Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próbáld meg kiégetni, karbit belőni, ha ezek sem segítenek kompressziós a masinád, azaz nincs erő.
Sematikusan: benzin bele, meggyújt, kompresszorral fújatni. Ezzel a folyamattal kiégetjük a nemkívánatos lerakódásokat, amelyeket a folyamat végén kirázhatunk.
hogy kell kipuffot takarítani?
Jahjah:D Majd a kipuff kitakarítom azt utána kiderül:D
Hello van egy am6os gyújtás eladó! trafó nélkül!
kittünő állapotú!
akit érdekel msnen írjon!
meg te sem xD
Ebben részben örülök Istikeee,legalább nem vagyok feketebárány
Tudom h a 6. nem dísznek van,de ha az 5-et sem pörgi ki teljesen akkor ha felnyomom 6-ba ott sem fogja
Üresbe le is forogja rendesen,akkor nincs is baj,csak nagy sebességnél van az amit írtam
Zsolti amugy az enyém is full ien:)Érdekes:)
Ja és köszi a válszokoat;)
Hát jah netudom:SÜresbe olyan 11 ezerig forog az enéyn amugy 5 sebességes a kipufogót mondják:SHogy folytja nem nagyon vágom de sebességben olyan 9 e a maxx:SDe a blokkal sztem semmi baj pöcre indul szépen jár én passzolok:S
Jah át üresben igen, de ha 5-6 ban nem akar kiforogni akkor az kopástól is lehet.
nagyon szépen kösszönöm válaszod!
persze csak a lendkerék fogaskoszorú van más helyen
RV-nél lendkerék legszélén
AM-nél lendkerék közepe táján
zz4! lenne gy olyan kérdésem hogy az rv blokknak a gyujtását belle lehetne e rakni az AM6os blokkba?
Miért nem rakod 6.-ba? Nem dísznek van benne hidd el!
Hali!
Aprilia RS-hez színben nagyon passzoló Nitro bukók eladók.
M,es és L-es van belőle.20000/db
Vadi új,garis,kivehető-mosható bélés,karc-pára mentes plexi,pin lock,sisakzsák,integrált szellőző.
Ha érdekel keress:
zzrrs@citromail.hu
20/974-1680
akkoris le kéne a 12 ezret forognia akármilyen kopott a henger üresbe!
Vagy már kopott a dugó, henger.
Próbát megér
kipuf takarítás
És olyan 80-nál már nagyon gyér a cufla,a fordulatszám sem vmi nagy,olyan 10 000 körüli,de azt is nyögve nyelve adja.
Hát max 5-be forogja le, a 6-ba nem is szoktam kapcsolni,mert felesleges,max sebességtartásra jó,nálam legalábbis.Észrevételem még az hogy alacsony sebességnél egészen jól húz olyan 65-70-ig,viszont utána meglepően meggyengül.
ha 6.ban leforogja a11000e akkor nincs gond. esetleg olyan kicsi az első láncekró hogy cask pörög pörög de nem megy