó, látom, hogy át kell rakni, de valójában át i ragható könnyedén? Csavar ki, csavar be módon?

Mennyi a posta?
Lényeg, hogy nekem mennyit kellene fizetnem utánvétkor?
amúgy mi a helyzet a motoroddal? készülget? hogy sikerült elrontani azt a hátsó izét amit most akarsz venni?
véremben van... nemám Xd
háát seftülni kell mindenképp mer attól haladunk előre
Már megint kereskedsz te kupec?

Am. ajánlom a gépet!
És egy ráadás:

http://youtu.be/l6x-MlpXC34

Igaz, az enyém elméletileg mos tmár 35 Km/h-t tud jelen beállításokkal, nem 40-et, de ha nem gond én inkább nem próbálom ki.

UI.: 1-esben.
enyém még mindig eladó
amúgy szívesen írunk pár dolgot szerintem. Legelső dolog azon kívül hogy mien blokk hangja van, szerintem a kormányt nézd meg. Elég gyakran törik le az utóbbi időben. Igazából nemtudom mit kell megnézni kifejezetten, amúgy mindent. Blokk hangja, fék, futómű, teleszkópok
Sziasztok!

Unalmam jútúbóltam, íme néhány Extrema-s vidi. Mi más!

http://youtu.be/X1gkfOEBrko

http://www.youtube.com/watch?v...

Az utolsó kis vidin az 50-es hangja naon hasonlít az én gépeméhez, élőbe ha hallanátok!