Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi a link lemaradt
na ez a gyári:
http://www.kepesmotor.hu/april...
hali
ez teljesen gyári
Tudom én azt h. nem veszik meg annyiért amennyit ér, de már kaptam egy 25.000 ft os ajánlatot érte
Amennyibe van legalább annyit szeretnék érte 35.000 volt a blokk 20.000-t költöttem bele, meg 15.000 a henger, meg a munkadíjjamat nem is számolom fel . Ja, meg lendkerék + alaplapom volt azt ráraktam.
Most adtam el, de lehet tudok szerezni még. Vegyél fel msn-re
szia!
mennyibe adod a hengert?
70-es 80-as hengert keresek RS-re! akinek van az írjon!
Szewasztok!:D Tudnátok tippet adni Rs-nél mire kell figyelni vásárlásnál?Mert készölök Rs venni és nem tom mit kell figyelni ámbár van még szűk 1 hónapom mert nyáron veszek de már nagyon várom Már most motor az életem!:DPedig még jogsi nincs !:D
Várom a segítségeteket!:D
Teli tankot,széles utat mindenkinek!:D
Én meg szoktam hallani hogy a szívóka fújkálja a fúvókát!
nekem meg dupladugattyús és aminek a főtengelyszimeringe belever a karterbe és emiatt nem világít a hátsó féklámpa de az első világít! és 120-nál visszateszem 3.ba akkor kapcsol a 2.d dugó! és még a powerről ne is beszéljün!:D:D:D:D
Nekem meg V4es 50ccm-es 4 powerrel rendelkező Rs-em van?
És? 130 nál elemeli....
Csak senki nem kérdezte tudom
én is csak néztem h Power Szelep. De a festés ha nem gyári nem nagyon érdekel csak végre találjak egy jó RSt. És ez annak néz mert ahogy felhivatm mondta h naogyon sokat állt. meg mondom h tulaj öreg faszi és én eddig csak jól jártam az öreg tulajjal.De majd meglátjuk ha kiprobálom szombaton.
vagyis még meggondolandó! de már nem 200e lesz az ára!:)
mostmár nem!:)
fulltuning lesz!:) ahogy engedi a zséé.......
Csak nem adod el a géped?
sziasztok!
valaki árult itt 80-as TOP hengert...! 20-ba
az írjon már nekem!
megsúgom neked hogy az én rs-em duplaturbós BMW konstrukció. au új 335i-ből jött az ötlet alul 1 kis turbó dolg és 7000nél kapcsol be a gyári! Módosítani kell picit az áttételen mer így még 5.be is emeli az elejét 200 nál
Jónak néz ki. Alkudj, ha tudsz. Az eladót meg küld hozzánk, mielőtt elkezd beszélni neked valami hülyeséget, mondjuk, hogy power-szelepes...
Az, meg turbó, aztán mikor nyit felszállsz vele. Egyébként az RS 50-be alapból tesznek kompresszort is, hogy egyenletesen gyorsuljon.
120-as elöl? Hát teh hülye vagy, igaz sose voltál normális!
Asszem nekem 110-es van, a 80ccm repíti és még dönteni is lehet. 130-as 50ccm... szép!
Nem tudok konkrét árat mondani, max. ha látnám, mit mennyiért vettél. Annyit amennyit "valójában ér", nem tudod eladni. Ki
fog adni érte, mondjuk 100 ezret? Senki. Holott a hengerszett önmagában annyi újonnan. Próbáld meg egy relatíve alacsony irányárért felrakni és aztán eladni.
akkor megsúgom, hogy nagy köbcentiben is a 2T a király (ha a teljesítményt nézzük).
power szelep rs 50 be
sutyi ennek az oldalidom szerintem nem gyári festés így ahogy kinéz tuti nem gyári nincs ilyen rs ami igy néz ki. az én rs-emnek sem gyári a festés de jobban fog kinézni ha készlesz mindene szerintem mint a gyári festéssel 230-ért van fent lealkudod szerintem nem sok érte de elkell menni megkel nézni eztis faszán mindenre odafigyelni
link
Na ez már megéri?
A festés gyári rajta?
Sztem nincs megölve mert egy öreg faszié, de nem tom mennyi benne km