Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig 1-et találtam.
Csáó!

Képpel mi a helyzet? Próbáld majd úgy csinálni, hogy a hibát is lássam!

Köszi!
Csá!

Oksa, de hol vannak a repedések? Arról is kellene valami!

Köszi szépen am.
Szewasztok!:D Tudnátok tippet adni Rs-nél mire kell figyelni vásárlásnál?Mert készölök Rs venni és nem tom mit kell figyelni ámbár van még szűk 1 hónapom mert nyáron veszek!
Várom a segítségeteket!:D
Teli tankot,széles utat mindenkinek!:D
a képen látható gép így mennyi egybe?
illetve AM6 blokk mennyi péz?
gyújtás mennyi péz?

köszi!
Gost! itt a kép
RIEJU RR ALKATRÉSZEK,BONTÁS am 5-6 blokkok
Hello. Bocsi csak nem mindíg vagyok netlözelben meg még ki kell magam ismernem ezen az oldalon. Igazából csak endúróra vágyok és azért adnám el. A vége sacc\kb 75km\h most így 50 es ként. Teljesem meg vagyok elégedve vele főként amikor 70 es. Akkor vigyázni kell vele. Nemtoom mit szólsz ehhez. Ha tudsz segíteni az eladásában akkor megköszönöm.
Szia!

Én most várom a felnicsíkot és a tankpadot, pénteken megrendeltem. Ívre gyártottat raktál fel vagy normál csíkból csináltad? Mennyire macerás felrakni? Azon gondolkozom, hogy vegyem ki a kerekeket és úgy rakjam fel vagy így is fel lehet rakni szépen, hogy a helyükön vannak?

Jön valaki innen 23-án a Nyírtéti találkozóra és tájtúrára?
aprilia hiányos AM3 blokk 10péz
Aprilia RV blokkra 70ccm-es hibás Polini henger 2ezredes
kép lesz ha kell
sokat dob a mocin a jól megválasztott színű csík.
úgylátom neked összejött.
frankó a kis gép
Persze előtte nézz rá a karbira, esetleg a membránlapokra.
Köszi!
Kompresszió-t kellene mérni abban a motorban! -ez lesz a gond.
Gumi mérete megeggyező?
90/80?
Mert ha nem ez a méret elöl akkor előfordulhat hogy emiatt csal az óra.:)
Sziasztok!
lenne egy kis gondom. Nemrég felnit cseréltem a mocimon, és most került bele a km-spirál az órába is, csak azt vettem észre, hogy az órám kb 20 kmh-t csal lefelé, pedig a motor nem gyengült el, és ugyanolyan szépen pörög, jól húr, és megy. Meg tudná mondani valaki, mitől lehet ez?
köszi
Felraktam a kis aranyosra a felnicsíkokat.
Nézzetek be a képgalériába és mondjatok véleményt!:)
hát ne az alapjáratin állíts hanem a keveréken .az alapjárati a rugós
holnap tolom a képeket.
Adom én neki csak az a baj hogy amikor üzemmeleg meg nem megy
Add meg neki azt a tiszteletet, hogy amíg nem üzemmeleg nem bántod!
Utánna lehet forgatni
nem a fordulatszámtól függ h lehorkol hanem hogy mennyi gázt adok neki. Ezt hol kéne orvosolni? a karbinak a csavarján kéne hajtogatni, amivel az alapjáratot is állíthatom? Nem tud vki esetleg segíteni a környéken? csányon lakom.
A logikus magyarázat tényleg az lenne rá hogy túl dús a keverék hidegen ezért megy jól melegen pedig fulladozik, csak nekem a jelenség nem stimmel amit leírtál. Hörögni inkább szerény keveréknél szokott. Ha sokat kapp akkor inkább bedarál és nem prörg fel.
Nekem is ez a problémám jelenleg, hidegen erős húz mint a bolond felmelegedve kicsit elgyengül és 7000 felelett néha DRRRRRRRRRRR és megtorpan. Nállam a bejáratás miatt szándékosan volt a kelleténél nagyobb főfúvóka berakva most már lassan viszzaveszem a 70-esről 65-re.
Ha üzemi hőfokon üresben hírtelen full gázt rántassz mit csinál?
Ha horkant hörög, akkor keveset kap. Ha felpörög 7-8000-ig és onnan ledadog, füstöl akkor sokat.
Sokat kap.