Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaaaa, te vagy a porcsalmai Cagiva Prima RR-es pali?
Akkor mi "ismerjük" egymást! Tod, még anno Tyukodra jártam a volt asszonyhoz csapni a szelet, beszéltük, hogy majd kipróbálom a Cagiva-d ha arra járok!
Na, csáó!

Persze érdekelne, amennyiben jó álapotban van.
Este 8 fele leszel msn-en? -felveszlek, aztán megdumáljuk.

Vagy egy egy e-mail címet, amit olvasol.

Ezektől független zz4 ajánlatát is megvárom, de ha jó állapotú és méghozzá jutányos az ára is, viszem a cuccot!

Várom válaszod!
Szia
nekem van egy.... ha gondolod írj és megeggyezünk....
Szia!

Oksa, úgy jó lesz.

Köszönöm.

Üdv.
bocsi de csak hétfőn leszek otthon és csak akkor tudom megnézni.
ha nincs későn akkor hétfőn megnézem és amint megvan írom hogy mi a helyzet vele.

üdv:Zoli
Helló!
Na mi újság a cuccal?

Üdv.
Ahhhhhüülllye....
Tud a gyerek xD
Kaparni...menő
Valaki magára ismer?Ki őőőő?
Biztos, hogy nincs benne power!
Nekem 8 ezertől nyit a power és olyat ránt hog
y kerékre simén jön 260nál 6.-ba kinyirt a power és nincs ellenfelem.. De ilyen hülyék hogy lehetnek?xdEgyébként ténleg mndta valaki hogy aprilia classic ilyen choper filling 50-es lés hogy powerszelep van bennük én nemtudom nem ismerem de lehet hogy van benne?
Hááát nem azért a pár fillérért, de nekem utánégetős Wankel motor van benne!
Szóval...
aztaa:O mennyit fejlődtek ezak a soros 6os V motorok
1 hengeres boxer? Baloldalt van egy henger, és emiatt mindig elránt a kormány mi?
Ti még el vagytok maradva enyém most már 240-nél is felkapja kerékre 4 be, most sikerűlt jól beállítanom a Bosch injektort. Meg vezérmű láncot is cseréltem meg persze megkapta a titán szelepeket. Ja és az enyém duál póveres . Blokkom se a gyári már nemrég cseréltem ki a legújabb 1 hengeres boxer motoros minarellire.
azér mondtam .azt hiszed nem tudom h változó szelepvezérlésű is ?9e-ig csak a 2 szelep működik de utána már mind az 5 .mer ugye 3 szívó és 2 kipufogó szelep van benne
Háth teh hülyevagy, azt hiszed, hogy viccelünk, hogy az 50-esbe van PÓVER-szelep. Tudd meg, hogy van! Igen is 200-nál kikapja magát 4-dikbe, mikor 7-nél nyit a szelep!
meg 4.-be gázra 200nál kerékre kapja
Jaja hát a power miatt
Jajaja, meg ezek már 12 Le-t tudnak sima 50-es hengerből. 21. század!

Úgy látom most jönnek divatba a poweres Minarelli am6-ok!
Itt van még egy poweres igaz ez nem rs
http://www.kepesmotor.hu/peuge...
nemjól tudod, mert a Jappánok essőköppenyben heggesztenek
az heggesztő .tudod...jappánok köppenyben heggesztenek pappírt
Enyém is!
Erről jut eszembe, az én fateromnak is van hegesztői végzettsége...
HEGGGGGESZT WAZE!